Статті

Сьогодні, 19 березня, 16:41
  • Економіка та фінанси

«З доставкою додому» або Чим вигідне експедирування вантажу за системою «від дверей до дверей»

Сьогодні послуга доставка «від дверей до дверей» (door to door) найбільш популярна в сфері логістичних послуг. Поговоримо про те, що вона являє собою і які вигоди може принести клієнту.

10 вересня 2013 в 14:29

Бухгалтерський аутсорсинг: чи потрібне залучення фахівця з боку?

З кожним роком бухгалтерський аутсорсинг стає все більш популярним та затребуваним компаніями-початківцями, а також представниками малого та середнього бізнесу. Основна причина стрімкого розвитку сектора аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерії - це прагнення до скорочення витрат на утримання штатного фахівця при незмінно високій якості отримуваних послуг.

06 березня 2013 в 12:58

Нові правила єдиного податку з 1 липня 2012 Мораторій по штрафам. Кому потрібен такий мораторій?

Нові правила єдиного податку з 1 липня 2012 Мораторій стосується застосування штрафних санкцій за порушення в 2012 році порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платниками єдиного податку. Звертаємо увагу, що мораторій не звільняє від нарахування пені на суму податкового боргу та від можливої ​​втрати права статусу платника єдиного податку.

15 серпня 2012 в 23:47

Закон № 4834-VI і Закон № 4915-VI, які зміни для Юридичних осіб

Літо 2012 р. виявилося «спекотним» в прямому і переносному сенсі слова. Цього літа вступив в дію Митний Кодекс України, ряд Законів України, що вносять поправки в Податковий Кодекс України і що не дивного і в Митний Кодекс: Тож що змінилося і що нового з введенням законів в дію?

15 серпня 2012 в 23:37

Фінансування інноваційної діяльності в Україні: реалії та перспективи

Сьогодні практично всі сфери господарювання в Україні вимагають значних обсягів капіталовкладень. Але проблема фінансування інноваційної діяльності залишається невирішеною, тому що внутрішні інвестори не мають достатньої кількості коштів, або не можуть забезпечити суб'єктів господарювання необхідним обсягом інвестиційних ресурсів.

16 березня 2012 в 08:23

Гроші люблять рахунок, а рахунок любить якісне банківське обладнання!

Банківське обладнання - гарант безпеки ваших співробітників і збереження матеріальних цінностей вашої компанії. У категорію банківського устаткування входить багато найменувань - лічильники банкнот, детектори валют і цінних документів...

07 березня 2012 в 11:46

На допомогу покупцеві: вибираємо детектор валют

Щодня ми користуємося готівкою, а гроші здавна є об'єктом підвищеної уваги фальшивомонетників. В усі часи всі держави боролися з фальшивомонетниками, але й зараз одні винаходять нові способи захисту банкнот, інші ж шукають нові методи підробки грошей.

20 січня 2012 в 09:03

Споживчий кредит: брати чи не брати?

Життя в борг давно стало звичною справою для жителів розвинених країн. Машини, будинки, ранчо там часто купуються в кредит. В останні роки і для українців споживчі кредити стали для не тільки цілком звичайним, але і приємним явищем: практично кожен тепер може купити те, про що мріяв! Але чи готові ви взяти споживчий кредит?

30 листопада 2011 в 21:22

Спрощення відміняється, збільшуються тільки податки!!! Як підприємцю обрати систему оподаткування з нового 2012 року?

Ви щось чули, десь бачили, або читали про нові зміни для підприємців?…. Але не зовсім зрозуміло що робити, чи як це мене стосується? – все більше ми чуємо від підприємців запитання про нові зміни, які плануються в законодавстві. Головне питання – що робити?

16 листопада 2011 в 09:16

В Україні спостерігається відновлення попиту на металопродукцію

В Україні збільшується споживання металопродукції при одночасному зниженні частки її імпорту. Відновлення попиту, разом з введенням нових металургійних потужностей, дає експертам підстави прогнозувати продовження такої тенденції у майбутньому. За оцінками УГМК, цього року поставки металопрокату на український ринок зростуть на 11-12%, до 7,2-7,3 млн т.

22 вересня 2011 в 16:18

 
 
Показати ще