Статті

Сьогодні, 19 березня, 16:41
  • Економіка та фінанси

Розрахунки боргу, інфляційних відсотків і пені: програмне забезпечення для адвоката і для початківця юриста

Кожен юрист у своїй роботі зустрічається з необхідністю розрахунків суми позову. Але при підготовці матеріалів для стягнення заборгованості виникає дилема: хто повинен розрахувати санкції за порушення зобов'язання?

18 травня 2011 в 09:18

Загроза дефолту: реальність чи перебільшення?

Минулими вихідними інформаційний простір України сколихнули новини про можливий дефолт нашої держави. Про це написало американське видання Business Insider, опублікувавши список країн яким може загрожувати дефолт, опираючись на дані компанії Bloomberg.

16 березня 2011 в 11:14

Гречаний бум: справжні причини

Нещодавні панічні настрої серед українців, пов'язані з гречкою та її масовою закупівлею, стали лакмусовим папірцем рівня недовіри народу до влади та її дій. Ця тенденція наочно продемонструвала одну з основних рис української економіки - панування "маркетингу залякування", як одного із засобів вдалого продажу певного товару.

22 лютого 2011 в 11:23

Позичальник vs Банк: шляхи до перемоги

За останні декілька років позови до українських судів про визнання недійсними валютних кредитів надходили регулярно. Дуже часто рішення щодо них на нижчих інстанціях ухвалювалися на користь боржників. Проте до недавнього часу, коли справи доходили до Верховного та Вищого господарського судів, їх стабільно вигравали банки.

21 лютого 2011 в 16:59

Кредитні прогнози для українців на 2011 рік

Вітчизняний фінансовий ринок повільними, але стабільними темпами відновлюється. Так, загальна сума депозитів фізичних осіб на сьогоднішній день перевищила докризові обсяги, проте банки і надалі не поспішають збільшувати кредитування. Основними причинами цього є незначна кількість стійких, платоспроможних позичальників та невеликі доходи українців, які в сукупності формують перешкоди для подальшого розвитку даного процесу.

16 лютого 2011 в 09:21

Як українська влада приховує зростання цін на продукти

Держкомстат України визнав, що в 2010 році в країні зросли ціни на продукти харчування. Але офіційний індекс інфляції показав скромну цифру у 9,5%. Складається враження, що уряд перебуває у віртуальній реальності та малює цифри, які не відповідають ринковим реаліям.

27 січня 2011 в 11:48

Сімейні спори: що моє, а що наше?

Українська сім'я в епоху ринкових відносин нагадує акціонерне товариство. У ньому цікавим чином поєднались різні форми власності. Нерухомість, фінанси, автотранспортні засоби, одяг, коштовності та багато інших об'єктів матеріального світу формують акціонерний капітал союзу чоловіка та жінки.

19 січня 2011 в 12:38

Що таке сертифікат відповідності?

Це спеціальний документ, який підтверджує, що продукція якісна і відповідає українським стандартам (ДСТУ, ГОСТ, ТУ тощо). Сертифікати відповідності видають Органи з сертифікації, акредитовані Держспоживстандартом України. Вони (сертифікати відповідності) бувають двох видів:

15 січня 2011 в 17:22

Перспективи української економіки в 2011 році

В 2011 році українську економіку, за прогнозами аналітиків, очікують неоднозначні часи. Тенденції до відновлення економічного росту, макроекономічної стабілізації та фінансового оздоровлення будуть поєднуватися з серйозними викликами світового та внутрішнього характеру. Висхідний тренд ВВП, швидше за все, не приведе до зростання реальних доходів населення через специфіку соціальної політики Кабміну.

14 січня 2011 в 00:01

Скільки коштує українська жінка

Відносини чоловіка і жінки в сучасній Україні часто нагадують трагікомедію. Вони є своєрідним віддзеркаленням стану нашого суспільства. Країна, яка ментально перебуває на межі Європи та Азії, Заходу та Сходу, російсько-радянського минулого та не зовсім визначеного майбутнього яскраво демонструє складність фінансового питання у сфері чоловічо-жіночих стосунків.

11 січня 2011 в 08:17

 
 
Показати ще