Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:49
  • Мода і стиль

Плаття оптом - поради з вибору постачальника жіночого одягу

Жіночі сукні оптом від виробника цікавлять в основному тих, хто займається закупівлею і перепродажем одягу на професійному рівні. Якщо ви власник роздрібного магазину жіночого одягу, вам слід регулярно стежити за модними…

04 квітня 2012 в 08:36

Родзинка інтер'єру: дзеркала з малюнком

Основним призначенням будь-якого дзеркала чомусь вважається здатність відображати людину, щоб вона у будь-який момент мала можливість привести в порядок свою зачіску або ж деталі туалету, поправити макіяж або просто помилуватися своїм зовнішнім виглядом. Проте, сучасні дзеркала часто виконують декоративну функцію, будучи частиною інтер'єру, і зовсім не призначені для того, щоб в них заглядали.

02 квітня 2012 в 14:11

Вишивка - кращий продавець трикотажної продукції!

Мода на вишитий одяг не проходить тисячі років. Змінюються технології і смислове навантаження зображень, але актуальність прикрашання ними одягу та аксесуарів не проходить ніколи. Вишивальні машини від компанії АЛЬТАІР - справжній ключ до просування трикотажної продукції на ринку.

26 січня 2012 в 16:01

Садово-парковий гламур - скульптури та фонтани

Садово-паркова скульптура користується сьогодні високою популярністю. Оригінальна і неповторна, створена руками майстрів, здатних творити справжні чудеса з шматком глини, дерева або каменю, ніби вдихаючи в них життя та перетворюючи на живу істоту.

06 січня 2012 в 09:18

Статуетки і фігурки - вишуканий та універсальний презент

Статуетки з срібла, бронзи, мармуру, виконані за допомогою поєднань різних природних матеріалів і скульптурних технік давно зарекомендували себе в ролі вишуканого подарунка, доречного практично в будь-якій ситуації.

05 січня 2012 в 08:56

Унікальна технологія в світі нейл-арту: «VELENA - чарівний дотик оксамиту»

Ще з ХVI століття в Італії, оксамит або велюр (як його називали у Франції) вважався символом придворної розкоші. Сукні, мантії, розкішні накидки і камзоли - все було зшито або задрапіровані з цього «багатого» матеріалу. Створювалися спеціальні гільдії ткачів і модисток - щоб приборкати і «красиво подати» оксамит в тому чи іншому вбранні для вищого світу.

29 грудня 2011 в 08:33

Штучне хутро - модний тренд сезону осінь-зима 2011-2012

Зусилля численних борців за права тварин не пройшли даром: штучне хутро сьогодні може посперечатися за популярністю з хутром натуральним.

13 грудня 2011 в 08:33

Весільна біжутерія. Поради щодо вибору прикрас для весілля

Весільна біжутерія - один з найважливіших елементів у вбранні нареченої, мета якого - підкреслити красу і створити незабутній образ.

08 листопада 2011 в 12:19

Поліуретанові меблі від Versace і не тільки

Дизайнерські дивани, крісла і кушетки, стільці і столи - речі бажані та привабливі, хоча мало в кого дизайнерські меблі асоціюються з таким матеріалом як пінополіуретан. Але у дизайнерів модних меблів з Італії є на цей рахунок власна думка.

25 жовтня 2011 в 09:23

Медичний халат налаштовує на одужання

Формений, красивий медичний одяг, повинен не тільки дисциплінувати медпрацівників, а й гармонізувати навколишнє середовище, не засмічувати його своїм зовнішнім виглядом, а сприяти швидкому і легкому контакту з пацієнтом…

04 жовтня 2011 в 20:51

 
 
Показати ще