Статті

Сьогодні, 19 липня, 10:41
  • Мода і стиль

Швейна фурнітура та її цариця - гудзик...

Купити гудзики пропонують сьогодні багато виробників, але якісні, і, крім того, екологічні гудзики може запропонувати не кожна компанія, яка торгує швейною фурнітурою. Високоякісні гудзики з пластику і натуральних матеріалів, оптом та в роздріб, реалізує українська компанія "Бомакс ПЛЮС".

12 червня 2012 в 08:41

Кожен 20-й житель України є постійним клієнтом магазинів секонд хенд!

Ці речі можна купити у спеціалізованих магазинах, але ціни там - високі, а якість не завжди - відмінна. В таких випадках на "допомогу" приходять секонд хенди. У цих місцинах можна знайти недорогий, але добротний одяг... Історія секонд хенду розпочалася багато століть тому. Сьогодні ж секонд хенд завоював популярність на українському ринку.

04 травня 2012 в 17:08

Родзинка інтер'єру: дзеркала з малюнком

Основним призначенням будь-якого дзеркала чомусь вважається здатність відображати людину, щоб вона у будь-який момент мала можливість привести в порядок свою зачіску або ж деталі туалету, поправити макіяж або просто помилуватися своїм зовнішнім виглядом. Проте, сучасні дзеркала часто виконують декоративну функцію, будучи частиною інтер'єру, і зовсім не призначені для того, щоб в них заглядали.

02 квітня 2012 в 14:11

Флокайдер: дотику оксамиту багато не буває...

Міжнародна лабораторія нігтьового дизайну Олени Веретенко «VELENA» разом із командою технічних фахівців і консультантів запатентували новий пристрій, який став переворотом у мистецтві нігтьового дизайну. Це ноу-хау має назву - Флокайдер - пристрій для нанесення покриття у вигляді оксамиту на підготовлену нігтьову поверхню.

22 лютого 2012 в 22:18

Жіночий одяг оптом від виробника в Україні - основні переваги

Жіночий одяг оптом від виробника - компанії Grand UA - це запорука комфорту, стилю і якості. Своїми колекціями ми прагнемо створити образ стильної та незалежної жінки, що йде в ногу з часом.

16 лютого 2012 в 16:21

Одяг сток оптом - відмінний вибір для розвитку власного бізнесу

Одяг сток оптом поєднує в собі три найважливіших параметри, які дозволяють зробити бізнес дуже вигідним, це: якість + доступність + ціна.

09 лютого 2012 в 09:06

Декоративні рослини: вишукана естетика присадибної ділянки

Різноманіття листяних і хвойних декоративних рослин дозволяє створити на присадибній ділянці унікальну композицію з чагарників і дерев на будь-який смак.

02 лютого 2012 в 09:32

Вишивка - кращий продавець трикотажної продукції!

Мода на вишитий одяг не проходить тисячі років. Змінюються технології і смислове навантаження зображень, але актуальність прикрашання ними одягу та аксесуарів не проходить ніколи. Вишивальні машини від компанії АЛЬТАІР - справжній ключ до просування трикотажної продукції на ринку.

26 січня 2012 в 16:01

Садово-парковий гламур - скульптури та фонтани

Садово-паркова скульптура користується сьогодні високою популярністю. Оригінальна і неповторна, створена руками майстрів, здатних творити справжні чудеса з шматком глини, дерева або каменю, ніби вдихаючи в них життя та перетворюючи на живу істоту.

06 січня 2012 в 09:18

Статуетки і фігурки - вишуканий та універсальний презент

Статуетки з срібла, бронзи, мармуру, виконані за допомогою поєднань різних природних матеріалів і скульптурних технік давно зарекомендували себе в ролі вишуканого подарунка, доречного практично в будь-якій ситуації.

05 січня 2012 в 08:56

 
 
Показати ще