Статті

Сьогодні, 14 листопада, 19:15
  • Мода і стиль

Статуетки і фігурки - вишуканий та універсальний презент

Статуетки з срібла, бронзи, мармуру, виконані за допомогою поєднань різних природних матеріалів і скульптурних технік давно зарекомендували себе в ролі вишуканого подарунка, доречного практично в будь-якій ситуації.

05 січня 2012 в 08:56

Унікальна технологія в світі нейл-арту: «VELENA - чарівний дотик оксамиту»

Ще з ХVI століття в Італії, оксамит або велюр (як його називали у Франції) вважався символом придворної розкоші. Сукні, мантії, розкішні накидки і камзоли - все було зшито або задрапіровані з цього «багатого» матеріалу. Створювалися спеціальні гільдії ткачів і модисток - щоб приборкати і «красиво подати» оксамит в тому чи іншому вбранні для вищого світу.

29 грудня 2011 в 08:33

Модний жіночий одяг, який подобається чоловікам

Постійно підлаштовуватися під чоловічий смак нерозумно, але варто враховувати, що в деяких ситуаціях вибір модного жіночого одягу просто зобов'язаний бути підкріпленим знаннями в області чоловічих уподобань. Саме для цих ситуацій написана ця стаття.

03 жовтня 2011 в 14:32

Одяг з натуральних тканин - нова тенденція в світі моди

Настав той час, коли творці одягу почали замислюватися про екологію. За останні кілька років тенденції в світі моди зобов'язують носити не лише гарний, а й екологічно чистий одяг, виготовлений з натуральних тканин, без використання шкідливих фарб і синтетичних матеріалів.

14 липня 2011 в 11:31

Верхній чоловічий одяг: а що носите ви?

В одязі намагайся бути витонченим, але не франтом; ознака витонченості - пристойність, а ознака франтівства - надмірність (Сократ)

17 червня 2011 в 17:01

Скло в інтер'єрі Вашого дому: стильно і модно

Важко уявити собі життя сучасної людини без скла. Ми звикли до скла настільки, що навіть не можемо уявити на мить про те, що раніше не було шибок. Сьогодні виробники пропонують великий вибір декоративного скла: візерункове…

12 травня 2011 в 10:30

Матеріали для виробництва етикеток - що вибрати?

Етикетка - це без перебільшення візитна картка будь-якої продукції, своєрідна міні-інструкція, яка є практично на будь-якому виробі.

12 березня 2011 в 08:13

Про що з вами говорять етикетки для одягу?

Одяг - найпростіший засіб розкриття особистості. (Софі Лорен)

11 березня 2011 в 15:33

Корпоративна флешка?

Флешки - оригінальні, стильні і корисні подаруноки. Вони можуть використовуватися не тільки, що називається, в побуті (як подарунок близьким людям), але і в якості елемента корпоративних відносин.

07 грудня 2010 в 12:00

Декорування посуду

Компанія «ДанКо Декор» пропонує послуги з такого актуального напрямку, як декорування посуду. Декорований посуд займає гідне місце не тільки в сегменті HoReCa та POSM, але й далеко за його межами, наприклад у сувенірному…

03 грудня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще