Статті

Сьогодні, 19 березня, 08:26
  • Мода і стиль

Сланці пляжні - як вибрати, щоб було і зручно, і стильно, і модно?

Літо. Жара. Ви збираєтеся у відпустку. Мрієте про неї, жадаєте її. Готуєтеся заздалегідь, передчуваєте. І звичайно ж збираєте валізу. Що взяти? Шорти, сарафан, коротку спідницю, блузку, капелюх, кепку, темні окуляри. І, звичайно ж, сланці, куди ж без них.

06 липня 2012 в 11:59

А ви хочете мати розкішну шевелюру?

Компанія Neways (Ньювейс) свідомо відмовилася від використання шкідливих, або навіть потенційно небезпечних інгредієнтів у своїй продукції. Її філософія - це синтез науки і природи на користь організму і оточенню людини. Цей же девіз втілений і в одному з найбільш популярних різновидів продукції - шампунях для волосся.

20 червня 2012 в 16:34

Гудзики та їх кругообіг у природі

12 червня 2012 в 12:55

Чоловічі куртки весна 2012 - стильно і «по-чоловічому» просто

Чоловічі куртки сезону весна 2012 від торгової марки "APPART" - це простота і вишуканість, легкість і практичність, основою для яких є висока якість тканин італійського виробництва.

09 квітня 2012 в 14:30

Вишуканість і практичність - чоловічий верхній одяг «APPART»

Чоловічий верхній одяг "APPART" не нав'язує свій стиль, а пропонує Вам стати стильними. Доступні ціни на верхній чоловічий одяг і висока якість продукції, виготовленої з тканин італійського виробництва, допомагають нам завойовувати все більш широку аудиторію клієнтів.

09 квітня 2012 в 12:33

Плаття оптом - поради з вибору постачальника жіночого одягу

Жіночі сукні оптом від виробника цікавлять в основному тих, хто займається закупівлею і перепродажем одягу на професійному рівні. Якщо ви власник роздрібного магазину жіночого одягу, вам слід регулярно стежити за модними…

04 квітня 2012 в 08:36

Родзинка інтер'єру: дзеркала з малюнком

Основним призначенням будь-якого дзеркала чомусь вважається здатність відображати людину, щоб вона у будь-який момент мала можливість привести в порядок свою зачіску або ж деталі туалету, поправити макіяж або просто помилуватися своїм зовнішнім виглядом. Проте, сучасні дзеркала часто виконують декоративну функцію, будучи частиною інтер'єру, і зовсім не призначені для того, щоб в них заглядали.

02 квітня 2012 в 14:11

Флокайдер: дотику оксамиту багато не буває...

Міжнародна лабораторія нігтьового дизайну Олени Веретенко «VELENA» разом із командою технічних фахівців і консультантів запатентували новий пристрій, який став переворотом у мистецтві нігтьового дизайну. Це ноу-хау має назву - Флокайдер - пристрій для нанесення покриття у вигляді оксамиту на підготовлену нігтьову поверхню.

22 лютого 2012 в 22:18

Жіночий одяг оптом від виробника в Україні - основні переваги

Жіночий одяг оптом від виробника - компанії Grand UA - це запорука комфорту, стилю і якості. Своїми колекціями ми прагнемо створити образ стильної та незалежної жінки, що йде в ногу з часом.

16 лютого 2012 в 16:21

Одяг сток оптом - відмінний вибір для розвитку власного бізнесу

Одяг сток оптом поєднує в собі три найважливіших параметри, які дозволяють зробити бізнес дуже вигідним, це: якість + доступність + ціна.

09 лютого 2012 в 09:06

Декоративні рослини: вишукана естетика присадибної ділянки

Різноманіття листяних і хвойних декоративних рослин дозволяє створити на присадибній ділянці унікальну композицію з чагарників і дерев на будь-який смак.

02 лютого 2012 в 09:32

 
 
Показати ще