Статті

Сьогодні, 14 листопада, 08:10
  • Дім і сім'я

А ви дихаєте свіжим повітрям? Вентиляційні решітки – ефект природи!

Щоденно ми вдихаємо та видихаємо біля 20 тисяч літрів повітря. Його якість багато в чому залежить від наявності хорошої вентиляції у будинку, квартирі чи офісі. Вона потрібна не тільки для притоку свіжого повітря у приміщення, а й для видалення зайвої вологи, запахів, диму, пилу та токсичних речовин, які впливають на стан здоров'я.

18 жовтня 2012 в 09:36

Свято наближається - час закуповувати ялинки. Питання тільки - де?

Уже зовсім скоро у країні розпочнеться справжній ялинковий переполох. Клієнти братимуть в облогу магазини з надією вигідно купити штучну ялинку. Щоб як слід підготуватись до передноворічного сезону власникам торгових мереж…

12 жовтня 2012 в 16:31

Керамічні обігрівачі: новітні технології, які дарують тепло!

Керамічні обігрівачі у вигляді картин, що випускаються ІФ ПАТ «Київський завод «Радар», на сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних і економних технологій електроопалення! Тепловий комфорт, економія електроспоживання, висока надійність і довговічність, пожежо- і вибухобезпечність, естетичність - далеко ще не всі переваги, які має обігрівач-картина.

15 серпня 2012 в 23:13

Вишукані каміни з мармуру - шляхетна оправа для живого вогню

Вишукані каміни з мармуру перетворюють атмосферу в домі, вносять у приміщення тепло і затишок. Хороший камін з мармуру свідчить про солідний, розмірений темп життя, де немає місця галасливій суєті, тривозі і хвилюванням. Виготовленням камінів на замовлення з натурального каменю займається в Україні компанія «Мармур Київ». Це камінні портали, каміни з масиву, облицювання камінів мармуром.

13 серпня 2012 в 17:10

Госптовари оптом "з перших рук". Або де купити необхідні для українців дрібниці за вигідними для вас цінами

Сьогодні, коли сотні українських підприємств займаються продажем госптоварів оптом, досить важко вибрати надійного партнера для тривалої співпраці. Деякі з них реалізують неякісний товар, інші - завищують ціни, треті - ведуть "нечесну гру". В таких умовах вдається працювати далеко не кожному. Для того, щоб ваш бізнес тільки процвітав, пропонуємо познайомитися з українською фірмою WALI, яка пропонує госптовари оптом.

31 липня 2012 в 15:14

Кілька ідей для влаштування басейну

Сучасні технології надають безліч варіантів реалізації проекту з будівництва басейну. Басейни різних типів та рівня оснащення можна встановлювати як на присадибній ділянці, так і всередині будинку, на різних поверхах і на даху.

13 липня 2012 в 08:52

Біля будинку СПА басейн з тераскою, життя таке назвати можна казкою!

Басейн СПА стане Вашим персональним цілорічним курортом, насолоджуватися яким можна буде в будь-який час дня і ночі. І як кожній картині необхідна гідна її рама, так і басейну необхідна тераса (якщо, звісно, Ви не бажаєте встрибувати в нього екстравагантно - з полуничної грядки або просто з ганку будинку).

13 липня 2012 в 08:42

Один з кращих санаторіїв України запрошує дітей на незабутній відпочинок у Карпатах

Санаторій Ясень прийняв перших відпочивальників ще у 1958 році. З того часу тут провели свій незабутній дитячий відпочинок близько 70 тисяч маленьких відвідувачів. У санаторії лікуються, відпочивають та оздоровлюються діти з усієї України віком від 4 до 18 років. Щомісяця він приймає 150-200 дітей.

12 липня 2012 в 12:30

Світлодіодні світильники зупинять енергетичну кризу планети або у чому переваги світлодіодів?

Світлодіодні світильники є ефективною альтернативою класичним джерелам світла. Спеціалісти вважають, шо масове використання світлодіодів може призупинити енергетичну кризу. Головні факти про світлодіодні світильники читайте далі...

11 липня 2012 в 10:54

Шкіряні, паперові, вінілові - які настінні шпалери обираєте ви?

Настінні шпалери - чудовий спосіб доповнити дизайн приміщення. Сьогодні вибір шпалер дуже великий, і не зайве буде ознайомитись з їхніми основними видами. А у цьому вас допоможе стаття.

10 липня 2012 в 09:30

 
 
Показати ще