Статті

Сьогодні, 22 листопада, 07:39
  • Дім і сім'я

Світлодіодні світильники зупинять енергетичну кризу планети або у чому переваги світлодіодів?

Світлодіодні світильники є ефективною альтернативою класичним джерелам світла. Спеціалісти вважають, шо масове використання світлодіодів може призупинити енергетичну кризу. Головні факти про світлодіодні світильники читайте далі...

11 липня 2012 в 10:54

Шкіряні, паперові, вінілові - які настінні шпалери обираєте ви?

Настінні шпалери - чудовий спосіб доповнити дизайн приміщення. Сьогодні вибір шпалер дуже великий, і не зайве буде ознайомитись з їхніми основними видами. А у цьому вас допоможе стаття.

10 липня 2012 в 09:30

Хороший похідний казанок - який він?

Жоден виїзд на природу не обходиться без багаття. А перше, що приходить в голову при згадці слова "похід" - це, звичайно ж, вогнище. Вогнище - це невід'ємна частина будь-якого походу, полювання та риболовлі. Вогнище - це приємні спогади про вечори, проведені з друзями за чашкою гарячого чаю, дружні пісні під гітару, одним словом - романтика!

01 червня 2012 в 08:00

Душа східної кухні: казан чавунний

"Казан" - слово, яке прийшло до нас з татарської мови, дослівний його переклад означає - "котел". Крім того, навіть назва татарської столиці - Казань - походить від слова "казан". Традиційний казан - це товстостінний чавунний казанок зі сферичним дном.

31 травня 2012 в 16:22

Дизайн інтер’єру квартир у стилі «комфорт»

Мій дім – моя фортеця… з особливою атмосферою, індивідуальним стилем та традиціями. І синтез усього цього, що відрізняє одну квартиру від інших, можна назвати, ніяк інакше, як дизайн інтер’єру квартири. Дизайн інтер’єру квартир, стилі інтер’єрів – це «вічна тема» для обговорення і для нашої сьогоднішньої статі. Усім, хто мріє про комфортне житло, читати обов’язково!

16 травня 2012 в 08:52

Кондиціонери Mitsubishi Electric - японська якість, перевірена часом!

Кондиціонери Mitsubishi Electric є одними з найбільш дорогих на кліматичному ринку, проте і якість мають відмінну, а тому бажання володіти ними не послаблюється. Кліматична техніка Mitsubishi надає своїм власникам не лише…

14 травня 2012 в 09:00

Побутові кондиціонери: з минулого в майбутнє

В усі часи кліматичні умови відігравали у житті людини важливу роль. Ще в глибоку давнину наші пращури помітили, що спати приємніше в прохолодній обстановці, не спати ж комфортніше при більш високій температурі. Але прогрес…

14 травня 2012 в 08:34

Щоб до ранку міцно спати - треба Вам матрац придбати!

Сьогодні кількість матраців намагається перевищити кількість населення. Різноманітність технічних і технологічних прийомів і матеріалів, з яких виробляються матраци, перевершує саму бурхливу уяву.

08 травня 2012 в 12:13

Квартирний лічильник тепла в старих багатоповерхівках? Тепер це можливо

Практично всі багатоповерхові будівлі в СНД будувалися і досі будуються з однотрубною вертикальною розводкою комунікацій. Сьогодні плата за опалення - це проблема кожного квартировласника зокрема, а значить, він все більше стурбований тарифами та оплатою. Тому будівельна промисловість була змушена почати проектування і будівництво будинків з дорожчою горизонтальною розводкою опалення, котрі дозволяли встановити індивідуальні квартирні лічильники тепла. А що ж робити власникам старих квартир?

18 квітня 2012 в 16:55

Дзеркало та догляд за ним

Погодьтеся, дзеркало є надзвичайно важливим атрибутом будь-якої квартири, причому не лише з практичної, але й з декоративної точки зору. Проте, будь-яке дзеркало - дзеркало срібло, дзеркало бронза, дзеркало з малюнком або звичайне дзеркало, є досить тонким та ніжним елементом інтер'єру, за ним необхідний особливий догляд, який дозволить не лише утримувати дзеркало в чистоті, але й здатний зберегти його первісний блиск на тривалий період.

02 квітня 2012 в 16:27

 
 
Показати ще