Статті

Сьогодні, 24 червня, 19:44
  • Дім і сім'я

Матраци Dormeo: купи собі здоровий сон

Ви дбаєте про своє здоров’я і шукаєте якісний ортопедичний матрац? Мрієте купити матрац, який прослужить вам досить довгий термін? Тоді вам сюди!

03 грудня 2012 в 10:57

Ультразвуковий відлякувач гризунів і комах Пест Ріджект: і миша у кутку не пискне

Вам заважають жити гризуни та комахи? Ви вже використали усі способи, щоб їх позбутися, і жоден з них не допоміг? Тоді ви звернулися за правильною адресою! Ми пропонуємо 100% спосіб позбутися гризунів та комах!

03 грудня 2012 в 10:05

Екологічний, економічний та безпечний обігрів приміщень або кілька слів про електричні конвектори

Наша стаття призначена для людей, які вибирають електричні прилади для опалення будинку, квартири або дачі. Наскільки взагалі ефективний електрообігрів? Який з типів приладів вибрати? Чи безпечне їх використання? На ці та багато інших питань ми даємо розгорнуту відповідь. Читайте далі!

22 листопада 2012 в 10:30

Сучасний дизайн водостічної системи Rainway - «родзинка» вашого будинку!

Водосточні системи Rainway є найкращими системи українського виробництва, які ні в чому не поступаються європейським аналогам. Дана продукція є оптимальним поєднання низької ціни та високої якості. Найпопулярніша колірна гама водостоку вдало доповнить архітектурний дизайн вашого дому.

01 листопада 2012 в 18:08

Осінь буде дощовою, а зима - з погодними сюрпризами! Збережіть дім з водостічною системою Rainway

Спорудження будь-якого будинку неможливе без водостічної системи, яка є головним захистом від вологи. Побудувавши будинок, ми чекаємо, що довгі роки він радуватиме нас бездоганним виглядом, проте без надійної водостічної системи Rainway - це нездійсненно!

31 жовтня 2012 в 19:56

Керамічна ваза - нотка старожитності у сучасному інтер'єрі

Керамічні вази служать людству протягом багатьох тисяч років. Актуальні вони і в сучасному інтер'єрі. Кооператив «Кераміка» представляє асортимент ексклюзивних керамічних ваз, а наші дизайнери розкажуть, як з їх допомогою надати дизайну приміщення завершеного вигляду.

31 жовтня 2012 в 12:14

Навіщо платити більше або купуємо лічильники води!

Крапля за краплею, копійка за копійкою... Саме так, разом із неконтрольованим використанням води ми втрачаємо власні гроші. Як організувати процес споживання води, щоб не лишатись у "мінусах" - про це та інше читайте далі...

25 жовтня 2012 в 09:08

А ви дихаєте свіжим повітрям? Вентиляційні решітки – ефект природи!

Щоденно ми вдихаємо та видихаємо біля 20 тисяч літрів повітря. Його якість багато в чому залежить від наявності хорошої вентиляції у будинку, квартирі чи офісі. Вона потрібна не тільки для притоку свіжого повітря у приміщення, а й для видалення зайвої вологи, запахів, диму, пилу та токсичних речовин, які впливають на стан здоров'я.

18 жовтня 2012 в 09:36

Свято наближається - час закуповувати ялинки. Питання тільки - де?

Уже зовсім скоро у країні розпочнеться справжній ялинковий переполох. Клієнти братимуть в облогу магазини з надією вигідно купити штучну ялинку. Щоб як слід підготуватись до передноворічного сезону власникам торгових мереж…

12 жовтня 2012 в 16:31

Шафа-ліжко від Smart Mebel подарує подвійний простір вашій оселі!

Існує безліч прийомів візуально збільшити простір. Світлий колір стін, використання дзеркал, яскраве освітлення створять відчуття простору в квартирі або будинку. Але це буде всього лише ілюзія! А чи можна реально додати пару-другу квадратних метрів житлової площі? Так! Шафа-ліжко - простий і дієвий спосіб зробити простір більшим.

11 жовтня 2012 в 18:18

 
 
Показати ще