Статті

Сьогодні, 14 листопада, 18:16
  • Дім і сім'я

Будівництво скловолоконного басейну у вас вдома

Сьогодні власні басейни стають все доступнішими для широкого кола споживачів. Багато хто з тих, хто має заміський будинок, коли-небудь замислювалися або планують будівництво басейну на ділянці. Як одну з найміцніших і найестетичніших конструкцій, компанія «Аква-Імперія» радить скловолоконні басейни.

20 березня 2012 в 11:02

Стільниця на замовлення в Києві - зробимо виважено, якісно, красиво

Вибір красивої, легкої в догляді і міцної стільниці викликає не менше складнощів, ніж вибір фасадів для нової кухні. Ми, меблево-виробнича фірма «Сердолік», виготовляємо стільниці зі штучного каменю і можемо з упевненістю рекомендувати цей матеріал як найкращий вибір як з естетичної, так і з практичної точки зору.

12 березня 2012 в 16:03

Декоративні фігури для газону - створіть казку на вашому подвір'ї!

Як нам хочеться іноді поринути у казку, прийти додому і забути про щоденні турботи. Гарний краєвид навколо будинку тільки сприяє цьому. Для облаштування мальовничого саду або чарівної галявини біля вашого житла зараз доступна…

16 січня 2012 в 11:54

Газонна трава - релакс для тіла і душі!

Зелений газон в саду врівноважує буйство літніх фарб, підкреслює, непомітні на перший погляд, найтонші відтінки листя і пагонів. Газонна трава заспокоює, утихомирює, сприятливо діє на нервову систему людини. Прогулянки босон…

12 січня 2012 в 08:27

Гранітні пам'ятники - гідна данина померлим

Будь-хто, хто втратив близьку людину, прагне зберегти про неї добру і світлу пам'ять на багато років. Це може проявлятися в самих різних аспектах, найважливішим з яких, безумовно, є установка пам'ятника на місці поховання.

10 січня 2012 в 14:20

Пам'ятники з граніту: влада над часом

Встановлення пам'ятника - це невід'ємна частина в облаштуванні місця поховання. Безумовно такий пам'ятник має стояти не роки, а століття. І для виконання даного завдання немає матеріалу кращого ніж граніт, подарований самою природою.

10 січня 2012 в 11:54

Іграшки-рукавички: зіграйте з дітьми в театр

Домашній театр за допомогою іграшок-рукавичок - набагато більш захопливе дійство для дитини, ніж звичайні ігри. Адже в ньому дитина є головним учасником і режисером вистави, і саме від нього залежить сюжет, репертуар, тексти "акторів".

28 грудня 2011 в 15:58

Коли мікрохвильовці потрібен ремонт!

Мікрохвильовка (СВЧ піч) - прилад досить надійний і при дотриманні правил експлуатації вона справно служить довгі роки. Надійний, але не вічний. Як і для усіх побутових приладів, ремонт не є виключенням для мікрохвильовки.

26 грудня 2011 в 10:49

Ремонт побутової техніки: відкриваємо друге дихання зламаним приладам!

Побутова техніка виходить з ладу у найнесподіваніший момент. Кому не знайоме відчуття, як зламана пральна машина, здавалося б дріб’язково, але вносить свої неприємні корективи в звичний ритм життя? Інформація, яку потрібно мати на озброєнні, на випадок поломок побутової техніки, читайте далі!

26 грудня 2011 в 09:14

Сучасна електросушарка для рук

Кожен з нас неодноразово бував в місцях загального користування на вокзалах, в кафе, ресторанах, на заправках, в школах та інших установах. Вимивши руки, ми підставляємо їх під приємний струмінь теплого повітря. Електросушарка для рук давно стала невід'ємною частиною інтер'єру сучасних туалетних кімнат. Практичність, функціональність і надійність цих приладів зробили сушарки для рук одним з найбільш поширених аксуссуарів для туалетної кімнати.

22 грудня 2011 в 12:55

 
 
Показати ще