Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:05
  • Дім і сім'я

Поради щодо вибору дитячого трикотажного одягу

У даній статті ми розглянемо основні вимоги, які пред'являються до дитячого трикотажного одягу, як у роздрібній, так і в оптовій торгівлі.

26 серпня 2011 в 09:48

Навіть метал здатний зігріти

Здавалося б, як може зігріти жорсткий, холодний, твердий метал? Простіше-простого! Головне правильно його використовувати.

12 серпня 2011 в 10:12

Сучасна весільна біжутерія

16 травня 2011 в 11:13

Дерев'яні меблі для спальні

Найголовнішою кімнатою в нашому будинку є спальня. У спальні ми відпочиваємо, набираємося сил. Для максимального затишку і комфорту спальню потрібно улаштувати так, щоб вона давала нам позитивні емоції. Важливу роль в спальні грають меблі. Меблі для спальні краще всього вибирати дерев'яні, оскільки це натуральний природний матеріал, живо виглядає і користується незмінною пошаною людини.

04 березня 2011 в 11:42

Історія печива

Печивом називаються всі дрібні кондитерські вироби з тіста без дріжджів: піскового, масляного, цукрового, бісквітного, горіхового, із застосуванням штучних добавок - соди, амонію, пекарського порошку, кремортартара (винно-кам'яної солі).

03 лютого 2011 в 08:16

Вибираємо няню через агентство

У наш час дуже часто звертаються батьки дитини за допомогою до фахівців у агентства домашнього персоналу, адже в більшості випадків мама - це бізнес-леді чи керівник великої компанії, провідний спеціаліст фірми, «годувальниця родини», в якій, в більшості випадків, немає чоловіка - причин багато.

02 лютого 2011 в 12:07

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. Може бути вбудований, як в туалетну кімнату заміського будинку, так і в будь-яку надвірну споруду.На відміну від звичайних біотуалетів, заснованих на дії хімічно активних рідин, у складі яких формальдегід і синильна кислота, небезпечні для здоров'я людини, в пропонованому нами торф'яному біотуалеті як наповнювач використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно

01 лютого 2011 в 08:31

Брудозахисні килимки - важлива частина системи захисту приміщень від бруду

Брудозахисні килимки - важлива частина системи захисту приміщень від грязі. Сучасні грязезащитниє килимки і покриття, завдяки своїм грязепоглощающим властивостям підтримують чистоту і одночасно підкреслюють престижний дизайн входу. Ворсові грязезащитниє килими, є фінішним елементом грязезащити приміщень і розташовуються безпосередньо після вхідних грат тамбурів.

31 січня 2011 в 10:56

Захист від бруду надійно!

Кожен, хто хоче якомога менше часу витрачати на прибирання приміщення - офісу, квартири, установи – знає, що справжнім порятунком можуть стати брудозахисні системи, які складаються з декількох етапів захисту. Як приклад приведемо установу або організацію, куди щодня ходить багато людей. Як зробити, щоб чистота зберігалася як можна довше? У таких місцях допоможе вживання багатоступінчастого захисту, що передбачає вживання покриттів різних типів.

31 січня 2011 в 10:53

Дозатори рідкого мила - виключення контакту з мікробами

Приємні і зручні побутові дрібниці. Кожній людині властиве прагнення до комфорту і естетики: ми хочемо, щоб нас оточували зручні і красиві речі. Причому це бажання поширюється як на домашню обстановку, так і на всі ті місця, де ми постійно буваємо. І як часто приємні дрібниці, зручні побутові пристрої можуть підвищити людині настрій просто через те, що вони в потрібний момент виявляються в потрібному місці.

24 січня 2011 в 12:03

Машинка для чищення взуття «Тера» - чистити взуття ще зручніше!

Машинка для чищення взуття «Тера» відрізняється від інших моделей наявністю додатковою штанги-поручня з відполірованої сталі, на якій розташована контактна включаюча рукоятка. Ця штанга виконує роль ручки для збереження стійкого положення користувача в процесі чищення взуття. Вона позбавляє від необхідності триматися за стіну або інші предмети, щоб зберегти рівновагу.

21 січня 2011 в 14:18

 
 
Показати ще