Статті

Сьогодні, 16 липня, 21:04
  • Дім і сім'я

Вишукані каміни з мармуру - шляхетна оправа для живого вогню

Вишукані каміни з мармуру перетворюють атмосферу в домі, вносять у приміщення тепло і затишок. Хороший камін з мармуру свідчить про солідний, розмірений темп життя, де немає місця галасливій суєті, тривозі і хвилюванням. Виготовленням камінів на замовлення з натурального каменю займається в Україні компанія «Мармур Київ». Це камінні портали, каміни з масиву, облицювання камінів мармуром.

13 серпня 2012 в 17:10

Госптовари оптом "з перших рук". Або де купити необхідні для українців дрібниці за вигідними для вас цінами

Сьогодні, коли сотні українських підприємств займаються продажем госптоварів оптом, досить важко вибрати надійного партнера для тривалої співпраці. Деякі з них реалізують неякісний товар, інші - завищують ціни, треті - ведуть "нечесну гру". В таких умовах вдається працювати далеко не кожному. Для того, щоб ваш бізнес тільки процвітав, пропонуємо познайомитися з українською фірмою WALI, яка пропонує госптовари оптом.

31 липня 2012 в 15:14

Біля будинку СПА басейн з тераскою, життя таке назвати можна казкою!

Басейн СПА стане Вашим персональним цілорічним курортом, насолоджуватися яким можна буде в будь-який час дня і ночі. І як кожній картині необхідна гідна її рама, так і басейну необхідна тераса (якщо, звісно, Ви не бажаєте встрибувати в нього екстравагантно - з полуничної грядки або просто з ганку будинку).

13 липня 2012 в 08:42

Один з кращих санаторіїв України запрошує дітей на незабутній відпочинок у Карпатах

Санаторій Ясень прийняв перших відпочивальників ще у 1958 році. З того часу тут провели свій незабутній дитячий відпочинок близько 70 тисяч маленьких відвідувачів. У санаторії лікуються, відпочивають та оздоровлюються діти з усієї України віком від 4 до 18 років. Щомісяця він приймає 150-200 дітей.

12 липня 2012 в 12:30

Світлодіодні світильники зупинять енергетичну кризу планети або у чому переваги світлодіодів?

Світлодіодні світильники є ефективною альтернативою класичним джерелам світла. Спеціалісти вважають, шо масове використання світлодіодів може призупинити енергетичну кризу. Головні факти про світлодіодні світильники читайте далі...

11 липня 2012 в 10:54

Шкіряні, паперові, вінілові - які настінні шпалери обираєте ви?

Настінні шпалери - чудовий спосіб доповнити дизайн приміщення. Сьогодні вибір шпалер дуже великий, і не зайве буде ознайомитись з їхніми основними видами. А у цьому вас допоможе стаття.

10 липня 2012 в 09:30

Пошиття штор на замовлення. Вибираємо види штор!

Штори (гардини) - це та частка інтер’єру, яка здатна надати йому закінченості, згладити якісь невідповідності і створити у кімнаті гармонію. Тож і вибору штор надається немале значення. Спеціалісти салону гардин DіП розповідають про найпопулярніші на сьогодні види штор.

18 червня 2012 в 16:05

Вибираємо тканини для пошиття штор

Вибір тканини для пошиття штор - це уже півсправи. Як же не розгубитись серед величезного моря текстилю і вибрати не тільки те, що подобається, але й таку тканину, яка буде для вашого інтер’єру ідеальною? Читайте поради від фахівців салону гардин DіП.

18 червня 2012 в 15:48

Історія звичних речей: емальовані каструлі

Учені всього світу досі сперечаються про походження емальованого посуду. У Греції, на Кіпрі та Криті знаходять скляні фрагменти, що датуються 1200 роком до.н.е, які, можливо, належать до виготовлення предметів побуту з емалевим покриттям. В літописах 800 року до.н.е згадується, що кубанські ювеліри застосовували біло-синю емаль для золотої філігранної роботи.

01 червня 2012 в 12:42

Посуд з антипригарним покриттям від компанії СИЛУМІН - розумний вибір розважливих господинь!

Сьогодні литий алюмінієвий посуд з антипригарним покриттям - це один з найбільш поширених видів кухонного приладдя. Посуд з антипригарним покриттям просто незамінний для тих, хто стежить за своїм здоров'ям, оскільки він дозволяє готувати страви з низьким вмістом жирів. Любителі готувати вибирають посуд з антипригарним покриттям, щоб радувати рідних своїми кулінарними шедеврами. Людям, які цінують свій час, сподобається неймовірна простота у догляді за цими виробами.

01 червня 2012 в 11:45

 
 
Показати ще