Статті

Сьогодні, 22 жовтня, 22:05
  • Дім і сім'я

Поради щодо вибору постільної білизни

Вибір постільної білизни - справа дуже тонка. Є люди, які навіть собі уявити не можуть, що їх наволочки і простирадла можуть бути не відпрасованими або не накрохмаленими. Як правило, такі цінителі постільної білизни віддають…

28 листопада 2011 в 15:42

Енергозберігаюча технологія опалення - довгохвильові інфрачервоні обігрівачі Геліос

Останнім досягненням в області систем прямого електричного опалення є довгохвильові стельові обігрівачі, призначені для створення теплового комфорту в будь-яких приміщеннях: квартирах, котеджах, офісах, магазинах, лікарнях, виробничих і громадських приміщеннях. Ці обігрівачі на сьогоднішній день зарекомендували себе як найбільш універсальні і економічні опалювальні прилади, які можуть використовуватися як у якості основного, так і в якості додаткового опалення, причому без величезних витрат.

18 листопада 2011 в 14:07

Сучасна весільна біжутерія

Весільна біжутерія - це основний акцент у створенні неповторного образу нареченої. Кожна дівчина уявляє себе в день весілля в ролі справжньої королеви, і правильно підібрана весільна біжутерія дійсно може зробити вбрання нареченої по-справжньому чудовим.

16 травня 2011 в 11:13

Традиції святкування Великодня у різних країнах світу

Великдень — це головне християнське свято, що символізує воскресіння Ісуса Христа з мертвих, а в більш широкому сенсі — весну, оновлення, початок нового життя. У кожного народу з цим святом пов'язані цікаві традиції. Подивимося, як відзначають це велике свято в різних країнах.

22 квітня 2011 в 08:48

Аксесуари для кухні: розумні рішення для найміцніших сімей

Аксесуари для кухні - це універсальний спосіб економити час там, де інші витрачають безлімітні хвилини на приготування банального супу чи найсмачнішого борщу. Спробуємо розібратися, чого бракує у вас на кухні, а що там - відверто зайве?

04 квітня 2011 в 10:33

Дерев'яні меблі для спальні

Найголовнішою кімнатою в нашому будинку є спальня. У спальні ми відпочиваємо, набираємося сил. Для максимального затишку і комфорту спальню потрібно улаштувати так, щоб вона давала нам позитивні емоції. Важливу роль в спальні грають меблі. Меблі для спальні краще всього вибирати дерев'яні, оскільки це натуральний природний матеріал, живо виглядає і користується незмінною пошаною людини.

04 березня 2011 в 11:42

Історія печива

Печивом називаються всі дрібні кондитерські вироби з тіста без дріжджів: піскового, масляного, цукрового, бісквітного, горіхового, із застосуванням штучних добавок - соди, амонію, пекарського порошку, кремортартара (винно-кам'яної солі).

03 лютого 2011 в 08:16

Вибираємо няню через агентство

У наш час дуже часто звертаються батьки дитини за допомогою до фахівців у агентства домашнього персоналу, адже в більшості випадків мама - це бізнес-леді чи керівник великої компанії, провідний спеціаліст фірми, «годувальниця родини», в якій, в більшості випадків, немає чоловіка - причин багато.

02 лютого 2011 в 12:07

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. Може бути вбудований, як в туалетну кімнату заміського будинку, так і в будь-яку надвірну споруду.На відміну від звичайних біотуалетів, заснованих на дії хімічно активних рідин, у складі яких формальдегід і синильна кислота, небезпечні для здоров'я людини, в пропонованому нами торф'яному біотуалеті як наповнювач використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно

01 лютого 2011 в 08:31

Брудозахисні килимки - важлива частина системи захисту приміщень від бруду

Брудозахисні килимки - важлива частина системи захисту приміщень від грязі. Сучасні грязезащитниє килимки і покриття, завдяки своїм грязепоглощающим властивостям підтримують чистоту і одночасно підкреслюють престижний дизайн входу. Ворсові грязезащитниє килими, є фінішним елементом грязезащити приміщень і розташовуються безпосередньо після вхідних грат тамбурів.

31 січня 2011 в 10:56

 
 
Показати ще