Статті

Сьогодні, 19 липня, 10:29
  • Дім і сім'я

Супер-замок: Електронний замок Бульдог-14

Електронний замок Бульдог-14. З електронно-механічними ключами врізного (вкладного) типу призначений для установки в двері квартир, котеджів, заміських будинків, банківських сховищ, холодних складів і гаражів, а також у гратчасті двері при температурах від -40 до +85 ° C.

26 січня 2012 в 16:22

Вибираємо червону ікру: споживчий тест 2011

Центр незалежних експертиз «Тест» у вересні 2011 року провів чергове тестування червоної ікри, що продається в Україні. Для тесту було відібрано 9 торгових марок.

25 січня 2012 в 15:26

Гранітні пам'ятники - гідна данина померлим

Будь-хто, хто втратив близьку людину, прагне зберегти про неї добру і світлу пам'ять на багато років. Це може проявлятися в самих різних аспектах, найважливішим з яких, безумовно, є установка пам'ятника на місці поховання.

10 січня 2012 в 14:20

Пам'ятники з граніту: влада над часом

Встановлення пам'ятника - це невід'ємна частина в облаштуванні місця поховання. Безумовно такий пам'ятник має стояти не роки, а століття. І для виконання даного завдання немає матеріалу кращого ніж граніт, подарований самою природою.

10 січня 2012 в 11:54

Іграшки-рукавички: зіграйте з дітьми в театр

Домашній театр за допомогою іграшок-рукавичок - набагато більш захопливе дійство для дитини, ніж звичайні ігри. Адже в ньому дитина є головним учасником і режисером вистави, і саме від нього залежить сюжет, репертуар, тексти "акторів".

28 грудня 2011 в 15:58

Коли мікрохвильовці потрібен ремонт!

Мікрохвильовка (СВЧ піч) - прилад досить надійний і при дотриманні правил експлуатації вона справно служить довгі роки. Надійний, але не вічний. Як і для усіх побутових приладів, ремонт не є виключенням для мікрохвильовки.

26 грудня 2011 в 10:49

Ремонт побутової техніки: відкриваємо друге дихання зламаним приладам!

Побутова техніка виходить з ладу у найнесподіваніший момент. Кому не знайоме відчуття, як зламана пральна машина, здавалося б дріб’язково, але вносить свої неприємні корективи в звичний ритм життя? Інформація, яку потрібно мати на озброєнні, на випадок поломок побутової техніки, читайте далі!

26 грудня 2011 в 09:14

Сучасна електросушарка для рук

Кожен з нас неодноразово бував в місцях загального користування на вокзалах, в кафе, ресторанах, на заправках, в школах та інших установах. Вимивши руки, ми підставляємо їх під приємний струмінь теплого повітря. Електросушарка для рук давно стала невід'ємною частиною інтер'єру сучасних туалетних кімнат. Практичність, функціональність і надійність цих приладів зробили сушарки для рук одним з найбільш поширених аксуссуарів для туалетної кімнати.

22 грудня 2011 в 12:55

Рулонні штори - модний та практичний «одяг» для вікон

Затишна обстановка, м'яке світло, що ллється з вікна... Все це у вашому будинку можуть створити рулонні штори. Вони давно завоювали величезну популярність у споживачів, і недаремно. Міцність, практичність, довговічність, зручність в експлуатації та догляді - далеко не повний список переваг рулонних штор.

12 грудня 2011 в 09:39

Про правила здорового сну розповість матрац Dormeo

Сон — запорука здоров’я! Цю істину знає кожен з нас. Але для того, щоб сон ваше здоров’я лише покращував, варто знати про його основні правила.

05 грудня 2011 в 09:02

 
 
Показати ще