Статті

Сьогодні, 17 липня, 03:23
  • Промисловість

Етикетка на одязі: практична річ і предмет пристрасті!

Фірма АЛЬТАЇР виробляє самі високоякісні та доступні за ціною етикетки для одягу. Фахівці підприємства знають про етикетки все! Ми виготовляємо етикетки для одягу з найбільш якісних матеріалів на сучасному обладнанні. У нас Ви можете замовити етикетки будь-якої складності і в будь-яких обсягах.

26 січня 2012 в 10:09

Вишивальні машини - технологія мистецтва

Вишиті вироби завжди користуються підвищеним споживчим попитом. Вишивальні машини що поставляються компанією АЛЬТАІР, дають можливість вишивати комплекти постільної білизни, рушники, серветки, скатертини, виконуючи як найпростіші, так і складні в художньому відношенні зображення.

26 січня 2012 в 09:49

Компанія MIYAWAKI - шлях до досконалості в оволодінні енергією пари

З початку роботи компанії MIYAWAKI і до сьогоднішнього дня задача забезпечення раціонального використання пари та скорочення витрат на енергоресурси є однією з найважливіших напрямів її діяльності.

19 січня 2012 в 10:35

Фільтри для газів: особливості та застосування

Фільтри для газів виготовляються за запатентованою технологією компанії "Parker domnick hunter" і є інноваційним технологічним рішенням в області фільтрації газів. Газові фільтри широко застосовуються для попередньої та стерилізуючої фільтрації стислих газів, повітря, вуглекислоти в медичній, біофармацевтичній, харчоійї, електронній та інших галузях промисловості.

19 січня 2012 в 09:55

Кашована фольга: блискуча упаковка у всіх значеннях цього слова

Виробники матеріалів для упаковки харчових продуктів не зупиняються на досягнутому, продовжуючи покращувати якості полімерів. А поруч продовжує існувати і як і раніше чудово утримує позиції вічна класика рулонної упаковки - фольга. Вона прекрасно підходить для будь-яких харчових продуктів, напоїв, косметики, а також медичних препаратів - у всіх перерахованих сферах вимоги до упаковки є особливо жорсткими.

19 січня 2012 в 09:26

Глибинні фільтри для рідин (передфільтри)

Фільтри для рідин глибинного типу призначені для попереднього мікроочищування нейтральних, агресивних рідких середовищ (сумісних з матеріалом елементів), а також для захисту мембранних фільтруючих елементів (видалення механічних домішок, зниження біологічного навантаження). Глибинні фільтри для рідин можуть застосовуватися в якості фінішних в тих випадках, коли не потрібна абсолютна очистка середовища від часток більше певного розміру.

18 січня 2012 в 15:51

Якісні фільтри для повітря: примха чи необхідність?

Як працівники служб постачання, та й самі користувачі ставляться до такого технологічного елементу, як фільтр для повітря? Найчастіше як допоміжна деталька - це ніби й потрібно, але навіщо ж купувати новий фільтр, якщо можна і старий почистити? Якщо у вас в планах короткострокова робота обладнання, то так воно і є. А як щодо довгострокової?

18 січня 2012 в 14:57

Технічна тканина бельтинг: особливості та призначення

Для виробництва бельтингу використовується високоякісна сировина й сучасні технології виробництва. Спектр застосування бельтингу на промислових підприємствах надзвичайно широкий.

18 січня 2012 в 09:30

Промислові насоси: класифікація та поради щодо вибору

Промислові насоси є обладнанням для переміщення рідин та газів. Без насосів не обходиться жодне виробництво - це пов'язано з тим, що в багатьох виробничих процесах потрібна обов'язкова подача рідини чи газу.

10 січня 2012 в 10:09

Процес брикетування відходів деревини

В даний час в світі гостро стоїть питання енергозбереження і, отже, питання використання вторинної сировини. В умовах постійного зростання цін на енергоносії, зростає інтерес до альтернативних, біологічно чистих, джерел енергії.

23 грудня 2011 в 09:51

 
 
Показати ще