Статті

Сьогодні, 16 липня, 21:20
  • Промисловість

Звідки у шоколаду приємний смак, або що роблять з какао-бобами

Не всі знають, що какао-боби свіжозібраних плодів не володіють смаковими і ароматичними властивостями, характерними для шоколаду і какао-порошку, мають гірко-терпкий присмак і бліде забарвлення. Виробництво шоколаду - це складний процес, який налічує декілька стадій.

15 грудня 2011 в 11:25

Рибка з ароматним димком - тільки з хорошої коптильної камери

З давніх часів люди використовують копчення як спосіб консервації продукту, який надає йому особливо ароматного запаху і чудового смаку. Як вперше були отримані копчене м'ясо або риба, нікому не відомо, але разом з тим, це не було випадковістю з тієї простої причини, що процес цей тривалий і вимагає наявності певних знань.

15 грудня 2011 в 10:38

Що таке ТЕН електричний? Історія виникнення і області застосування електричних ТЕНів

ТЕН - це електричний елемент, що складається з металевої трубки і вставленої в неї спіралі, при цьому спіраль ізольована від трубки різними матеріалами.

30 листопада 2011 в 14:25

Виготовлення хрестів: традиції та нововведення

Виготовлення хрестів - тонка робота, яка повинна виконуватися за певними канонами. У православній релігії хрест - знак, що символізує Бога, Всевишнього, Творця світів. Хрест - символ вибору шляху, дороги; символ перетину двох протилежностей, злиття їх у місці перетину. Хрест є символікою християнства, він представляє собою і меч, і скіпетр Бога одночасно.

25 листопада 2011 в 11:01

Як правильно доглядати за промисловими форсунками

Купити для потреб підприємства якісні форсунки - це тільки півсправи. Їх, крім усього іншого, необхідно правильно обслуговувати, саме тоді вони служитимуть довго і без нарікань.

25 листопада 2011 в 10:26

Монтаж резервуарів

Для проведення монтажу резервуарів застосовуються монтажні щогли, портали, різні підйомники і вантажопідйомні крани. У більшості випадків від правильного вибору монтажних механізмів залежить економічна ефективність всього монтажу резервуарів.

25 листопада 2011 в 09:05

Охорона периметра об'єкта: які засоби найдоцільніші

Серед численних питань безпеки будь-якого промислового, цивільного чи спеціального об'єкта чи не найскладніший і найважливіший — захист його периметра як першого і найбільш відповідального рубежу охорони. Захист периметра об'єкта можливий при оптимальному поєднанні механічних перешкод, що утрудняють і уповільнюють дії порушника, з технічними засобами раннього виявлення факту проникнення.

24 листопада 2011 в 14:25

Електромонтажний інструмент. Основний набір електрика

Уважно придивившись до найпростіших інструментів для електромонтажу (викрутка, круглогубці, плоскогубці і т. д.), нескладно помітити загальну особливість: або ручки інструментів покриті шаром ізоляційного матеріалу, або зроблені з нього.

24 листопада 2011 в 08:49

Колючий дріт Єгоза Супер - ефективний захист морських суден від нападу піратів

Досить часто з'являються нові повідомлення про захоплення танкерів і суховантажів в Атлантичному та Індійському океанах з вимогами викупу. Колючий дріт Єгоза Супер та інженерна система захисту морських суден «Антипірат», вироблені Групою Кайман, визнані фахівцями найбільш дешевими і ефективними засобами захисту периметра об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки, а також для захисту морських суден від нападу піратів.

23 листопада 2011 в 16:59

Історія і сучасність лінійних направляючих

Прийнято вважати, що перші лінійні направляючі використовувалися ще в Стародавньому Єгипті при будівництві пірамід. Круглі колоди підкладали під величезні камені, полегшуючи таким чином переміщення. Однак, незважаючи на раннє визнання переваг кочення перед ковзанням, лінійні підшипники отримали масове застосування лише в середині ХХ століття, коли американська компанія Thomson розгорнула масштабне комерційне виробництво лінійних кулькових втулок.

23 листопада 2011 в 10:15

 
 
Показати ще