Статті

Сьогодні, 16 липня, 21:04
  • Промисловість

Дозувальні насоси Sera

Дозувальні насоси, або насоси-дозатори призначаються для подачі певних доз рідини в напірну систему, відкритий потік або ємність. Як правило, їх використовують для дозування розчинів, емульсій або суспензій. Дозувальний насос, крім функцій приладу для перекачування рідин, виконує функції регулювання і вимірювання, оскільки повинен забезпечувати подачу заданої кількості рідини, якщо необхідно - плавну зміну дози, вимірювання об’єму поданої рідини.

23 листопада 2011 в 09:58

Направляючі для завантажувальних систем DryLin T Automatic

Лінійна направляюча - один із найважливіших елементів механізмів і машин, що дозволяє їх вузлам здійснювати прямолінійні переміщення. Дані системи використовуються практично у всіх галузях промисловості, таких як електроніка, виробництво медичного обладнання, будівництво, автомобілебудування, військова, хімічна і т.д.

22 листопада 2011 в 12:46

Трансформатори «по-українськи»: у ролі шеф-кухаря - підприємство Елтіз

Унікальні запатентовані технології, професіоналізм і цілеспрямованість співробітників, а також високий рівень оснащення виробництва допомогли підприємству Елтіз стати одним з провідних підприємств у сфері проектування і виробництва силових трансформаторів, електричних реакторів та пускорегулюючих апаратів.

17 листопада 2011 в 15:25

Бетонні ріки, залізні береги...

Автобетононасоси - будівельна спецтехніка, яка застосовується для транспортування бетонної (цементної) суміші до місця заливки в опалубку за допомогою стріли або бетоноводу. Така технологія має ряд переваг в порівнянні з…

17 листопада 2011 в 09:02

Насоси Dragflow: гідротранспортування - альтернатива перевезенням

Виїмка грунту, видобуток і транспортування піску, будівельні і комунальні роботи - все це вимагає своєчасного прибирання відходів, налагодженого від А до Я. Для цього використовуються вантажівки, конвеєри, інші механічні засоби, трудомісткі і важкі у використанні. Компанія Dragflow пропонує абсолютно інший підхід: перекачку твердих частинок трубопроводом. При цьому все, що необхідно, - це власне трубопровід, вода, електрика - і насос Dragflow.

16 листопада 2011 в 08:23

Блістерна упаковка - економічно вигідний варіант

Щороку з'являється велика кількість різноманітних видів упаковки, однак блістерна упаковка залишається поза конкуренцією. Чим це пояснюється?

15 листопада 2011 в 16:35

Електричні парогенератори - альтернатива газовим котлам

Електричні парогенератори - найпоширеніший вид опалювального обладнання, це пристрої перетворення води в пару під впливом електричного струму. Газові і дизельні котли можливо використовувати не в усіх випадках через специфіку палива. Електромережі ж є усюди: і в житлових, і у виробничих приміщеннях

14 листопада 2011 в 09:27

Знезаражування води - ваше здоров’я

Сучасна екологія не надто дружня здоров'ю людини; в воді, зокрема, міститься величезна кількість мікроорганізмів, які не тільки викликають скаламучення, "цвітіння" води, а й загрожують здоров'ю. Щоб убезпечити воду для людини, застосовуються різні методи знезараження води: ультрафіолет, озонування, хлорування, сріблення, ультразвук та інші.

07 листопада 2011 в 14:45

Технології сушіння деревини

Сушіння деревини - це процес видалення зайвої вологи. Способів сушіння існує декілька: атмосферна, камерна, вакуумна, контактна, сушка в полі струмів високої частоти.

03 листопада 2011 в 14:59

Порошкове фарбування: як це робиться

Порошкові фарби складаються з безлічі полімерних частинок, які методом напилення наносяться на металеву поверхню за допомогою обладнання для порошкового фарбування.

03 листопада 2011 в 14:21

 
 
Показати ще