Статті

Сьогодні, 20 серпня, 12:27
  • Промисловість

Переваги нанесення маркування краплеструменевим методом

У зв'язку з розвитком країн третього світу ринок краплеструменевого маркування має велике майбутнє. Позиція лідера у виробництві тієї чи іншої продукції перетікає із країни в країну. А це веде за собою і підвищений попит саме на краплеструменеві промислові принтери, завдяки їх універсальності і невибагливості у виробничому циклі.

25 червня 2011 в 16:56

Виробництво шкарпеток: як вибрати обладнання для підприємства?

Виробництво шкарпеток та підбір обладнання для виробництва шкарпеток - це як перший пас у футболі. Залежно від траєкторії і впевненості гравця у тому що і з якою метою він робить, залежать всі інші результати і кінцевий рахунок. Купити обладнання для виробництва шкарпеток вам запропонують двома способами: вартісне і продуктивне обладнання світових брендів або скористатися нагодою купити вживане обладнання.

21 червня 2011 в 12:31

Український виробник міжнародного масштабу «Вентиляційні системи»

На початку квітня компанія «Вентиляційні системи» запросила видання «ОВВК» відвідати завод, що розташований за 30 км від Києва.

27 квітня 2011 в 15:49

Дитячий трикотаж від виробника ТОВ "Лемуа" - якість і сучасний дизайн за доступними цінами

Запрошуємо до співпраці приватних підприємців та власників магазинів. У нас дуже вигідні умови для великих оптовиків.

12 квітня 2011 в 14:51

Повітряні лінії електропередач: як вибрати ізолятори?

Одним із напрямків діяльності компанії "Легіон Енерго" є продаж ізоляторів для повітряних ліній електропередач. Для того, щоб Вам буле легше розібратися в асортименті запропонованих для купівлі ізоляторів, ми розкажемо детальніше про конкретні види ізоляторів, які широко застосовуються сьогодні для комплектації ЛЕП.

06 квітня 2011 в 10:30

Застосування крохмалю: за чи проти?

Застосування крохмалю у харчовій промисловості - питання неоднозначне для технологів. Хтось за, а хтось - абсолютно проти. Фахівці компанії "Текстра Віта" вирішили об'єктивно проаналізувати, яка ж ситуація із застосуванням крохмалю у харчовій промисловості.

05 квітня 2011 в 15:44

Конвеєрна стрічка - незамінний помічник у виробництві

Конвеєр (англ. conveyer, від convey - перевозити), транспортер - безперервно працююча машина, призначена для переміщення різних вантажів.

04 квітня 2011 в 11:26

Обладнання та інструмент для українських метизних підприємств. Оптимальні пропозиції

У Тайвані за останні роки спостерігалася тенденція виходу з ринку дешевого кріплення і перехід на виробництво виробів з більш високою доданою вартістю, наприклад автомобільного кріплення. Провідні тайванські виробники метизного…

30 березня 2011 в 10:44

Тайванське обладнання - оптимальний вибір для вітчизняних виробників металовиробів

Недавні зміни конкурентної ситуації у метизній сфері можуть виявитися надзвичайно сприятливими для вітчизняних підприємств-виробників. До недавнього часу китайська продукція на ринку металовиробів стримувала розвиток вітчизняних…

30 березня 2011 в 08:27

Про самоклеючі етикетки або Один з інструментів просування товару

Етикетка призначена для маркування товару. Вона може містити кольорове зображення, інструкцію із застосування продукту, штрих-код, елементи захисту від підробки і т.п. Крім того, правильний вибір етикетки є одним з ефективних…

21 березня 2011 в 18:17

 
 
Показати ще