Статті

Сьогодні, 23 березня, 08:14
  • Промисловість

Нові можливості краплеструйного маркування

На українському ринку існує висока конкуренція в галузі виробництва напоїв та харчових продуктів. Тому вітчизняні та зарубіжні виробники приділяють якості своїх виробів все більшу увагу. При цьому не останнім у довгому списку вимог до якісного товару в даний час займає наявність маркування, що містить обов'язкові відомості про дату випуску товару і термін придатності, а також товарний штрих-код.

01 листопада 2011 в 08:42

Регіон-Сервіс: передові технології промислового маркування

Результатом 13-річного досвіду роботи компанії Регіон-Сервіс з провідними виробниками продуктів харчування є розробка передових технологій в галузі маркування продукції, при яких друк може проводитися як безпосередньо на продукт, так і на його упаковку. Технологія краплеструменевого друку Регіон-Сервіс - це абсолютно нові стандарти якості друку, стабільності та надійності.

31 жовтня 2011 в 09:55

На що ж можна замінити термостійкі колеса, які відслужили свій термін

Сьогодні ми поговоримо про колеса для візків, колеса і ролики. В Україні цивілізований ринок термостійких коліс і роликів з'явився порівняно недавно. Йому трохи більше 10 років. У цій статті ми хочемо зробити огляд характеристик різних серій термостійких коліс, а також представити нові позиції термостійких роликів.

15 жовтня 2011 в 18:17

Легкий шлях на колесах компанії Кастор

Увійти в еру цивілізації людство не могло до тих пір, поки не з'явилося колесо. Саме на ньому ми й виїхали з первісного ладу. Вдосконалюючи свій головний в історії винахід - колесо, людство стало просуватися шляхом прогресу і швидкості, яка постійно підвищується. Тема цієї публікації - промислові колеса для візків та колеса і ролики для будь-якого обладнання. Без коліс і роликів не обходиться жодне виробництво.

15 жовтня 2011 в 15:07

Силові кабелі: who is who?

Силовий кабель - один з найпоширеніших видів кабельної продукції. Його найважливіше завдання - забезпечити високонадійну проводку. Силові кабелі представлені широкою номенклатурою, застосовується як у промисловості так і в побуті.

12 жовтня 2011 в 16:32

Щоб не пропасти далеко від дому

Наявність надійних знарядь праці під рукою є запорукою успішної роботи, а часом навіть визначальним фактором збереження життя людини, що потрапила у екстремальну ситуацію.

05 жовтня 2011 в 11:23

З клеймом Гефеста на душі

Профеcія коваля в давнину була основною металургійною професією. Коваль, він же - металург, отримував залізо і перетворював його на виріб. Людей вражало, що коваль робив цінні речі майже з "нічого", зі шматка якогось бурого каменю. Тому багато народів вважали коваля "віщою людиною", мало не чарівником.

05 жовтня 2011 в 09:26

Піногасники Dow Corning - перевірений спосіб усунення піни

Завдяки таким силіконовим продуктам, як піногасники для контролю піноутворення від торгової марки Dow Corning досягти усунення піни, не знижуючи якості барвистої плівки при низьких сумарних витратах, - це досить реальне…

04 жовтня 2011 в 16:00

Матеріали для виробництва взуття. Основні види і класифікація

Для організації сучасного взуттєвого виробництва необхідні матеріали для виробництва взуття різної природи та призначення. У взуттєвій промисловості частка сировини і матеріалів для виробництва взуття в собівартості продукції складає приблизно 75 - 93%. Матеріали для виробництва взуття є одним з визначальних чинників асортименту та якості готових виробів.

03 жовтня 2011 в 12:37

Технологія виробництва одноразового посуду

Метод для виробництва одноразового столового посуду відомий по швейцарському патенту JVk CH 667788, IPC7 A47G 19/03, який був виданий в 1988 році. Згідно з цим патентом, пластмасовий матеріал формується в пуасон/матрицю, або ж пластмасовий матеріал в гарячому стані проходить етап формування у виріб.

28 вересня 2011 в 10:40

 
 
Показати ще