Статті

Сьогодні, 23 березня, 08:25
  • Промисловість

Український ринок будівельного металопрокату живий завдяки Євро-2012

Внутрішній ринок металопродукції будівельного сортаменту почав демонструвати ознаки життя з підготовкою країни до Євро-2012 - так вважають металотрейдери. "Будівельний сезон в 2011 р. трохи кращий за минулорічний, так як активно зводяться об'єкти, необхідні для проведення Євро-2012", - зазначає Євген Щепін (директор ТОВ "РТК Трейд" м.Харків).

22 вересня 2011 в 17:19

Постачальники двоокису титану в Азії підвищують ціни. Що чекати для споживачів порошкових фарб?

Сінгапур (ICIS) - Ціни на двоокис титану в Азії, основну сировину для порошкових фарб, судячи з усього, продовжують зростання в 4-му кварталі стрибком на 500 долл/тонна (365 євро/тонна) із-за дефіциту цього пігменту на ринку і підвищення цін на сировині для його виробництва.

21 вересня 2011 в 10:31

Відкрито секрет смачної кави

Сьогодні кава - це не тільки напій, що бадьорить, це частина культури, стилю життя. Пити каву життєво необхідно, адже вона джерело натхнення, яке налаштовує нас на потрібну хвилю на початку робочого дня. Немає у світі людини, яка б не любила каву, її смак та аромат.

07 вересня 2011 в 14:39

Кава, яка не шкодить здоров'ю!

У кожної людини є улюблені продукти харчування. Ми не лише вживаємо їх, ми насолоджуємося кожною секундою, намагаючись запам'ятати смак задоволення.

07 вересня 2011 в 11:57

Магія кольору: сучасні технології виробництва вітражів

Вітраж завжди був ефектною прикрасою інтер'єру, надаючи йому вишуканість і неповторність, наповнюючи простір грою кольорового світла і затишною теплотою.

06 вересня 2011 в 09:04

Все про станки для різання пінопласту - розумний вибір для автоматизації виробництва

Сучасні комп'ютерні технології дозволяють легко і якісно робити фігурне різання пінопласту.

05 вересня 2011 в 15:44

Станки для виробництва - як придбати якісний товар?

Як не потрапити на "гачок" несумлінному виробнику та придбати надійні станки для виробництва - про основні принципи купівлі якісного обладнання розповідають спеціалісти компанії "Центр ЧПУ Технологій".

05 вересня 2011 в 14:59

Усе про поточний ремонт електродвигунів

Поточний ремонт електродвигуна - важливий процес, який передбачає чищення і продування статора і ротора від пилу при знятій задній кришці, огляд обмоток, сталі і деталей, вимірювання зазорів між статором і ротором, тощо…

01 вересня 2011 в 12:12

Випробування асинхронних електродвигунів: найважливіші моменти

Випробування асинхронних електродвигунів можна поділити на дві робочі фази: передремонтне випробування асинхронних електродвигунів та післяремонтне випробування асинхронних електродвигунів. Передремонтні випробування асинхронних…

01 вересня 2011 в 11:23

Про шахтні печі - для промислових підприємств

Шахтна піч - універсальний апарат, який включає в себе багатофункціональний комплекс. Дана машина підходить для всіх видів термічної і хіміко-термічної обробки матеріалів, причому всі ці процеси відбуваються в одному робочому просторі. Шахтна піч являє собою витягнутий робочий простір, що може мати або конічну форму, або прямокутну. Вихідний матеріал в дану піч завантажується зверху, а одержувані після обробки та проведення процесів вироби виходять знизу.

25 серпня 2011 в 14:56

 
 
Показати ще