Статті

Сьогодні, 15 жовтня, 17:16
  • Промисловість

Обладнання Boema - "соковите" рішення для виробництва соків і пюре

Всесвітньо відома італійська компанія Boema SpA пропонує технологічне обладнання для виробництва соків, пюре, концентратів, дитячого харчування. Всі лінії та окремі машини Boema з виробництва соків, пюре, концентратів розроблен…

05 червня 2012 в 12:26

Обладнання переробки овочів, фруктів ягід та виробництва заморожених продуктів IQF

Хрустка картопля фрі, дивовижне овочеве рагу і солодкий конфітюр на десерт! Все це і багато іншого створюється на обладнанні для переробки овочів, фруктів і ягід італійської компанія Boema SpA. Це - всесвітньо відомий виробник з 30-річним досвідом у галузі виробництва харчового обладнання. Якість обладнання, для переробки овочів, фруктів і ягід Boema, а також установок для виробництва заморожених продуктів IQF підтверджено сертифікатом ISO 9001.

05 червня 2012 в 10:50

Тканини оптом від «Altex»: вдалий тандем ціни та якості

Тканини оптом для постільної білизни - ви шукали саме це? Тоді запрошуємо вас познайомитися з провідною на українському ринку фабрикою «Altex», яка реалізує тканини оптом. Саме цей напрям діяльності є одним з пріоритетних…

28 травня 2012 в 08:57

Поліетиленова плівка - надійно і багатофункціонально!

Поліетиленова плівка є відносно дешевим пакувальним матеріалом. Це, а також мала вага, робить упаковку товарів у поліетиленову плівку привабливою для виробників.

24 травня 2012 в 14:37

Поліетиленовий пакет - могутня рекламна зброя!

Виробництво поліетиленових пакетів вирішило не тільки побутові завдання, поліетиленовий пакет - це могутня, практично невразлива рекламна зброя. Поліетиленовий пакет проникає всюди, він є там, де не дивляться телевізор і не визнають інтернет.

24 травня 2012 в 12:24

Поліестерна мішкозашивальна нитка - надійно та економно!

Поліестерна мішкозашивальна нитка не вбирає вологу і не схильна до розмокання і загнивання. При зашиванні мішків стаціонарними або портативними швейними машинками, поліестерної нитки витрачається дуже мало, що створює передумови економічного використання витратних матеріалів.

23 травня 2012 в 08:39

Ситові тканини - невід'ємний атрибут сучасної промисловості

Якість ситової тканини має величезне значення для випуску якісної продукції. Ситові тканини виробляються з поліамідних і поліефірних монониток, і застосовуються в різних галузях промисловості.

22 травня 2012 в 16:10

Якісні мішки поліпропіленові - основні переваги!

В Україні останнім часом зростає конкуренція на ринку сипучих матеріалів. Збільшується не лише асортимент продукції, але й кількість компаній, які її виробляють.

21 травня 2012 в 11:13

Панчішно-шкарпеткові автомати Busi Giovanni - попереду всієї планети

Якісний панчішно-шкарпетковий автомат - це не тільки робота без ремонтів і простоїв, це також максимум опцій, які може надати одна-єдина машина. Компанія І.В.К., що постачає панчішно-шкарпеткові автомати і різноманітне обладнання для легкої промисловості українським підприємствам, стверджує: італійська фірма Busi Giovanni виробляє саме такі машини.

15 травня 2012 в 16:48

Зварювальні інвертори - сучасний лідер в технології зварювання!

Раніше зварнику необхідно було тащити за собою візок з неймовірно важким і дуже габаритним зварювальним трансформатором. Сьогодні ж подібні зварювальні апарати замінили легкі й компактні зварювальні інвертори.

15 травня 2012 в 12:40

 
 
Показати ще