Статті

Сьогодні, 21 листопада, 03:15
  • Промисловість

Поліестерна мішкозашивальна нитка - надійно та економно!

Поліестерна мішкозашивальна нитка не вбирає вологу і не схильна до розмокання і загнивання. При зашиванні мішків стаціонарними або портативними швейними машинками, поліестерної нитки витрачається дуже мало, що створює передумови економічного використання витратних матеріалів.

23 травня 2012 в 08:39

Ситові тканини - невід'ємний атрибут сучасної промисловості

Якість ситової тканини має величезне значення для випуску якісної продукції. Ситові тканини виробляються з поліамідних і поліефірних монониток, і застосовуються в різних галузях промисловості.

22 травня 2012 в 16:10

Зварювальне обладнання: стисло про головне

Практично будь-який вид роботи з металом - і на виробництві, і в майстерні, і навіть при ремонті квартири, вимагає застосування такого виду обробки матеріалу, як зварювання. Зварювальне обладнання застосовується майже в кожній галузі промисловості, тому воно дуже затребуване. Сучасний ринок пропонує величезний вибір зварювального обладнання для будь-якого типу робіт.

15 травня 2012 в 12:13

Антикорозійне покриття - так надійніше!

На перший погляд, метал - досить міцний матеріал, але навіть він піддається впливу часу. Вода, повітря, солі, розчини кислот і багато інших чинників зовнішніх умов створюють прямий і негативний вплив на метал. Результат даного поєднання тільки один - корозія.

11 травня 2012 в 16:47

Виготовлення резервуарів - справа, яка не терпить помилок

Нинішня промисловість практично не може обійтися без використання резервуарів. Адже саме резервуари забезпечують збереження рідин, газів та інших речовин. А також гарантують надійну роботу будь-якого підприємства.

11 травня 2012 в 16:30

Піскоструминна обробка: найбільш ефективне рішення очищення поверхні

Що собою представляє піскоструминна обробка? Наскільки вона ефективна? У яких сферах застосовується? Сьогодні ми спробуємо вам надати відповіді на всі ці питання і продемонструємо, що про переваги піскоструминної обробки можна говорити довго. Адже даний метод очищення поверхні виправдовує себе на всі 100%.

11 травня 2012 в 09:17

Реле часу - електромагнітних ланцюгів стремена!

Реле часу служать на благо людства більше 150 років. Реле часу електромагнітні РЕВ широко застосовуються в схемах управління і автоматики.

11 травня 2012 в 08:33

Сучасні матраси - в питаннях сну ми просто "аси"!

Міцний, здоровий сон - це запорука гарного самопочуття і настрою, один з найважливіших факторів, що обумовлюють працездатність і життєвий тонус Вашого організму.

08 травня 2012 в 11:43

Бавовняні робочі рукавички. Спецодяг на всі випадки

Для захисту рук при роботі з небезпечними, або просто брудними, речовинами бавовняні робочі рукавички є не просто примхою білоручок, а й необхідністю. Особливо потрібні робочі рукавички на небезпечному виробництві, де висока можливість появи саден, подряпин, дрібних травм або хімічних опіків. Деякі моделі, які виробляють утепленими, забезпечують захист під час роботи при низьких температурах.

03 травня 2012 в 11:22

Система «Palliflex» для зберігання ягід!

Виробник з метою отримання максимального прибутку зацікавлений у постачанні на ринок якісної продукції. Це можливо здійснити, маючи сучасні системи зберігання, які дозволяють запропонувати товар в момент найбільшого попиту.

30 квітня 2012 в 15:10

 
 
Показати ще