Статті

Сьогодні, 18 червня, 12:56
  • Цікаво дізнатися

Флешки з логотипом як ефективний рекламний носій

Флешки - це не тільки носій інформації. Нанесення на флешку логотипу компанії - це дуже вигідний хід, який робить звичайну флешку ефективним рекламним носієм.

30 травня 2013 в 10:36

Індивідуальні флешки - необхідний девайс для найстильніших особистостей

Флешки в наш час дуже популярні, їх використовують практично всі. Але найбільш креативні особистості віддають перевагу не звичайним флешкам, а вибирають індивідуальні флеш-накопичувачі з оригінальним дизайном.

30 травня 2013 в 09:30

Дах будинку твого або чому сьогодні всі обирають металочерепицю?

Тече дах? Репутація покрівельних матеріалів підмочена конкретно? Втратили надію знайти більш практичну альтернативу шиферу? Тоді читайте уважно далі.

23 квітня 2013 в 09:20

Хочете відірватися від повсякденності? Вирушайте в захоплюючі автобусні тури по Європі

Ви втомилися від повсякденності і хочете, щоб життя заграло новими барвами? Пора вирушати в подорож!

18 квітня 2013 в 11:58

Будь-які мрії збуваються з кондитерською фірмою "Солодкі мрії"

Ви давно мріяли про розкішний червоний автомобіль? А, можливо, про білий? Чи ваша мрія - нові туфельки від GUCCI? Або кейс із грошима? З "Солодкими мріями" можливо все. Детальніше про кондитерську фірму Луцька, яка втілить ваші мрії в солодку реальність.

12 квітня 2013 в 17:32

Розшукуєте надійного постачальника секонд хенду в Україні?

Усім власникам магазинів секонд хенду, стоків читати цю статтю ОБОВ'ЯЗКОВО! Ми розкажемо про одного із найкращих постачальників в Україні! Ви маєте це знати.

08 квітня 2013 в 10:09

Стоковий одяг з Англії: одяг з надійних рук або головна причина, чому варто продавати сток

Стоковий одяг з Англії - це хороша альтернатива дорогим, не завжди якісним речам, які сьогодні пропонує нам вітчизняний ринок. Більше того, це альтернатива не тільки для покупців роздрібних, але і для підприємців, яких цікавить успішне ведення бізнесу. Якщо вас цікавить те ж саме, тоді ця стаття для вас.

05 квітня 2013 в 14:03

Секонд хенд Крем: як відрізнятись від конкурентів та знімати «вершки» успішних продажів?

Найкращий спосіб відрізнятись від конкурентів - продавати якісний одяг. У випадку, якщо ви торгуєте секонд хендом, варто надати перевагу сорту Крем. Про усе, чого ви ще не знаєте або маєте знати - читайте далі.

05 квітня 2013 в 13:25

Не якість «дешева», а ціни низькі!

В різноманітті одягу секонд хенд, який імпортують в Україну, можна знайти брендові, оригінальні, якісні речі відомих виробників за низькими цінами. Про те, чому вигідно мати свій бізнес з продажу секонд хенду, читайте у наступній статті.

05 квітня 2013 в 12:13

Іграшки секонд хенд: як залишатись в дамках!

А якими іграшками бавляться українські діти? Чи є сенс відкривати магазин продажу іграшок секонд хенд? Про це та інше далі...

05 квітня 2013 в 11:02

 
 
Показати ще