Статті

Сьогодні, 21 липня, 14:43
  • Цікаво дізнатися

Одяг секонд хенд - гідна відсіч базарним екземплярам!

Усі ми хочемо одягатися модно і мати свій індивідуальний стиль. Носити якісний та зручний одяг, не відмовилися б поповнити власний гардероб річчю світового бренду... Але асортимент, з якого зазвичай доводиться обирати українцям — базарна синтетика і китайський "ширпотреб".

28 квітня 2012 в 18:48

Екскурсії по Західній Україні та Карпатам - подорож до Української казки

Екскурсії по Західній Україні перенесуть Вас в чудесні пасторальні, казкові місця Карпатських селищ, де тонкорунні вівці дають шовковисту шерсть, з якої красуні-горянки виготовляють "ліжники".

26 квітня 2012 в 12:12

Ода склу (історичний екскурс)

Винахід скла - матеріалу, який завдяки унікальним фізико-механічним і естетичним характеристикам застосовується сьогодні не лише у побуті, але й практично у всіх галузях промисловості, є воістину одним з найбільших досягнень людства.

02 квітня 2012 в 10:11

Компанія «Елвас» - філософія лідерства!

Ситуація на вітчизняному ринку металопрокату останнім часом помітно покращилась. Завдяки нарощенню об’ємів виробництва, відкриттю нових горизонтів імпорту, сьогодні можна говорити про перспективи та динаміку розвитку цієї сфери промисловості в Україні.

21 березня 2012 в 09:16

Мікроскоп - цікава річ і серйозний девайс

Мікроскоп досить давній винахід, він уже відзначив своє 500-річчя, якщо рахувати від моменту першої згадки. Тривалий час мікроскоп представляв собою сукупність лінз, але з середини 20-го століття з'явилися атомні і рентгенівські мікроскопи, в яких оптика вже втратила першочергове значення.

29 лютого 2012 в 09:32

Як зберегти м'ясо свіжим?

М'ясо - невід'ємна і необхідна будь-якій людині частина раціону. Але далеко не всі знають, як правильно зберігати свіже м'ясо, щоб воно не лише не псувалося, але навіть після досить тривалого зберігання залишалося таким…

23 лютого 2012 в 16:33

Заморожені напівфабрикати: бути чи не бути?

Сьогодні прилавки магазинів рясніють різноманітними напівфабрикатами, які дають змогу значно зменшити час, проведений "біля плити", для зайнятих жінок або просто ледачих домогосподарок.Звичайно ж, не всі ці заморожені нап…

22 лютого 2012 в 22:41

Виробництво ковбаси: історичний екскурс

Сьогодні ковбасою та ковбасними виробами навряд чи когось здивуєш, та колись вони безпосередньо впливали на хід історії.Вперше історична згадка про ковбасу, а точніше про її прототип, можна знайти в «Одіссеї». Користуючись…

21 лютого 2012 в 22:37

Глива - цінний їстівний гриб з цілющими властивостями

Останнім часом все більше людей схиляються до самостійного виробництва екологічно чистих і лікувальних продуктів харчування. Дикорослих грибів з кожним роком стає все менше і менше, особливо поблизу великих міст. Тому невипадково останнім часом зростає інтерес до грибництва.

21 лютого 2012 в 11:52

Системи телемеханіки: історія та область застосування

Перші спроби проводити вимірювання та керувати роботою машин на відстані відносяться до кінця 19 століття. Тоді, в 1905 році, французьким ученим Е.Бранлі був запропонований термін «телемеханіка». Спочатку з поняттям «телемеханіка» пов'язували уявлення про управління за допомогою радіо рухливими військовими об'єктами. Відомі випадки застосування засобів бойової техніки, оснащених пристроями управління на відстані, в 1-й світовій війні (1914-1918 рр.).

21 лютого 2012 в 11:39

 
 
Показати ще