Статті

Сьогодні, 21 липня, 07:17
  • Цікаво дізнатися

Осушувачі повітря для басейнів: створимо ідеальний мікроклімат

Правильно спроектований і побудований басейн на довгі роки стане джерелом радості і здоров'я для людей. Але потрібно уважно поставитись до певних важливих моментів. Випаровування з поверхні води і, як наслідок, надмірна вологість повітря в приміщенні негативно впливають на будівельні конструкції. Через підвищену вологість в приміщенні басейну краплі води конденсуються на стінах. Це призводить до пошкодження обробки стін і стелі, появі грибка і цвілі.

10 лютого 2012 в 15:58

Інтер’єрна фарба: як правильно вибрати?

Хочете оновити вигляд свого інтер'єру? Але вже втомились постійно міняти меблі місцями, прикрашати інтер’єр новими аксесуарами тощо? Тоді сьогодні будемо фарбувати стіни, вірніше допоможемо вам вибрати інтер’єрну фарбу.

06 лютого 2012 в 12:43

Кримські саджанці

06 лютого 2012 в 10:17

Продам яблука в хороші руки!

01 лютого 2012 в 14:40

Десять найоригінальніших снеків

Зараз снеки популярний продукт і як закуска до слабоалкогольних напоїв, і як недорогі ласощі для дорослих і дітей. Але є снеки, про які Ви навіть не здогадуєтеся, представляємо Вам десятку найоригінальніших снеків...

31 січня 2012 в 10:22

Вирощування яблук в Україні: тенденції, перспективи, проблеми…

Вирощенням яблук в Україні сьогодні займається чимало компаній, загальні обсяги вирощення цього продукту стрімко зростають. Цьому сприяє, найперше, вигідне географічне розташування та оптимальні кліматичні умови України.

31 січня 2012 в 09:30

Дитячий одяг від “Валері-Текс” - формула вашого успішного бізнесу!

Якщо ви займаєтесь реалізацією дитячого одягу і хочете, щоб вашу продукцію купували, а бізнес, відповідно,“не пас задніх” на багатоконкурентному ринку, тоді вам як ніколи потрібно знати, що незважаючи на всі забаганки моди, дитячий одяг повинен бути яскравим і в той же час зручним і комфортним.

25 січня 2012 в 10:00

Пам'ятники бувають різні...

Виготовлення пам'ятників - справа нелегка, це - справжнє мистецтво бачення в камені, справа, гідна лише справжнього Майстра... Пам'ятник - об'єкт, що є частиною культурної спадщини країни, народу, людства, в більш вузькому…

24 січня 2012 в 16:07

Виготовлення пам'ятників - послання в майбутнє...

Для будь-якої людини спогади про тих, хто пішов з життя, мають величезне значення. Виготовлення пам'ятників покійним та догляд за могилами пращурів - це прояв поваги до тих, хто дав нам життя, піклувався про нас, поставив…

24 січня 2012 в 15:40

Гранітні пам'ятники: з історії у сьогодення

Звичай людей залишати надгробки там, де поховані близькі, йде корінням в старовину. Ще неандертальці придумали завалювати вхід у печеру, де відбувалося поховання, великим каменем, щоб ніхто не потривожив спокій померлих…

24 січня 2012 в 09:14

Історія приручення парової енергії

Приручення пари відбувалося не скоро і не завжди успішно, але досвід накопичувався і поступово стали з'являтися пристосування, які робили парові машини і механізми економічно вигідними і менш небезпечними для оточуючих.

19 січня 2012 в 12:57

Чиста правда про машинки для чищення взуття!

Колись доглядом за взуттям займалися фахівці - чистильники взуття. Ця професія була дуже поширеною і добре оплачувалася. Але на сьогоднішній день, коли час летить дуже швидко і цінується кожна секунда, а справи не змушують себе чекати, на заміну прийшли швидкі і надійні машинки для чищення взуття. Компанія «Авіаль» пропонує широкий асортимент машинок для чищення взуття.

19 січня 2012 в 10:18

 
 
Показати ще