Статті

Сьогодні, 20 серпня, 12:24
  • Цікаво дізнатися

Де роздобути свіжість в літню спеку?

Обмахуєтеся папірцем? Спекотно? Ви правильно зайшли, зараз ми розповімо, як заманити свіже повітря в задушливий, тісний кабінет. Увага ... Колись, щоб влітку не було жарко, треба було народитися єгипетським фараоном, під…

28 липня 2011 в 14:11

Вибухове щастя в одній склянці!

Незнаю, чи варто говорити про зростаючу популярність попкорну, але про стабільну - сказати можна. Не дивно - попкорн володіє по істині дивовижними властивостями, адже він здатний запобігати раку і серцево-судинним захворюванням.

27 липня 2011 в 10:30

Три неприємні звички успішних людей

Ви думаєте, що не маєте звичок, які по-справжньому дратують людей. І помиляєтесь. Швидше за все, ви трохи лестите собі. І чим успішніші ви, тим більше собі лестите. Про це в статті Келлі Голдсміт (викладача Келлогської школи менеджементу Північно-Західного університету) і Маршалла Голдсміта (автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу).

30 травня 2011 в 16:50

Захищаємо «ахіллесові п'яти» - обираючи робоче взуття!

Пам'ятаєте легенду про героя Стародавньої Греції Ахіллеса?! Сина морської богині Фетіди і простого смертного Пелея... Боячись за сина, мати вирішила викупати його у водах священної ріки Стікс, що робили смертну людину невразливою. Але, занурюючи немовля у воду, вона тримала його за п'яту і коли стріла троянця Паріса встромилася в п'яту Ахіллеса, він загинув.

17 травня 2011 в 16:32

Як я став оптимістом

«Протягом більшої частини мого життя я був людиною, яка бачила склянку наполовину порожньою. Я вважав, що песимізм — це просто реалізм», — розповідає Тоні Шварц, президент і виконавчий директор компанії «The Energy Project» і автор книг з ефективного управління. Змінивши мислення, він побудував компанію, якою всім серцем пишається, і вважає попередню втрату роботи найкращою подією в своєму житті.

27 квітня 2011 в 14:52

Життя прекрасне, коли нічого не очікуєш

Очікування — це шлях до розчарування. Коли ви очікуєте, що щось відбудеться, або хтось щось зробить, то страждаєте від синдрому “це-повинно-відбутися-і-я-хочу-цього-але-це-не-відбувається”. Звільніться від переконання, що ви повинні тримати під контролем усе, що відбувається з вами, або все, що повинно з вами відбуватися. Про це у статті провідного спеціаліста Іцхака Адізеса.

22 квітня 2011 в 09:54

Дев'ять речей, які успішні люди роблять по-іншому

Чому ви успішно досягаєте деяких із своїх цілей, а інших — ні? Ідея, що деякі люди народжуються з певними талантами — насправді лише один маленький шматочок “пазла” успіху. Насправді десятилітні дослідження історій успіху показують, що успішні люди досягають своїх цілей не тільки завдяки тому, ким вони є, але й — ще частіше — завдяки тому, що вони роблять. Про це в статті мотиваційного психолога Хайді Грант Халворсон.

20 квітня 2011 в 16:46

Землетрус в Японії — справа людських рук?

Через кілька днів після початку в Японії циклу жахів “землетрус-цунамі-радіація” в інтернеті з'явився ряд теорій, що називають японську трагедію справою людських рук.

15 квітня 2011 в 10:18

Цінуємо власне здоров'я? Тоді вибираємо матрац правильно!

Давайте поговоримо про те, як вибирати матрац, адже не складно і заблукати у різноманітті моделей і конфігурацій, пропонованих виробниками.

14 квітня 2011 в 16:19

Про перешкоди на шляху до прийняття рішень

Чому діти іноді бачать суть проблеми набагато краще, ніж ми, дорослі? Особливо освічені дорослі? Тому що під час пошуку проблеми ми уже маємо рішення. Ми знаємо, якою повинна бути проблема — у нас є шаблони та назви для проблем. Як з цим бути? Пропонуємо Вашій увазі чергову статтю провідного світового спеціаліста з менеджменту — доктора Іцхака Адізеса.

13 квітня 2011 в 16:25

 
 
Показати ще