Статті

Сьогодні, 18 липня, 02:07
  • Цікаво дізнатися

Історія виникнення супербрендів: від памперсів до віагри

Перечитувати історії стартапів мегабрендів - справа захоплююча та пізнавальна. Пропонуємо і вам декілька надихаючих історій великих підприємців і їх бізнес-починань.

30 березня 2011 в 16:10

А чим отруюєшся особисто ти? Мембранні фільтри vs ядовитість води

Очищення води і потреба в цьому станом на 21 століття - ідея Х, котра не полишає в спокої жодна з наукових лабораторій у світі. Але це - глобально. А локально - тисячі людей потерпають від отруєності ковтків, які не просто отруюють, а призводять до руйнівних наслідків в організмі.

30 березня 2011 в 14:10

А ваш сайт відлякує клієнтів?

24 березня 2011 в 15:34

ТОР-20 найкумедніших професій світу

Якщо ви вважаєте, що ваша робота найгірша в світі, подумайте про нюхача пахв та випробовувача тампонів... І тоді задайтесь питанням - чи дійсно ваша професія настільки нестерпна?!!..

18 березня 2011 в 14:32

Будинок на колесах: замість прописки — водійські права?

Приїжджати на море, як до себе додому - цілком реально. Не вірите? А варто. Рухома нерухомість нині - не просто данина життю. Будинок на колесах дозволяє не напружуючись запланувати поїздку сьогодні, а вже завтра — енергійно долати простори на автобудинку.

03 березня 2011 в 09:25

Ефективне розміщення банера. Що це?

Створювати репутацію компанії через інтернет вигідно і плідно. Мережа дає можливість доносити інформацію про своє підприємство до макисмальної кількості цільової аудиторії і конвертувати кількість відвідувань сайту в продажі. Для цього фахівці використовують різні рекламні сервіси. Серед них банерна реклама - як частина сучасного інтернету, що найдинамічніше розвивається і змінюється.

22 лютого 2011 в 09:48

Реінкарнація сміття: на що перетворюються пляшки, шини та макулатура

Яким чином в Україні здійснюється переробка промислових та побутових відходів і який шлях проходить сміття від баків до своїх нових форм?

18 лютого 2011 в 15:18

Огородження з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь, з якою працює компанія «Дизель» є високоякісним і міцним матеріалом. Це найпоширеніший матеріал для виробництва сходових огороджень. Огородження з нержавіючої сталі стануть чудовою функціональною прикрасою…

18 лютого 2011 в 12:00

Поручні з нержавіючої сталі

Поручні з нержавіючої сталі, виконані професіоналами, завжди мають прекрасний естетичний вигляд та можуть стати яскравим доповненням інтер'єру найпрестижнішої будівлі. Перила з нержавіючої сталі універсальні і дозволяють…

18 лютого 2011 в 12:00

Як прочитати характер людини на її обличчі

Щоб зрозуміти характер людини, спочатку потрібно подивитись на її зовнішність. Форма обличчя, очей, носу, губ, колір шкіри, - все це може служити прекрасними індикаторами для того, щоб прочитати внутрішню сутність будь-якої людини.

28 січня 2011 в 17:01

ТОП-10 ексклюзивних місць для відпочинку

Компанія Luxury Retreats опублікувала дослідження за підсумками 2010 р., присвячене популярним місцям ексклюзивного відпочинку, що користувалися найбільшим попитом. Воно охоплює не загальнодоступні готелі, а тільки окремі вілли, які знімають для короткострокового або тривалого відпочинку.

27 січня 2011 в 15:40

 
 
Показати ще