Статті

Сьогодні, 17 лютого, 00:21
  • Цікаво дізнатися

Стародавня сила бурштинового оберега

З тих пір, як люди почали обробляти бурштин, з'явилися магічні бурштинові амулети і обереги. Представники багатьох древніх народів вірили, що бурштинова фігурка здатна захистити від порчі і навроків, привернути успіх і навіть врятувати людині життя.

30 грудня 2011 в 08:28

Пісне печиво: смачна альтернатива чи дефіцит?

Ароматні кекси, запашні булочки і неймовірно смачне печиво, круасани, безе, заварна смакота та вафельні вироби. Різноманіття смачних кондитерських виробів на українському ринку дійсно вражає. І навіть у найсуворіший піст можна знайти солодку альтернативу! Її найкращі варіанти пропонує компанія ДЕЙ-СОН ЛПК, що виготовляє продукцію під торговою маркою БОМ-БІК. Пісне печиво БОМ-БІК вражає дивовижним смаком навіть найвибагливіших гурманів.

28 грудня 2011 в 12:49

Басейн: користь і задоволення вам забезпечені

Пам'ятаєте, як у дитинстві ми дивувалися: чому все те, що вважається корисним, є або несмачним, або яким-небудь іншим способом здатне псувати життя? Само собою, корисне і захопливе купання неприємним не вважав ніхто. Адже навіть ті діти, що не вміли плавати, обожнювали борсання у воді та інші веселі розваги.

10 грудня 2011 в 23:30

Відпочинок у готелі і релакс між Житомиром і Києвом

Коростишів - невелике містечко на півтора-два десятка тисяч мешканців, що знаходиться в Житомирській області. Звичайне, здавалося б, містечко, якби не два важливих «але». По-перше, Коростишів знаходиться якраз по дорозі…

09 грудня 2011 в 14:33

Сауна: живильне тепло

Сауна - річ, безумовно, корисна. Від перебування в парильні ми відчуваємо себе помолоділими і оновленими, а вдихання аромату дерева і ефірних олій відмінно покращує настрій. Через сильне підвищення навколишньої температури з організмом починають відбуватися просто дивовижні речі, завдяки яким сауни і отримали таке широке поширення.

08 грудня 2011 в 15:50

Top Shop - так купує весь світ! А ви?

Нині далеко не часи дефіциту, прилавки магазинів заповненні “добром” по зав’язку, супермаркети ледь не на кожному кроці. Але в усі часи за дійсно якісним товаром вишиковувалися кілометрові черги. Однак “чорні плями” на українській торгівлі завжди були, є і будуть. Тут і безвідповідальність виробників, що нехтують усіма можливими нормами якості, і халатність магазинних “баронів”, які власними ж руками, клопіткою працею вирощують ціни на продукти.

05 грудня 2011 в 09:16

Гравірування на склі: тонкощі подарункової майстерності

Освідчення в коханні на записках? Привітання зі святом, як завжди, у кольоровій листівці. А молодятам на річницю весілля – щось символічне? Стоп! Ви певно забули про оригінальність, якщо досі даруєте, вітаєте і освідчуєтесь у вищезгаданих форматах.

30 листопада 2011 в 10:12

«Аeterna historia» - «вічна історія» золотих обручок

Вони бувають різні: золоті і платинові, з гравіруванням і з гладенькою поверхнею, «три в одному» і класичні, з дорогоцінним камінням і без… Хто вони: знайомі незнайомці і що про них варто знати, читайте далі...

29 листопада 2011 в 12:07

Вантажні підйомники: від Єгипетських пірамід до наших днів

За допомогою вантажного підйомника вантаж підіймається на будь-яку висоту без зусиль. Коли ж виникли перші вантажні підйомники? Перші вантажні підйомники були відомі людству ще з часів глибокої старовини - адже вже на перших щаблях розвитку у людей виникала потреба в пристроях для підняття вантажів.

22 листопада 2011 в 15:34

Стилізуємо інтер'єр: вибираємо дверні ручки

Дверні ручки - це не тільки необхідний елемент для відкривання-закривання, а ще й гарна прикраса будь-яких дверей. Надзвичайно важливим моментом при підборі ручки є те, що вона має гармоніювати з самими дверима та іншою дверною фурнітурою.

21 листопада 2011 в 16:39

 
 
Показати ще