Статті

Сьогодні, 13 грудня, 13:57
  • Цікаво дізнатися

Сходи з нержавіючої сталі

На сьогоднішній день сходи з нержавіючої сталі дуже популярні. Їх практичність, довговічність і краса оцінена по достоїнству в усьому світі. Характерна особливість сходи з нержавіючої сталі - стійкість до атмосферних вплив…

11 листопада 2010 в 12:00

Вироби з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь (нержавійка) надзвичайно популярна для виготовлення сходів, поручнів та огорож. З неї може бути виконана як вся конструкція цілком - наприклад, гвинтові металеві сходи, так і її окремі елементи. Особливо…

11 листопада 2010 в 12:00

Металеві сходи і огорожі

16 серпня 2010 в 12:00

Двостійкові підйомники для СТО

Двостійковий підйомник є найбільш масовим видом обладнання для автосервісу. Існує кілька моделей двостійкових підйомників, тому вибір непростий. Найпоширеніше питання при виборі двостійкового підйомника «Який же привід краще:…

28 липня 2010 в 12:00

Балансувальне обладнання

Звичайно, жоден шиномонтажний комплекс не зможе працювати без верстата балансування. Правильно розібрати і зібрати колесо - це тільки половина справи, друга половина справи - це правильне балансування колеса. Балансувальне…

28 липня 2010 в 12:00

Обручки з білого золота - уособлення любові

Обручки з білого золота - дуже незвичайні, у них повинен бути присутнім алмаз. Алмази, використовувані в кільцях, можуть бути будь-якого типу і огранювання. Вони можуть бути в парі з рубіном або смарагдом, якщо кохана віддає перевагу саме цьому каменю. Багато креативних та прогресивних ювелірів використовують привабливі пари алмазів та інших каменів. Крім того, саме перстні з одним алмазом можуть передати почуття до коханої.

22 липня 2010 в 12:00

Біле золото і діаманти - найвишуканіше поєднання

Біле золото в наші дні стало дуже популярним і успішно конкурує зі своїм жовтим «родичем». Мода на біле золото прийшла до нас з Європи та Америки, де цей вид золота здобув славу вже давно.

22 липня 2010 в 12:00

Догляд за порожниною рота

У наш час велика частина людей у світі у віці старше 30 років страждають від різних захворювань і ураження зубів. Часто ці захворювання викликають алергічні ураження порожнини рота, що надалі тягне за собою харчову алергію.

30 червня 2010 в 12:00

Декілька міфів про біологічно активні добавки

Ще чверть століття тому такого поняття як БАД, або біологічно активна добавка до їжі, взагалі не існувало. Сьогодні в розвинених країнах БАДи регулярно приймає більше половини населення.

29 червня 2010 в 12:00

Діалектизми

Після становлення в XIV столітті англійської національної мови, що розвивалася на базі лондонського діалекту, інші діалекти були відсунуті на задній план, але повністю не зникли. Вже неодноразово згадуваний вище англійський філолог Уолтер Скит налічує 9 діалектів в Шотландії, 8 - в Ірландії і 30 - в Англії і Уельсі. Словник англійських діалектів Райта займає 6 томів і охоплює 100 000 слів.

14 квітня 2010 в 12:00

Слова американських індіанців в українській мові

З Америки після відкриття її Христофором Колумбом 1492 року, хоч її, як тепер відомо, не раз відкривали й до того, вивозили не тільки золото. Завезено з Америки (головно іспанцями, які першими колонізували її) також низьку індіанських слів. Серед найбільш уживаних є: томат, шоколад, какао, які в мові мексиканських індіанців звучали так: таматль, чоколатль, какауатль.

12 квітня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще