Статті

Сьогодні, 16 лютого, 23:50
  • Цікаво дізнатися

Як впливає інфрачервоне випромінювання на людський організм?

Всі нагріті тією чи іншою мірою тіла випромінюють інфрачервоні промені. Організм людини виключенням з цього правила не є - він випромінює інфрачервоні промені в діапазоні від 6 до 20 мкм, з піком випромінювання 9,6 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як своє власне і інтенсивно поглинає його.

18 листопада 2011 в 10:40

Що таке інфрачервоне випромінювання?

З давніх часів люди добре знали благотворну силу тепла або, кажучи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектру випромінювання Сонця, що безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектра і яка має здатність нагрівати більшість предметів.

18 листопада 2011 в 08:52

На кістках «офісного раю»

07 листопада 2011 в 11:37

Що ж таке HoReCa і POSM? Та для чого ж вони потрібні?

Останнім часом відвідування ресторанів, кафе, барів і інших місць відпочинку стали невід'ємною частиною побуту сучасної людини. У цих місцях проводять ділові зустрічі, корпоративні заходи, відзначають ювілеї, весілля та…

15 серпня 2011 в 08:53

Три кроки, що допоможуть впоратися з непередбаченою ситуацією

Нам доводиться жити — і вести за собою інших людей — у світі недосконалої інформації, гарантованих сюрпризів і непередбачуваних подій. Шторми, як в прямому, так і в переносному сенсі, постійно чекають на нас. Спроби передбачити, коли вони прийдуть, — марні. Намагання ліквідувати їхні ризики — ілюзія. (Пітер Брегман — автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners).

10 серпня 2011 в 12:30

Де роздобути свіжість в літню спеку?

Обмахуєтеся папірцем? Спекотно? Ви правильно зайшли, зараз ми розповімо, як заманити свіже повітря в задушливий, тісний кабінет. Увага ... Колись, щоб влітку не було жарко, треба було народитися єгипетським фараоном, під…

28 липня 2011 в 14:11

Вибухове щастя в одній склянці!

Незнаю, чи варто говорити про зростаючу популярність попкорну, але про стабільну - сказати можна. Не дивно - попкорн володіє по істині дивовижними властивостями, адже він здатний запобігати раку і серцево-судинним захворюванням.

27 липня 2011 в 10:30

П'ять "так" на користь алюмінієвого посуду

Алюмінієвий посуд найбільш поширений сьогодні на кухнях сучасних господинь. Але не думайте, що відкривши шафку, яка зберігає каструльки зі сковорідками ви потрапите у світ сірого, похмурого металу. Алюмінієвий посуд сьогодні, це висока якість та сучасний дизайн, який радує око та ніжить смак.

30 червня 2011 в 09:53

Не робіть того, до чого вас змушує стрес

Пам'ятаєте, коли востаннє натискали кнопку «відправити» в електронній скриньці, а потім відразу шкодували про це? Або зривалися на когось у момент роздратування?..Без нашого відома в кожному з нас живут принаймні дві абсолютно різні людини. Вони одна про одну не дуже багато знають. Сумніваєтесь, що це так? Задумайтесь на хвилинку, який ви, коли «на висоті» і проявляєте себе з найкращого боку, а який — коли, навпаки, з найгіршого. В якому з цих варіантів — «справжній» ви? (Тоні Шварц).

20 червня 2011 в 16:50

Секонд-хенд: що нам привозять з багатої Європи?

Звідки береться секонд хенд в Україні? Наскільки він безпечний? Чи можна знайти на секонд хенді модні речі з бірочками? На всі ці питання ви знайдете відповіді у даній статті. І вам вирішувати, купувати чи не купувати секонд хенд.

16 червня 2011 в 08:13

Як виготовляються медалі? Мистецтво геральдики у Києві

Компанія "Горант" стояла у витоках української геральдики ще з часів отримання незалежності. Відтоді сотні подій - корпоративних, державних, сімейних, були прикрашені неймовірно витонченими та розкішними нагородами: медалі, ордени, знаки і значки, іменні каблучки знайшли своїх власників та подарували їм захват. Однак створення медалі - ще досі поза кадром. Ми вирішили показати HOW TO, при чому для цього скористалися допомогою справжніх профі - фахівців компанії "Горант".

06 червня 2011 в 16:46

 
 
Показати ще