Статті

Сьогодні, 23 березня, 08:15
  • Цікаво дізнатися

«Аeterna historia» - «вічна історія» золотих обручок

Вони бувають різні: золоті і платинові, з гравіруванням і з гладенькою поверхнею, «три в одному» і класичні, з дорогоцінним камінням і без… Хто вони: знайомі незнайомці і що про них варто знати, читайте далі...

29 листопада 2011 в 12:07

Вантажні підйомники: від Єгипетських пірамід до наших днів

За допомогою вантажного підйомника вантаж підіймається на будь-яку висоту без зусиль. Коли ж виникли перші вантажні підйомники? Перші вантажні підйомники були відомі людству ще з часів глибокої старовини - адже вже на перших щаблях розвитку у людей виникала потреба в пристроях для підняття вантажів.

22 листопада 2011 в 15:34

На кістках «офісного раю»

07 листопада 2011 в 11:37

Електронашийник - що про це думають люди і собаки?

"Дуже важливо, щоб покарання відбувалося за проступком негайно. Немає ніякого сенсу бити собаку навіть через кілька хвилин після того, як вона зробить щось не так, оскільки вона не в змозі зрозуміти зв'язок подій". Конрад Лоренц

28 вересня 2011 в 08:52

Пасажирський ліфт: транспорт чи щось більше?

Ліфт займає не останнє місце у сучасних спорудах-хмарочосах, у великих бізнес-центрах, залізничних вокзалах великих міст, торговельних центрах, готелях та житлових багатоквартирних будинках. Сучасний пасажирський ліфт - це не тільки зручна й функціональна річ, але й елемент інтер'єру.

27 вересня 2011 в 16:31

Санаторій Глорія - світ справжнього відпочинку!

Cезон відпусток якраз в розпалі! Санаторії, курорти, туристичні бази гостинно відкривають двері своїм відвідувачам! Проте, що там - за зачиненими дверима оздоровниць України?! Щоб мрії про довгоочікувану відпустку, повну неперевершених емоцій та вражень, не розбилися об антисервіс вітчизняного відпочинку, запрошуємо у світ справжнього відпочинку - санаторій Глорія.

23 серпня 2011 в 09:56

Що ж таке HoReCa і POSM? Та для чого ж вони потрібні?

Останнім часом відвідування ресторанів, кафе, барів і інших місць відпочинку стали невід'ємною частиною побуту сучасної людини. У цих місцях проводять ділові зустрічі, корпоративні заходи, відзначають ювілеї, весілля та…

15 серпня 2011 в 08:53

Три кроки, що допоможуть впоратися з непередбаченою ситуацією

Нам доводиться жити — і вести за собою інших людей — у світі недосконалої інформації, гарантованих сюрпризів і непередбачуваних подій. Шторми, як в прямому, так і в переносному сенсі, постійно чекають на нас. Спроби передбачити, коли вони прийдуть, — марні. Намагання ліквідувати їхні ризики — ілюзія. (Пітер Брегман — автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners).

10 серпня 2011 в 12:30

Де роздобути свіжість в літню спеку?

Обмахуєтеся папірцем? Спекотно? Ви правильно зайшли, зараз ми розповімо, як заманити свіже повітря в задушливий, тісний кабінет. Увага ... Колись, щоб влітку не було жарко, треба було народитися єгипетським фараоном, під…

28 липня 2011 в 14:11

Вибухове щастя в одній склянці!

Незнаю, чи варто говорити про зростаючу популярність попкорну, але про стабільну - сказати можна. Не дивно - попкорн володіє по істині дивовижними властивостями, адже він здатний запобігати раку і серцево-судинним захворюванням.

27 липня 2011 в 10:30

П'ять "так" на користь алюмінієвого посуду

Алюмінієвий посуд найбільш поширений сьогодні на кухнях сучасних господинь. Але не думайте, що відкривши шафку, яка зберігає каструльки зі сковорідками ви потрапите у світ сірого, похмурого металу. Алюмінієвий посуд сьогодні, це висока якість та сучасний дизайн, який радує око та ніжить смак.

30 червня 2011 в 09:53

 
 
Показати ще