Статті

Сьогодні, 23 березня, 08:13
  • Цікаво дізнатися

Не робіть того, до чого вас змушує стрес

Пам'ятаєте, коли востаннє натискали кнопку «відправити» в електронній скриньці, а потім відразу шкодували про це? Або зривалися на когось у момент роздратування?..Без нашого відома в кожному з нас живут принаймні дві абсолютно різні людини. Вони одна про одну не дуже багато знають. Сумніваєтесь, що це так? Задумайтесь на хвилинку, який ви, коли «на висоті» і проявляєте себе з найкращого боку, а який — коли, навпаки, з найгіршого. В якому з цих варіантів — «справжній» ви? (Тоні Шварц).

20 червня 2011 в 16:50

Секонд-хенд: що нам привозять з багатої Європи?

Звідки береться секонд хенд в Україні? Наскільки він безпечний? Чи можна знайти на секонд хенді модні речі з бірочками? На всі ці питання ви знайдете відповіді у даній статті. І вам вирішувати, купувати чи не купувати секонд хенд.

16 червня 2011 в 08:13

Як я став оптимістом

27 квітня 2011 в 14:52

Життя прекрасне, коли нічого не очікуєш

Очікування — це шлях до розчарування. Коли ви очікуєте, що щось відбудеться, або хтось щось зробить, то страждаєте від синдрому “це-повинно-відбутися-і-я-хочу-цього-але-це-не-відбувається”. Звільніться від переконання, що ви повинні тримати під контролем усе, що відбувається з вами, або все, що повинно з вами відбуватися. Про це у статті провідного спеціаліста Іцхака Адізеса.

22 квітня 2011 в 09:54

Дев'ять речей, які успішні люди роблять по-іншому

Чому ви успішно досягаєте деяких із своїх цілей, а інших — ні? Ідея, що деякі люди народжуються з певними талантами — насправді лише один маленький шматочок “пазла” успіху. Насправді десятилітні дослідження історій успіху показують, що успішні люди досягають своїх цілей не тільки завдяки тому, ким вони є, але й — ще частіше — завдяки тому, що вони роблять. Про це в статті мотиваційного психолога Хайді Грант Халворсон.

20 квітня 2011 в 16:46

Землетрус в Японії — справа людських рук?

Через кілька днів після початку в Японії циклу жахів “землетрус-цунамі-радіація” в інтернеті з'явився ряд теорій, що називають японську трагедію справою людських рук.

15 квітня 2011 в 10:18

Цінуємо власне здоров'я? Тоді вибираємо матрац правильно!

Давайте поговоримо про те, як вибирати матрац, адже не складно і заблукати у різноманітті моделей і конфігурацій, пропонованих виробниками.

14 квітня 2011 в 16:19

Про перешкоди на шляху до прийняття рішень

Чому діти іноді бачать суть проблеми набагато краще, ніж ми, дорослі? Особливо освічені дорослі? Тому що під час пошуку проблеми ми уже маємо рішення. Ми знаємо, якою повинна бути проблема — у нас є шаблони та назви для проблем. Як з цим бути? Пропонуємо Вашій увазі чергову статтю провідного світового спеціаліста з менеджменту — доктора Іцхака Адізеса.

13 квітня 2011 в 16:25

Міцні горішки: секретні файли для чоловіків

Чи знаєте Ви, шановні чоловіки, що запорукою стабільно якісної ерекції східні чоловіки вважають фісташки, які, мабуть, невипадково набули популярності в останні декілька років. Саме горіхи, різновиди горіхів та сухофрукти сміливо підкорюють топ-рейтинги афродизіаків та списки харчових продуктів, котрі рекомендують для "чоловічої сили".

08 квітня 2011 в 18:00

Вирішення проблем: де саме ми можемо помилитися?

Добре поставлений діагноз ще не ґарантує, що рецепт буде виписано правильно. Можна вірно встановити проблему, але знайти для неї невірне вирішення. Рішення може бути невдалим, тому що не були враховані “чотири імперативи”. Про це у статті провідного світового спеціаліста з менеджменту — доктора Іцхака Ідізеса.

06 квітня 2011 в 15:29

“Свідоме управління”, або як ми приймаємо і не приймаємо рішення

Уявіть, що ви йдете незнайомою вулицею і доходите до перехрестя. Тепер ви повинні прийняти рішення: піти наліво? Направо? Вперед? Чи розвернутися і піти назад? Деяким людям надзвичайно важко приймати рішення, коли з цим пов'язаний високий ступінь невизначеності та ризику. Що відбувається тоді? До вашої уваги стаття одного з найкращих у світі фахівців з управління — доктора Іцхака Адізеса.

04 квітня 2011 в 16:39

 
 
Показати ще