Статті

Сьогодні, 22 січня, 07:53
  • Цікаво дізнатися

Двостійкові підйомники для СТО

Двостійковий підйомник є найбільш масовим видом обладнання для автосервісу. Існує кілька моделей двостійкових підйомників, тому вибір непростий. Найпоширеніше питання при виборі двостійкового підйомника «Який же привід краще:…

28 липня 2010 в 12:00

Балансувальне обладнання

Звичайно, жоден шиномонтажний комплекс не зможе працювати без верстата балансування. Правильно розібрати і зібрати колесо - це тільки половина справи, друга половина справи - це правильне балансування колеса. Балансувальне…

28 липня 2010 в 12:00

Догляд за порожниною рота

30 червня 2010 в 12:00

Діалектизми

Після становлення в XIV столітті англійської національної мови, що розвивалася на базі лондонського діалекту, інші діалекти були відсунуті на задній план, але повністю не зникли. Вже неодноразово згадуваний вище англійський філолог Уолтер Скит налічує 9 діалектів в Шотландії, 8 - в Ірландії і 30 - в Англії і Уельсі. Словник англійських діалектів Райта займає 6 томів і охоплює 100 000 слів.

14 квітня 2010 в 12:00

Слова американських індіанців в українській мові

З Америки після відкриття її Христофором Колумбом 1492 року, хоч її, як тепер відомо, не раз відкривали й до того, вивозили не тільки золото. Завезено з Америки (головно іспанцями, які першими колонізували її) також низьку індіанських слів. Серед найбільш уживаних є: томат, шоколад, какао, які в мові мексиканських індіанців звучали так: таматль, чоколатль, какауатль.

12 квітня 2010 в 12:00

Умови екстремальності синхронного перекладу

Синхронний переклад - це вид перекладу, що здійснюється в умовах екстремальності, тобто за наявності акустичних і семантичних перешкод і слухання і говоріння синхроніста, при гострому дефіциті часу, при заданому ззовні темпі діяльності і, як правило, в нерівних умовах породження мовлення на вихідну мову та породження мовлення на мову перекладу.

29 березня 2010 в 12:00

Яка цегла - для чого

У принципі, якщо слідувати вимогам ДСТУ по лицювальній цеглі, то ні керамічну, ні силікатну цеглу не можна використовувати в якості облицювальних (їх міцність, морозостійкість і, особливо, - вологовбирання, не відповідають вимогам). З часом вони втрачають колір і руйнуються, крім того шлаки в їх складі негативно впливають на здоров'я ...). Нашою сировиною є м'який пісковик-черепашник, який дає дивну однорідність за кольором, структурою і велику довговічність.

21 січня 2010 в 12:00

Гувернер: розкіш чи необхідність?

Останнім часом попит на гувернерів різко зріс (як і пропозиція подібних послуг). Газети рясніють рекламами агентств, що пропонують послуги гувернерів, і приватних осіб, які вважають себе фахівцями в даній області. Отже, хто такий гувернер?

18 січня 2010 в 12:00

Державний Нікітський ботанічний сад

Нікітський ботанічний сад - одне з найстаріших науково-дослідних установ нашої країни.

13 січня 2010 в 12:00

Як правильно розмістити декоративні дерева?

Розміщення декоративних дерев, чагарників у групах, має велике значення, як для естетичного сприйняття, так і для формування сталої культурфітоценози в цілому.

04 січня 2010 в 12:00

Сфери застосування композитних панелей у будівництві

Композитна панель - це складний багатошаровий матеріал, з двох шарів тонкого (від 0,15 до 0,5 мм) листового алюмінію й полімерного наповнювача між ними (звідси і назва "сендвіч-панель").

14 грудня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще