Статті

Сьогодні, 23 лютого, 14:34
  • Цікаво дізнатися

Сфери застосування композитних панелей у будівництві

Композитна панель - це складний багатошаровий матеріал, з двох шарів тонкого (від 0,15 до 0,5 мм) листового алюмінію й полімерного наповнювача між ними (звідси і назва "сендвіч-панель").

14 грудня 2009 в 12:00

Яблучні чіпси

Австралійські вчені після багаторічних досліджень визначили найкорисніший фрукт. Ним виявилося звичайне яблуко! За словами фахівців, яблука добре впливають на людський організм завдяки сильним антиоксидантам. До того ж у червонобоких міститься найбільша кількість вітамінів і корисних речовин, які знижують ризик утворення ракових пухлин і захищають організм від серцево-судинних захворювань.

07 липня 2009 в 12:00

Будівництво басейнів: від А до Я!

23 червня 2009 в 12:00

Практичність застосування обігрівачів UFO

Монтаж інфрачервоних обігрівачів UFO Інфрачервоні обігрівачі ufo можна встановлювати на високу підставку ("ніжку") або монтувати стаціонарно - на стелю або стіну. При установці на підставку інфрачервоний обігрівач легко переноситься з місця на місце (забезпечується мобільність), при монтажі або підвісі вивільняється зона перебування людей і економиться корисний об'єм приміщення в цілому. І в тому і в іншому випадку інфрачервоний обігрівач ufo легко вписується в дизайн будь-якого приміщення і до

10 червня 2009 в 12:00

Сонячні колектори і ефективність використання сонячної енергії

Система сонячних колекторів є найбільш ефективним і довговічним джерелом альтернативної теплової енергії.

23 квітня 2009 в 12:00

Дещо про користь насіння

Найулюбленіше і поширене у нас насіння - це соняшникове. Воно містить білки, жири, амінокислоти, вітаміни Е, С, каротин і вітаміни групи В. Білок їх збалансований не набагато гірше м'ясного.

29 грудня 2008 в 12:00

Хочеш перекусити? Вибирай Фісташки!

Смачний і корисний перекус на робочому місці - фісташки. Містять багато вітаміну Е, відомого природного антиоксиданту, що омолоджує організм.

29 грудня 2008 в 12:00

Луцький фотограф показав красу зимових Карпат

Луцький фотограф Сергій Павлюк показав фотографії, які він зробив у зимових Карпатах. Світлини він виклав у себе на сторінці в мережі Facebook. Краєвиди, що відкриваються над полониною Менчул, вид на Близницю, - підписав фотографії Павлюк.

30 листопада -1 в 00:00

 
 
Показати ще