Статті

Сьогодні, 23 березня, 18:56
  • Цікаво дізнатися

Яка цегла - для чого

У принципі, якщо слідувати вимогам ДСТУ по лицювальній цеглі, то ні керамічну, ні силікатну цеглу не можна використовувати в якості облицювальних (їх міцність, морозостійкість і, особливо, - вологовбирання, не відповідають вимогам). З часом вони втрачають колір і руйнуються, крім того шлаки в їх складі негативно впливають на здоров'я ...). Нашою сировиною є м'який пісковик-черепашник, який дає дивну однорідність за кольором, структурою і велику довговічність.

21 січня 2010 в 12:00

Гувернер: розкіш чи необхідність?

Останнім часом попит на гувернерів різко зріс (як і пропозиція подібних послуг). Газети рясніють рекламами агентств, що пропонують послуги гувернерів, і приватних осіб, які вважають себе фахівцями в даній області. Отже, хто такий гувернер?

18 січня 2010 в 12:00

Яблучні чіпси

07 липня 2009 в 12:00

Для чого нам потрібен кондиціонер і як за ним доглядати?

Спекотного літнього дня дуже важко знаходиться в офісі, тим більше рідко буває так, що кожному окремому співробітнику виділяється персональне приміщення. І, природно, коли в кімнаті велике скупчення народу, то спека, задуха…

01 липня 2009 в 12:00

Будівництво басейнів: від А до Я!

Отже, ви все-таки вирішили побудувати басейн, але не знаєте з чого почати.

23 червня 2009 в 12:00

Поради щодо вибору корпусних меблів для дому

Корпусні меблі дуже зручні для тих, хто хоче створити абсолютно будь-яку композицію інтер'єру. Предмети корпусних меблів гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, наприклад, в стилі модерн.

16 червня 2009 в 12:00

Як правильно вибрати інфрачервоний обігрівач?

Інфрачервоним обігрівачем можна вважати будь-яке нагріте тіло, що віддає тепло в навколишнє середовище переважно випромінюванням. Теплова енергія, що випромінюється приладом, поглинається навколишніми поверхнями, такими як підлога, стіни, меблі і т.д., нагріваючи їх.

10 червня 2009 в 12:00

Практичність застосування обігрівачів UFO

Монтаж інфрачервоних обігрівачів UFO Інфрачервоні обігрівачі ufo можна встановлювати на високу підставку ("ніжку") або монтувати стаціонарно - на стелю або стіну. При установці на підставку інфрачервоний обігрівач легко переноситься з місця на місце (забезпечується мобільність), при монтажі або підвісі вивільняється зона перебування людей і економиться корисний об'єм приміщення в цілому. І в тому і в іншому випадку інфрачервоний обігрівач ufo легко вписується в дизайн будь-якого приміщення і до

10 червня 2009 в 12:00

Сонячні колектори і ефективність використання сонячної енергії

Система сонячних колекторів є найбільш ефективним і довговічним джерелом альтернативної теплової енергії.

23 квітня 2009 в 12:00

Дещо про користь насіння

Найулюбленіше і поширене у нас насіння - це соняшникове. Воно містить білки, жири, амінокислоти, вітаміни Е, С, каротин і вітаміни групи В. Білок їх збалансований не набагато гірше м'ясного.

29 грудня 2008 в 12:00

Хочеш перекусити? Вибирай Фісташки!

Смачний і корисний перекус на робочому місці - фісташки. Містять багато вітаміну Е, відомого природного антиоксиданту, що омолоджує організм.

29 грудня 2008 в 12:00

 
 
Показати ще