Статті

Сьогодні, 21 листопада, 02:54
  • Цікаво дізнатися

Зручний комп'ютерний стіл - гарантія вдалого робочого дня

Купуючи додому комп'ютер, я була впевнена, що він чудово розміститься на моєму письмовому столі. Однак минуло зовсім небагато часу - і я зрозуміла, що жорстоко помилялася: через годину роботи нили спина і шия, затекли руки, боліли очі, нікуди було подіти ноги - вони постійно натикалися на системний блок ...

31 серпня 2010 в 12:00

Металеві сходи і огорожі

Металеві сходи і металеві огорожі (перила) є основними конструкціями, і без них не обходиться жодна будівля. Сходові огорожі (перила), як найважливіший архітектурний елемент, можуть грати головну роль в інтер'єрі і екстер…

16 серпня 2010 в 12:00

Балансувальне обладнання

28 липня 2010 в 12:00

Обручки з білого золота - уособлення любові

Обручки з білого золота - дуже незвичайні, у них повинен бути присутнім алмаз. Алмази, використовувані в кільцях, можуть бути будь-якого типу і огранювання. Вони можуть бути в парі з рубіном або смарагдом, якщо кохана віддає перевагу саме цьому каменю. Багато креативних та прогресивних ювелірів використовують привабливі пари алмазів та інших каменів. Крім того, саме перстні з одним алмазом можуть передати почуття до коханої.

22 липня 2010 в 12:00

Біле золото і діаманти - найвишуканіше поєднання

Біле золото в наші дні стало дуже популярним і успішно конкурує зі своїм жовтим «родичем». Мода на біле золото прийшла до нас з Європи та Америки, де цей вид золота здобув славу вже давно.

22 липня 2010 в 12:00

Догляд за порожниною рота

У наш час велика частина людей у світі у віці старше 30 років страждають від різних захворювань і ураження зубів. Часто ці захворювання викликають алергічні ураження порожнини рота, що надалі тягне за собою харчову алергію.

30 червня 2010 в 12:00

Декілька міфів про біологічно активні добавки

Ще чверть століття тому такого поняття як БАД, або біологічно активна добавка до їжі, взагалі не існувало. Сьогодні в розвинених країнах БАДи регулярно приймає більше половини населення.

29 червня 2010 в 12:00

Діалектизми

Після становлення в XIV столітті англійської національної мови, що розвивалася на базі лондонського діалекту, інші діалекти були відсунуті на задній план, але повністю не зникли. Вже неодноразово згадуваний вище англійський філолог Уолтер Скит налічує 9 діалектів в Шотландії, 8 - в Ірландії і 30 - в Англії і Уельсі. Словник англійських діалектів Райта займає 6 томів і охоплює 100 000 слів.

14 квітня 2010 в 12:00

Слова американських індіанців в українській мові

З Америки після відкриття її Христофором Колумбом 1492 року, хоч її, як тепер відомо, не раз відкривали й до того, вивозили не тільки золото. Завезено з Америки (головно іспанцями, які першими колонізували її) також низьку індіанських слів. Серед найбільш уживаних є: томат, шоколад, какао, які в мові мексиканських індіанців звучали так: таматль, чоколатль, какауатль.

12 квітня 2010 в 12:00

Умови екстремальності синхронного перекладу

Синхронний переклад - це вид перекладу, що здійснюється в умовах екстремальності, тобто за наявності акустичних і семантичних перешкод і слухання і говоріння синхроніста, при гострому дефіциті часу, при заданому ззовні темпі діяльності і, як правило, в нерівних умовах породження мовлення на вихідну мову та породження мовлення на мову перекладу.

29 березня 2010 в 12:00

Яка цегла - для чого

У принципі, якщо слідувати вимогам ДСТУ по лицювальній цеглі, то ні керамічну, ні силікатну цеглу не можна використовувати в якості облицювальних (їх міцність, морозостійкість і, особливо, - вологовбирання, не відповідають вимогам). З часом вони втрачають колір і руйнуються, крім того шлаки в їх складі негативно впливають на здоров'я ...). Нашою сировиною є м'який пісковик-черепашник, який дає дивну однорідність за кольором, структурою і велику довговічність.

21 січня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще