Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:38
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Витрати на рекламу в соціальних мережах в 2011 році сягнуть майже $ 6 мільярдів

В усьому світі зростають доходи соціальних мереж. Завдяки Facebook соціальні мережі неухильно збільшують свою частку в інтернет-рекламі США і всього світу. В 2011 році реклама в соціальних мережах буде складати 10,8% всього онлайн-ринку США і 8,7% всього світового онлайн-ринку.

04 лютого 2011 в 15:20

Тренди заробітку в інтернеті в 2011 році

Падіння рентабельності створення ГС і, як результат, навіть сателіти тепер створюються на унікальному контенті. По-іншому просто ніяк не можна. Та й дизайн краще урізноманітнити компонентами, які нададуть йому унікальності.

26 січня 2011 в 15:35

Як заробити в інтернеті

24 січня 2011 в 16:01

Шість речей, про які не варто писати в соціальних мережах

Соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Myspace і інші, де люди обмінюються фотографіями, улюбленими піснями та знаходять колишніх однокласників, налічують мільйони користувачів. Однак є особисті дані, які не можна викладати в загальний доступ ні за яких умов, оскільки подібні відомості дають шахраям можливість обікрасти вас без особливих зусиль.

14 січня 2011 в 08:21

Чому необхідно бути присутнім в Інтернеті

Все більше українців сприймають колись страшне поєднання слів «глобальна мережа Інтернет» як щось звичне і навіть буденне. Вже більше десяти мільйонів українців в Інтернеті працюють, купують, продають, спілкуються, шукають необхідну або просто цікаву інформацію, здобувають освіту або надають її, ведуть щоденники і просто живуть.

03 грудня 2008 в 12:00

Зареєстровано авторське право на пакетну інтернет-рекламу

Комп'ютерна програма порталу «Укрбізнес» «Пакети реклами в інтернеті» успішно пройшла процедуру реєстрації як об'єкт авторського права. Відтепер виключне право на винахід належить його розробникам, і охороняється Законом.

18 листопада 2008 в 12:00

@ UB.UA - коротка адреса тривалого успіху!

Електронна адреса - давно вже не новинка. Вона міцно зайняла одне з великих місць в рядку «Контакти» кожного сучасного спеціаліста та підприємства. Послугу відкриття електронного ящика сьогодні пропонує безліч ресурсів в мережі. Питання «який вибрати» кожен вирішує по-своєму. Але всі без винятку враховують два чинники: надійність і авторитетність «господаря», а також максимальну зручність написання адреси. Портал «УКРБІЗНЕС» має в своєму розпорядженні як перший, так і другий....

14 травня 2008 в 12:00

Комерційна таємниця – досі Ваша?

Безпека ділового листування – основа збереження комерційної таємниці. Аби захистити конфіденційність листів користувачів, портал УКРБІЗНЕС розробив унікальну електронну пошту, що надійно охороняє кореспонденцію.

14 травня 2008 в 12:00

 
 
Показати ще