Статті

Сьогодні, 23 квітня, 13:08
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Прорив у мобільній індустрії! Знайомтеся, якісні китайські телефони!

У даній статті на прикладі ринку мобільних телефонів, ми спробуємо спростувати стереотипи про те, що китайські телефони - неякісні і не варті уваги з боку споживачів.

19 червня 2013 в 08:20

Кабельне телебачення. Київ обирає найкраще

Кабельне телебачення дає можливість забезпечити людей десятками аналогових телевізійних каналів. Воно дозволяє йти в ногу з часом і отримувати звістки з усіх точок земної кулі в найкоротші терміни.

12 березня 2013 в 11:52

Джерело безперебійного живлення – серце вашого дата-центру/

Резервне живлення від батарей або джерела безперебійного живлення (UPS), використовується в першу чергу для забезпечення резервного джерела живлення для комп'ютерної інфраструктури. Інші пристрої так само можуть бути підключені до резервного живлення від батарей.

18 травня 2012 в 11:23

Популярний моддінг: подарункові флешки

Мистецтво моддінгу - на дизайнерському сленгові це означає процес модернізації комп'ютера та периферійних пристроїв з метою надання їм привабливого зовнішнього вигляду - набуває сьогодні все більшої популярності. Мода на естетичне вдосконалення торкнулася і USB-флешки.

15 березня 2012 в 08:49

Ювелірні флешки: данина моді чи необхідний аксесуар?

Хто не любить отримувати і дарувати подарунки? Кожному з нас будь-коли доводилося когось вітати, дарувати сувеніри. У наш час, час бурхливого розвитку IT-технологій, втім, як і в будь-який інший, актуально подарувати річ не лише красиву або блискучу, але й разом з тим - корисну. Тому варто звернути увагу на ті речі, якими сучасна людина користується найчастіше.

13 березня 2012 в 12:51

Флеш-карта відображає характер власника?

На перший погляд, флеш-карта, або флешка - лише дрібничка, непримітний невеличкий зовнішній запам'ятовуючий пристрій, носій інформації, недорогий і довговічний. Але саме завдяки зростаючій популярності цього пристрою, а також тому, що його розміри малі, йому не складно надати будь-якої форми, і при цьому він легко поміщатиметься в долоні.

13 березня 2012 в 08:41

Перехід на «цифру»: європейський досвід

Першими європейськими країнами, що затіяли перехід на цифрове телебачення, стали Великобританія (1998), Швеція (1999) та Іспанія (2000). Ну а першою країною в світі, яка відмовилася від «аналога», став Люксембург 1 вересня 2006 року, це відбулося всього через п'ять місяців після початку переходу до DDT.

23 лютого 2012 в 21:00

Аналогове телебачення сьогодні

Компанія «Інформаційні технології» IT TV є одним з провідних і перспективних кабельних операторів, що надають послуги кабельного телебачення населенню Києва. Сьогодні - це єдина компанія столиці, що має в своєму розпорядженні справді унікальні пропозиції. У першу чергу, це аналогове ТБ, яке по наповненню пакетів не поступається цифровому телебаченню інших операторів.

23 лютого 2012 в 18:40

Цифрове телебачення може призвести до закриття місцевих телеканалів

Відповідно до взятих Україною міжнародних зобов'язань, до 2015 року в країні має бути повністю припинено трансляцію аналогового сигналу. Повна відмова від аналогового телебачення і перехід телемовлення на цифровий формат…

23 лютого 2012 в 16:04

Цифрове телебачення - стандарти існують

За ідеєю, цифрове ТБ, в кінцевому рахунку, повинно виявитися дешевшим і зручнішим для споживача. Доступність технології цифрового ТБ і її перевага над аналоговим мовленням надихають телеканали і мовників на перехід на "цифру". При цьому кожен вибирає свій власний формат цифрового мовлення. Стандарти є, але їх багато, відповідно, вибір дуже широкий.

23 лютого 2012 в 15:54

 
 
Показати ще