Статті

Сьогодні, 23 квітня, 13:05
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Телебачення і Інтернет у Києві: є вибір?

Часи примусового підключення того чи іншого виду телебачення в Києві, мабуть, безповоротно зникли. Те ж стосується і Інтернету - вибір оператора повністю добровільний і цілком залежить від клієнта. Очевидно, прийшов час…

22 лютого 2012 в 10:34

Програмовані контролери - синтез останніх досягнень

Програмовані контролери - функціонально найбільш універсальні електронні блоки ЦПУ. Програмовані контролери з'явилися як синтез останніх досягнень, з одного боку, систем ЦПУ і, з іншого, керуючих міні-ЕОМ. Програмовані контролери фактично є спеціалізованими логічними ЕОМ, призначеними для керування верстатами та іншими технологічними машинами.

21 лютого 2012 в 08:35

Смартфон Samsung Galaxy Fit S5670

30 червня 2011 в 16:37

Смартфон Samsung Galaxy Gio S5660

Зовні Galaxy Gio S5660 - цілком класичний смартфон з сенсорним екраном. Округлені кути, сріблястий обідок по периметру надають апарату стильну і сучасну зовнішність вишуканого мінімалізму.

25 травня 2011 в 08:27

Хто сказав, що реклама не буває дешевою?

Український бізнес кудись далеко сховався й активно чинить опір необхідності бути на видноті. Працюючи з різними підприємствами вже більше дев'яти років, фахівці Укрбізнес прийшли до висновку, що далеко не всі сучасні підприємці доросли до ефективного використання інструментів реклами. Хотілося б, щоб цей процес потроху прискорювався, і для цього Укрбізнес робить рекламу в рази дешевшою!

06 травня 2011 в 16:49

Не бійтеся витрачати гроші на рекламу, навіть якщо ці гроші — останні. Огляд від УкрБізнес

У когось свята тільки починаються, і я щиро радію цьому факту, але у нас і свято, і робота - все в радість. Тому повертаємося до традиційних оглядів сучасного українського інтернету.

04 травня 2011 в 09:46

Іноді для того, щоб розібратися у глобальних проблемах, варто випити лише філіжанку кави

Саме таку мету ставив перед собою третій український форум інтернет-діячів, і Олександр Ольшанський, організатор заходу, зовсім не жартував з цього приводу. Команда соціальної мережі ub.ua не змогла пропустити таку можливість і, зібравши деякі пожитки, вирушила ділитися своїм досвідом і вчитися у більш обізнаних.

14 квітня 2011 в 09:43

Про рекламу і маркетинг від спеціалістів. Огляд від УкрБізнес

Нещодавно розмовляли з колегами на тему хороших рекламних ресурсів. Один з них захотів побитись зі мною об заклад, що таких сайтів в Інтернеті можна на пальцях перелічити. Не знаю, як щодо «перелічити», але тема мене відверто зачепила, оскільки й сама кручусь в цій сфері

25 березня 2011 в 11:55

Результативний пошук на ринку сучасної реклами. Огляд від УкрБізнес

Пам’ятаю ті часи, коли для пошуку потрібного підприємства доводилось перелистати сотні “золотих сторінок”. І часто ці пошуки завершувалися марною тратою часу. З приходом інтернету проблема відійшла сама собою, але з’явилась інша — засміченість неактуальною інформацією. Сьогодні, як і обіцяли, презентуємо вам путівник рекламного ринку України.

24 березня 2011 в 11:16

Про PR на практиці. Огляд від УкрБізнес

Пошукові системи в інтернеті знають все — заперечень немає. Однак, як я вже наголошувала, коли потрібно знайти спеціалізований на одній галузі ресурс, виникає проблема. Аби позбавити вас від таких негараздів, надалі знайомимо вас із корисними сайтами сучасного уанету і сьогодні, як і обіцяла, повертаємось до теми реклами.

22 березня 2011 в 11:42

Простежимо події країни в цитатах. Огляд від УкрБізнес

В черговий раз не втомлююся дякувати технологічному прогресу за створення інтернету. Погодьтеся, що сюди інформація приходить найпершою. Тому, якщо ви намагаєтеся простежити останні події України та світу, значить чимало часу блукаєте по просторах мережі.

21 березня 2011 в 16:38

 
 
Показати ще