Статті

Сьогодні, 21 липня, 14:45
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Чим відрізняються кабель, дріт та шнур?

У цій статті ви знайдете відповідь на запитання: «У чому відмінність між кабелем, дротом і шнуром?»

30 червня 2011 в 10:03

SEO-розкрутка сайтів: важливі нюанси для замовників

SEO-просування сайтів – достатньо популярний маркетинговий інструмент. Чимало українських підприємців та компаній уже знайомі з ним. На жаль, не всім вдалося або вдається використовувати його ефективно. Адже як і будь-який інший маркетинговий інструмент, просування сайтів «працює» лише при забезпеченні певних умов.

26 травня 2011 в 10:17

Смартфон Samsung Galaxy Gio S5660

25 травня 2011 в 08:27

Про рекламу і маркетинг від спеціалістів. Огляд від УкрБізнес

Нещодавно розмовляли з колегами на тему хороших рекламних ресурсів. Один з них захотів побитись зі мною об заклад, що таких сайтів в Інтернеті можна на пальцях перелічити. Не знаю, як щодо «перелічити», але тема мене відверто зачепила, оскільки й сама кручусь в цій сфері

25 березня 2011 в 11:55

Результативний пошук на ринку сучасної реклами. Огляд від УкрБізнес

Пам’ятаю ті часи, коли для пошуку потрібного підприємства доводилось перелистати сотні “золотих сторінок”. І часто ці пошуки завершувалися марною тратою часу. З приходом інтернету проблема відійшла сама собою, але з’явилась інша — засміченість неактуальною інформацією. Сьогодні, як і обіцяли, презентуємо вам путівник рекламного ринку України.

24 березня 2011 в 11:16

Про PR на практиці. Огляд від УкрБізнес

Пошукові системи в інтернеті знають все — заперечень немає. Однак, як я вже наголошувала, коли потрібно знайти спеціалізований на одній галузі ресурс, виникає проблема. Аби позбавити вас від таких негараздів, надалі знайомимо вас із корисними сайтами сучасного уанету і сьогодні, як і обіцяла, повертаємось до теми реклами.

22 березня 2011 в 11:42

Простежимо події країни в цитатах. Огляд від УкрБізнес

В черговий раз не втомлююся дякувати технологічному прогресу за створення інтернету. Погодьтеся, що сюди інформація приходить найпершою. Тому, якщо ви намагаєтеся простежити останні події України та світу, значить чимало часу блукаєте по просторах мережі.

21 березня 2011 в 16:38

УІТ: багато працюєш - багато досягаєш

Ніхто, крім справжнього фахівця, не зможе вказати вірний шлях на ринку рекламних технологій. Але завдяки авторському програмному забезпеченню, розробленому компанією УІТ, ефективні рекламні кампанії все більше стають доступними…

21 березня 2011 в 13:50

Як спеціалізованому розробнику стати успішним?

Слідкуйте за появою альтернативних технологій Однак, цей підхід має і свої недоліки. По-перше, у світі розробок програмного забезпечення завжди існують альтернативні технології, які вже готові стати основними. Звичайно ж…

21 березня 2011 в 13:01

Інтернет-торгівля — ваш сайт повинен продавати. Огляд від УкрБізнес

Здавалося б, в інтернет-торгівлі немає нічого складного. Що ж тут, замовив сайт, забив його товаром і сидиш, чекаєш покупців. На жаль, багато хто саме так і робить, абсолютно не розуміючи, що сидіти і чекати доведеться довго і, зазвичай, не отримавши жодної копійки доходу. Тому, перш ніж входити в цю нову в своєму роді сферу діяльності, слід десять разів подумати і набратися якщо не досвіду, то хоча б теоретичних знань.

16 березня 2011 в 14:03

Звичайні люди одержимі розвагами. Лідери одержимі освітою. Огляд від УкрБізнес

Ми продовжуємо знайомити своїх читачів з якісними ресурсами українського інтернету і сьогодні вашій увазі пропонуємо черговий інтернет-портал, який, впевнені, стане справжньою знахідкою для сучасного управлінця. Про це далі в матеріалі.

14 березня 2011 в 08:55

 
 
Показати ще