Статті

Сьогодні, 25 березня, 13:40
  • ІТ, інтернет, зв'язок

УІТ: багато працюєш - багато досягаєш

Ніхто, крім справжнього фахівця, не зможе вказати вірний шлях на ринку рекламних технологій. Але завдяки авторському програмному забезпеченню, розробленому компанією УІТ, ефективні рекламні кампанії все більше стають доступними…

21 березня 2011 в 13:50

Як спеціалізованому розробнику стати успішним?

Слідкуйте за появою альтернативних технологій Однак, цей підхід має і свої недоліки. По-перше, у світі розробок програмного забезпечення завжди існують альтернативні технології, які вже готові стати основними. Звичайно ж…

21 березня 2011 в 13:01

Головне — знайти свою нішу. Огляд від УкрБізнес

Для того, щоб у світі досягти успіху, не потрібно знати все — адже це все одно неможливо. Досить розбиратися в чомусь одному, але настільки добре, щоб стати незамінним. Сьогодні портал УкрБізнес пропонує вашій увазі черговий огляд одного з українських сайтів, який ось уже близько року інформує інтернет-аудиторію про все, що стосується сучасних телекомунікацій.

03 березня 2011 в 09:40

10 правил маркетингу в соцмережах від SEO-фахівця Сьюзен Гунеліус

Як відомо, ефективне використання можливостей контенту і маркетингу в соціальних мережах може допомогти суттєво розширити аудиторію і клієнтську базу. Але важливо розуміти принципи маркетингу в соцмережах, якими з нами поділиться Сьюзен Гунеліус, генеральний директор маркетингової компанії KeySplash Creative Inc. Отже, ось 10 правил, дотримання яких допоможе побудувати фундамент, який буде корисним для ваших клієнтів, бренду і - що, мабуть, найголовніше - для кінцевого результату.

02 березня 2011 в 16:51

Інтернет для представників бізнесу. Огляд від УкрБізнес

Кілька днів тому УкрБізнес знайомив своїх читачів з ресурсом Капіталізатор.ком, а сьогодні відкрилася нова територія для досліджень. Попит на якісну інформацію був завжди, сьогоднішній день — не виняток. Особливо користуються популярністю спеціалізовані видання. Ми вирішили поспостерігати за деякими з них і проаналізувати, що може дати сучасний інтернет представникам бізнесу.

01 березня 2011 в 12:03

Капіталізувати в наш час легко, варто лише знати - де

Як виявилось, попри всю масштабність інтернету, часто буває так, що відшукати цінну інформацію неймовірно важко. На очі потрапляє маса мережевого “сміття” або ж незрозумілі для пересічного користувача ресурси. Сьогодні портал УкрБізнес познайомить вас із ресурсом де знайти необхідну сучасному підприємцю інформацію дуже легко. Окрім того, там є все необхідне для успішного ведення власної справи. До вашої уваги - КапитализаторЪ.КОМ.

25 лютого 2011 в 09:30

Інтернет не змінює бізнес-моделі, а всього лише дає нові потужні інструменти вже існуючим

Інтернет - штука корисна, однак певною мірою злопам'ятна. Одна помилка може коштувати цілого статку, або авторитету компанії. Портал УкрБізнес розпочинає знайомити своїх користувачів зі спеціалізованими та авторитетними ресурсами українського інтернету, щоб попередити можливі помилки у виборі інтернет-партнера. Що з цього вийшло читайте далі.

25 лютого 2011 в 09:00

Що безкоштовно, то не здорово

"Безкоштовний сир тільки в мишоловці" — давно знайома фраза. Ніхто не буде безкоштовно роздавати на вулицях цінні речі. На те вони і цінні, щоб їх належно оцінили й придбали. Рідко трапляється так, що одержувач не платить за певні блага, але, якщо й трапляється, то, як правило, за нього це робить хтось інший, або він же, але в якійсь прихованій формі.

23 лютого 2011 в 15:23

Обмеження показів — обмеження продажів

Цікава властивість людини — кидатися на все, що нове і незвідане, особливо не замислюючись — а чи варто? Кожна модна тенденція виявляє свою ефективність або неефективність лише з часом. Новинки інтернет-реклами — не виняток.

23 лютого 2011 в 11:37

Таємниці SEO, або як оптимізувати свій сайт

Згідно з дослідженням аналітичної американської компанії "Marketing Sherpa", 8 з 10 людей для пошуку товарів і послуг використовують інтернет. Якщо ви хочете досягти успіху в бізнесі, просування компанії в інтернеті має стати пріоритетом вашої рекламної діяльності.

21 лютого 2011 в 11:14

 
 
Показати ще