Статті

Сьогодні, 22 січня, 08:55
  • Робота та кар'єра

Починайте готуватися до зими вже сьогодні: робочий зимовий одяг оптом від компанії ТОВ Волинь-текстиль-контакт до Ваших послуг!

У компанії ТОВ Волинь-текстиль-контакт Ви можете купити зимовий робочий одяг і забезпечити Ваших співробітників всім необхідним для комфортної та ефективної роботи. Робочий зимовий одяг оптом може складатися з куртки, штан…

31 серпня 2015 в 09:38

Увага! Шукаємо дистриб'юторів у всіх регіонах України

Шановні відвідувачі сайту! Наша компанія шукає дистриб'юторів у всіх регіонах України. Якщо ви в цьому зацікавлені, просимо ознайомитися з інформацією в даній статті. Ми компанія-виробник смачного смаженого соняшникового…

09 червня 2015 в 16:42

Торговельне електронне устаткування - успіх у будь-якому бізнесі!

У будь-якому торговому центрі, магазині чи супермаркеті не обійтися без торгового електронного обладнання. Воно спрощує роботу і робить обслуговування клієнтів ще швидшим і якіснішим. Хочете знати більше про обладнання для торгівлі? Читайте статтю.

05 листопада 2013 в 12:59

Найбільш виважений у життєвому і юридичному сенсах шлях — звернутися до фахівця

Журнал "Український юрист" - стаття про процес легалізації документів

26 липня 2013 в 12:40

Ремені оптом. Клієнт завжди правий або як задовольнити запити покупця

Для власників торгової точки з одягом важливим ще й наявність аксесуарів. Один з основних аксесуарів для чоловіка і жінки - це ремінь. І в цій статті розглянемо актуальне питання - портрет потенційного покупця і як задовольнити його запити.

15 липня 2013 в 15:53

Управлінський консалтинг: мода чи необхідність?

Досить часто керівники підприємств сумніваються в тому, чи варто залучати зовнішнього консультанта для вирішення управлінських та організаційних проблем, з якими стикається компанія. Сумніви можуть бути викликані цілим рядом причин: це нездатність самостійно розгледіти проблему, небажання показувати зовнішньому оточенню наявність яких-небудь проблем, побоювання дестабілізувати роботу компанії, побоювання підірвати власний авторитет як керівника.

07 березня 2013 в 09:47

Автоматизація ресторанів - на ній точно не варто економити

Головним завданням для ресторатора є відмінна якість сервісу для відвідувачів, а також контроль діяльності підприємства. Ви все це отримаєте, тільки впровадивши на підприємстві автоматизовану систему обліку. Як вибрати правильну з безлічі і не помилитися - читайте у статті.

30 листопада 2012 в 13:21

Спеціальне взуття – турбота про своїх працівників

Кращий керівник той, хто піклуюється про своїх працівників. А вас турбують умови, в яких працюють ваші люди? Спеціальне взуття - прояв вашої турботи. Ваші люди захищені і працюють набагато краще.

26 червня 2012 в 08:43

Викладання англійської дітям у Школі Хелен Дорон. Як стати ідеальним вчителем?

Знайти цікаву роботу із хорошою платнею для вчителя - реально, якщо він добре володіє англійською мовою та любить спілкуватися з дітьми. Сьогодні школи англійської мови Хелен Дорон функціонують у шістнадцяти містах України, і мережа продовжує розвиватись. Збільшується й кількість вакансій на посаду вчителя англійської мови. Тож поговоримо про підготовку вчителів до роботи у навчальних центрах мережі "Рання англійська Хелен Дорон".

19 червня 2012 в 10:15

Бурштин - "дар сонця" для здоров'я, щастя і краси

Янтар не є каменем, це скам'янілий деревний сік. Викопна смола - продукт життєдіяльності дерев.

23 травня 2012 в 09:19

 
 
Показати ще