Статті

Сьогодні, 19 березня, 17:29
  • Робота та кар'єра

Убезпечте життя своїх працівників - купуйте засоби індивідуального захисту оптом в компанії ТОВ Волинь-Текстиль-Контакт!

Засоби індивідуального захисту оптом затребувані в найрізноманітніших областях виробничої діяльності, серед яких будівництво, виготовлення лікарських препаратів, хімічне виробництво різних речовин, металургія та інші сфери…

31 серпня 2015 в 10:58

Спецодяг військовий від ТОВ Волинь-Текстиль-Контакт - за всім необхідним звертайтеся до нас!

Життя військової людини завжди повне небезпек, що підстерігають його практично на кожному кроці. Таким чином, і спецодяг військовий та взуття солдата повинні бути максимально надійними, щоб ні в якому разі не підвести його…

31 серпня 2015 в 10:12

Високовольтні випробувальні установки: правильне рішення для безпеки бізнесу

Обладнання для високовольтних випробувань змінним струмом з високовольтними джерелами напруги змінного струму використовують для випробування ізоляції та перевірки електричної міцності діелектриків, цілісності схем заземлення електричних приладів. Щоб дізнатися більше про високовольтні випробувальні установки, переходьте на статтю. Тут ви дізнаєтесь також про те, у кого краще купувати дане устаткування!

03 грудня 2013 в 09:26

Сканер штрих коду - швидкість, ефективність, якість!

Зараз з кожним днем з'являється все більше і більше супермаркетів і гіпермаркетів. Для ефективної та надійної роботи таких торгових точок важлива кожна дрібниця. Важливо правильно вибрати і торгове обладнання. Наприклад, для якісної торгівлі та автоматизації магазину підійде сканер штрих коду. Докладніше читайте в статті.

05 листопада 2013 в 14:22

Торговельне електронне устаткування - успіх у будь-якому бізнесі!

У будь-якому торговому центрі, магазині чи супермаркеті не обійтися без торгового електронного обладнання. Воно спрощує роботу і робить обслуговування клієнтів ще швидшим і якіснішим. Хочете знати більше про обладнання для торгівлі? Читайте статтю.

05 листопада 2013 в 12:59

Найбільш виважений у життєвому і юридичному сенсах шлях — звернутися до фахівця

Журнал "Український юрист" - стаття про процес легалізації документів

26 липня 2013 в 12:40

Ремені оптом. Клієнт завжди правий або як задовольнити запити покупця

Для власників торгової точки з одягом важливим ще й наявність аксесуарів. Один з основних аксесуарів для чоловіка і жінки - це ремінь. І в цій статті розглянемо актуальне питання - портрет потенційного покупця і як задовольнити його запити.

15 липня 2013 в 15:53

Управлінський консалтинг: мода чи необхідність?

Досить часто керівники підприємств сумніваються в тому, чи варто залучати зовнішнього консультанта для вирішення управлінських та організаційних проблем, з якими стикається компанія. Сумніви можуть бути викликані цілим рядом причин: це нездатність самостійно розгледіти проблему, небажання показувати зовнішньому оточенню наявність яких-небудь проблем, побоювання дестабілізувати роботу компанії, побоювання підірвати власний авторитет як керівника.

07 березня 2013 в 09:47

Автоматизація ресторанів - на ній точно не варто економити

Головним завданням для ресторатора є відмінна якість сервісу для відвідувачів, а також контроль діяльності підприємства. Ви все це отримаєте, тільки впровадивши на підприємстві автоматизовану систему обліку. Як вибрати правильну з безлічі і не помилитися - читайте у статті.

30 листопада 2012 в 13:21

Спеціальне взуття – турбота про своїх працівників

Кращий керівник той, хто піклуюється про своїх працівників. А вас турбують умови, в яких працюють ваші люди? Спеціальне взуття - прояв вашої турботи. Ваші люди захищені і працюють набагато краще.

26 червня 2012 в 08:43

 
 
Показати ще