Статті

Сьогодні, 22 липня, 01:59
  • Робота та кар'єра

Подушки-іграшки оптом - прекрасна ідея для корпоративного подарунка

Чи часто вам доводилося думати про корпоративні подарунки? Чи були у вас при цьому труднощі? Якщо це так, то ми хочемо поділитися з вами чудовою ідеєю: подушки-іграшки оптом - те, що виручить в будь-якій ситуації. Новий…

26 листопада 2014 в 11:36

Які документи потрібні для працевлаштування в Києві

Влаштування на роботу у великому місті обов'язково супроводжується документальними зобов'язаннями. На сайті http://www.trud.ua/kiev.html знайти роботу в Києві буде не складно. Але способів оформлення трудових відносин дек…

03 червня 2014 в 16:30

Ремені оптом. Клієнт завжди правий або як задовольнити запити покупця

Для власників торгової точки з одягом важливим ще й наявність аксесуарів. Один з основних аксесуарів для чоловіка і жінки - це ремінь. І в цій статті розглянемо актуальне питання - портрет потенційного покупця і як задовольнити його запити.

15 липня 2013 в 15:53

7 кроків до успіху: як починаючому менеджеру з продажу навчитися продавати

Ви - менеджер з продажу, який лише починає свою кар'єру? Ви шукаєте інформацію про те, як навчитися ефективно продавати будь-який товар або послугу в реальному житті? Ця інформація для Вас життєво необхідною, інакше б Ви не читали цю статтю.

14 червня 2013 в 11:22

10 переваг роботи менеджера з продажу

Продавати може кожен, але віртуозами продажів стають одиниці. Саме ця робота дає реальні перспективи, гроші і кар'єру. Про переваги роботи менеджера з продажу розповімо в даній статті.

13 червня 2013 в 16:38

Переваги і недоліки, які має робота менеджера з продажу

Знаєте, чому робота менеджера з продажу так популярна сьогодні? У чому причина престижності цієї посади? Поговоримо про ті переваги і недоліки, які супроводжують роботу менеджера.

13 червня 2013 в 15:38

Робота менеджера з продажу: секрет високої зарплати

Нині одну з найвищих зарплат серед простих українців отримують менеджери з продажу. Працівникам цієї професії платять близько 4-8 тис. гривень на місяць. Правда, за такі гроші доводиться не стояти на місці, а активно «крутитися».

13 червня 2013 в 13:40

Як виглядає хороший менеджер з продажу?

Щодня у світі продаються мільярди товарів і укладаються угоди на послуги. Цю нелегку роботу роблять менеджери з продажу для того, щоб в потрібний час, у зручному місці ви могли купити все необхідне. У цій статті спробуємо розібратися, яким має бути хороший менеджер з продажу.

13 червня 2013 в 11:48

13 кроків для того, щоб стати поганим менеджером з продажу

Статей про те, як стати хорошим менеджером з продажу, написано багато. Але читати це часом буває нудновато. У цій статті ви дізнаєтеся, як складно, але можливо стати поганим сейлсом.

13 червня 2013 в 10:06

Хто такий менеджер з продажу і як його впізнати з 1000?

Сьогодні менеджер з продажу - одна з найбільш затребуваних професій. Але хто такий менеджер з продажу? Що в цій роботі цікавого може бути і чому її варто вибрати?

13 червня 2013 в 09:10

 
 
Показати ще