Статті

Сьогодні, 20 липня, 17:35
  • Робота та кар'єра

9 секретів успіху менеджера з продажу

Здавалося б, немає нічого простішого ніж продавати. Але ж ні, багато хто пробував - аж ніяк не в усіх виходить. Спробуємо розібратися, у чому секрет успіху менеджера з продажу і що для цього потрібно робити.

13 червня 2013 в 08:01

Нотатки колишнього маркетолога: як я в менеджери з продажу пішов

Якось, коли я працював маркетологом на одній з фірмочок нашого невеликого провінційного містечка, найшов на мене раптом якийсь неймовірно сумний настрій... І я вирішив зненацька змінити місце роботи. Але про роботу менеджера з продажу я тоді ще не замислювався.

12 червня 2013 в 14:42

Бурштин - "дар сонця" для здоров'я, щастя і краси

Янтар не є каменем, це скам'янілий деревний сік. Викопна смола - продукт життєдіяльності дерев.

23 травня 2012 в 09:19

Подарунок шефу: є оригінальна ідея!

Пам'ятаєте широко відому приказку про те, що дорогий не подарунок, а увага?Якщо зібралися вибирати подарунок керівникові, краще про приказку забути.....Високопоставленим людям прийнято дарувати речі з дорогих натуральних…

29 грудня 2011 в 10:26

7 речей, які працівники думають, але ніколи не скажуть

Всі ми «фільтруємо» те, що кажемо іншим людям — особливо тим, що стоять вище за нас у корпоративному «харчовому ланцюзі». (Покажіть мені працівника, який каже своєму шефу все, що в нього на думці, — і я покажу вам працівника, який незабаром буде звільнений). Іноді певна словесна стриманість не завадить. Але тоді ви не будете розуміти, що працівники насправді думають і — що ще більш важливо — чого вони потребують. Ось 7 речей, які працівники, швидше за все, думають, але ніколи не скажуть:

04 липня 2011 в 16:38

Як навчитися успішно доводити справи до кінця

Уважно подивіться на колег — і знайдете серед них чимало людей, які чудово починають справи... А потім щось трапляється. Десь на шляху до здійснення мети вони втрачають ентузіазм...Звучить знайомо?..Якщо вам властиво гарно починати справи, але погано доводити їх до кінця — на роботі чи в особистому житті — то у вас дуже розповсюджена проблема. (Хайді Грант Халворсон — кандидат наук, мотиваційний психолог).

30 червня 2011 в 21:34

Жоден керівник не хоче навмисно демотивувати свою команду. Правда?

Я припускаю, що жоден керівник не хоче демотивувати свою команду навмисно. Тоді чому ж це таке часте явище? На мою думку, тому, що дуже багато підприємців і керівників настільки егоцентричні, що справді не усвідомлюють впливу своїх дій на інших людей. (Мартін Цвіллінг — засновник і директор компанії «Startup Professional», інвестор в молоді компанії, відомий автор статей). То що ж демотивує команду?

10 червня 2011 в 14:52

Обирати собі шефа потрібно з розумом

Більшість людей не просто шукають собі підходящу роботу — вони шукають собі підходящого шефа. Значною мірою керівник контролюватиме ваші завдання і умови роботи, тому є сенс дізнатися про нього якнайбільше. Як це краще зробити під час співбесіди? Про це в статті Прісцилли Клемен — президента компанії Career Strategies, що надає консультаційні послуги з питань кар’єрного розвитку фізичним особам та організаціям.

25 травня 2011 в 16:10

5 питань, що допоможуть «конвертувати» вашу пристрасть у прибуток

«Роби те, що любиш, Вел, — і винагорода не змусить на себе чекати». Таку пораду дав мені один з моїх наставників...Якщо йти за своїм захопленням і обирати в якості професії те, до чого лежить душа, чи дійсно можна «отримати по заслузі»?..Ось п'ять питань, які слід враховувати, якщо хочете заробляти на життя тим, що любите — тим, чим пристрасно захоплюєтесь». (Валорі Бартон — відомий інструктор з персонального росту, лектор, автор книг).

16 травня 2011 в 16:23

Чи добре критикувати шефа?

Згідно з нещодавнім опитуванням, більшість працівників витрачають 10 або більше годин на місяць, скаржачись або слухаючи скарги інших на поганих керівників — і майже третина з них витрачає на це заняття 20 і більше годин на місяць. Що відбувається, коли ви критикуєте шефа? Про це в статті Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом спеціаліста з консалтингу.

13 травня 2011 в 16:28

 
 
Показати ще