Статті

Сьогодні, 22 січня, 09:12
  • Робота та кар'єра

Подарунок шефу: є оригінальна ідея!

Пам'ятаєте широко відому приказку про те, що дорогий не подарунок, а увага?Якщо зібралися вибирати подарунок керівникові, краще про приказку забути.....Високопоставленим людям прийнято дарувати речі з дорогих натуральних…

29 грудня 2011 в 10:26

7 речей, які працівники думають, але ніколи не скажуть

Всі ми «фільтруємо» те, що кажемо іншим людям — особливо тим, що стоять вище за нас у корпоративному «харчовому ланцюзі». (Покажіть мені працівника, який каже своєму шефу все, що в нього на думці, — і я покажу вам працівника, який незабаром буде звільнений). Іноді певна словесна стриманість не завадить. Але тоді ви не будете розуміти, що працівники насправді думають і — що ще більш важливо — чого вони потребують. Ось 7 речей, які працівники, швидше за все, думають, але ніколи не скажуть:

04 липня 2011 в 16:38

Чи добре критикувати шефа?

Згідно з нещодавнім опитуванням, більшість працівників витрачають 10 або більше годин на місяць, скаржачись або слухаючи скарги інших на поганих керівників — і майже третина з них витрачає на це заняття 20 і більше годин на місяць. Що відбувається, коли ви критикуєте шефа? Про це в статті Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом спеціаліста з консалтингу.

13 травня 2011 в 16:28

Що відрізняє надзвичайно успішних людей від решти?

Більшість людей мріють про успіх. Розуміння успіху дуже індивідуальне, але більшість людей мріють про кар'єру, яка дасть їм можливість дійти до найвищих посад в компаніях. Щоб ефективніше допомагати своїм клієнтам досягати їхніх цілей, доктор педагогічних наук і директор консалтингової компанії HirschHills Consulting, Марсі Шорр Хірш, вирішила знайти секретний «рецепт» успіху.

12 травня 2011 в 16:02

Вбивця щастя номер один — бажання взяти на себе надто багато

Що вбиває щастя? Іноді щось серйозне. Але, як правило, низка дрібниць, що накопичуються з часом. Наприклад, коли ми надто часто кажемо «так» — у випадках, коли насправді варто сказати «ні». Адже є тонка грань між поняттями «брати на себе багато» і «брати на себе надто багато». У різних ситуаціях люди часто потрапляють у цю пастку надмірної самовіддачі. Про це в статті доктора Маршалла Голдсміта — відомого автора книг з менеджменту.

04 травня 2011 в 16:29

Коли погані керівники є хорошими, і навпаки?

Від чого залежить, хороший керівник чи поганий? Від того, наскільки він добрий з людьми, жорсткий чи м'який у нього стиль управління, чи вимагає він дотримання високих стандартів? Чи справді саме на жорсткість ображаються працівники? До Вашої уваги стаття відомого спеціаліста з управління — Іцхака Адізеса.

18 квітня 2011 в 12:01

Хто він, хороший програміст?

Як правило, хорошого фахівця знайти складно, а от гарного програміста - ще важче. Справа йде в особливості цієї професії. І особливість цю мало хто розуміє, включаючи і самих програмістів. Хороший програміст - знаючий програм…

10 лютого 2010 в 12:00

 
 
Показати ще