Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:00
  • Маркетинг, реклама, PR

Як поховати свій інтернет-магазин?

Якщо продажі стрімко падають, статистика нульова, а прибутку жодного, то ви дійсно постаралися і ретельно виконали всі нижче наведені правила. Але, якщо ваш інтернет-магазин ще хоч якось працює, будь ласка, ознайомтеся з основними методами знищення власного бізнесу.

02 березня 2012 в 09:23

Справа не в прибутку, а в тому, хто його отримає першим

Ринок інтернет-торгівлі активно росте і розвивається. Справжні бізнес-стратеги дивляться в майбутнє і розуміють, що сьогодні справа не в об'ємах прибутку, який можна отримати, а швидше в тому, хто отримає його першим. Залишилося не так багато часу на те, щоб зайняти гідне місце серед власників прибуткових інтернет-корпорацій. І першочерговим завданням стає розробка шляхів, за допомогою яких інтернет стане найбільш вигідним і раціональним вкладенням коштів.

02 березня 2012 в 09:08

7 способів написати кращу сторінку «Про нас»

Перевірте статистику: швидше за все, сторінка «Про нас» — одна з найбільш відвідуваних і високорейтингових сторінок вашого сайту. Для більшості малих підприємств інтернет-сторінка «Про нас» — найдієвіший спосіб викликати довіру в клієнта. Якщо тільки ваша сторіночка не жахлива. Про це в статті Джеффа Хейдена, автора понад 30 книг, 4 з яких — на теми бізнесу та інвестицій — досягали перших позицій в списку бестселерів Amazon.

07 червня 2011 в 16:09

Чому клієнти видаляються з розсилок та списків друзів вашої компанії?

1500 клієнтів у рамках нового опитування маркетингової компанії ExactTarget розповіли, з яких причин вони видаляються з підписок на електронні розсилки, видаляють рекламістів та компанії, які ті представляють, зі списку друзів у мережах Twitter та Facebook. Про це в статті Кімберлі Вайзел — незалежного журналіста, редактора та редакційного консультанта, яка була головним редактором видання BusinessWeek і редактором-засновником BusinessWeek SmallBiz.

02 червня 2011 в 15:45

Гра «Марко Поло», або як правильно встановлювати ціни на продукцію компанії

Компаніям необхідно прислухатися до споживачів та реагувати на них під час встановлення цін на свою продукцію. Одна ціна не підійде для всіх — успішна стратегія ціноутворення багато в чому нагадує гру «Марко Поло». Про це в статті Рафі Мухаммеда — відомого консультанта зі стратегії ціноутворення, автора книги «Один щасливий відсоток, або як успішні компанії використовують фактор ціни для прибутку і зростання».

31 травня 2011 в 21:00

Чому кожному варто хоча б деякий час попрацювати в продажах?

Багато людей, особливо у великих компаніях, не стикаються з труднощами і проблемами, з якими мають справу команди менеджерів з продажу. А це пішло б на користь усім. Чому? Про це в статті Джеффа Хейдена — людини, що пройшла шлях від водія вантажної машини до директора видавництва. Він написав понад 30 книг, 4 з яких — на теми бізнесу та інвестицій — досягали перших позицій в списку бестселерів Amazon.

31 травня 2011 в 15:48

23 слова, що занадто часто вживаються в рекламних текстах

«Засновник і директор нашої компанії, Френсіс Моран, завжди був активним противником наповнення клієнтської інформації різними безглуздими слівцями. І небезпідставно. Адже певні слова і фрази використовуються в маркетингових технологіях надто часто і фактично не мають сенсу» (Лінда Форреcт, спеціаліст маркетингової компанії Francis Moran and Associates)

27 травня 2011 в 16:16

Нові, яскраві, динамічні форми реклами. Це - LED-дисплеї

Сучасний ритм життя вимагає все динамічніших форм реклами, і LED-дисплеї (рухомі літери) є оптимальною відповідю на зростаючі потреби споживачів. Такі дисплеї, здатні привернути увагу рухливим, динамічним, привабливим, добре помітним та яскравим зображенням та також змінною інформацією, пропонує ТОВ "Укртрансмедіа".

17 травня 2011 в 08:11

Реклама на транспорті: ефективність зі смаком прибутку

Транзитна реклама - це реклама на транспорті та всередині його. Мобільна та багатофункціональна, вона дозволить проінформувати вашу аудиторію про певні зміни у вашій діяльності - будь то торгівля чи заклад відпочинку.Реклама…

29 квітня 2011 в 09:51

Проти чого виступає ваш бренд?

Компанії розуміють, що для досягнення успіху вони та їхні бренди повинні виступати за щось. «Наша компанія віддана ідеї А. Ми віримо у Б. Ми щиро піклуємося про В». Врешті-решт все це починає нагадувати стандартну рекламну балаканину. Скромне пропозиція: якщо ви дійсно хочете показати світові, у що ви вірите і що підтримуєте, то чи не варто розповісти йому, проти чого ви виступаєте? Про це в статті Скотта Гудсона - засновника і голови міжнародного рекламного агентства StrawberryFrog.

26 квітня 2011 в 15:45

 
 
Показати ще