Статті

Сьогодні, 22 березня, 22:08
  • Маркетинг, реклама, PR

Реклама в метро Києва та Харкова - секрет ефективного маркетингу в умовах великих міст

Реклама в метро має дуже високий рівень ефективності для просування на ринок товарів і послуг масового споживання. Споживчий кошик жителів великих міст включає в себе користування послугами стилістів, масажистів, салонів краси, косметологів, перекладачів, різних курсів, клубів, товариств. Це робить рекламу в метро для них дуже привабливою, такою що дозволяє швидко розширити клієнтську базу.

03 серпня 2012 в 12:48

Реклама на транспорті - реакція на рух і оперативна передача інформації

Реклама на транспорті - це майстерність втілення ідей! Вона дає ряд дуже суттєвих переваг порівняно з іншими видами зовнішньої реклами і з кожним роком залучає все більшу кількість рекламодавців.

03 серпня 2012 в 10:35

Як поховати свій інтернет-магазин?

Якщо продажі стрімко падають, статистика нульова, а прибутку жодного, то ви дійсно постаралися і ретельно виконали всі нижче наведені правила. Але, якщо ваш інтернет-магазин ще хоч якось працює, будь ласка, ознайомтеся з основними методами знищення власного бізнесу.

02 березня 2012 в 09:23

Справа не в прибутку, а в тому, хто його отримає першим

Ринок інтернет-торгівлі активно росте і розвивається. Справжні бізнес-стратеги дивляться в майбутнє і розуміють, що сьогодні справа не в об'ємах прибутку, який можна отримати, а швидше в тому, хто отримає його першим. Залишилося не так багато часу на те, щоб зайняти гідне місце серед власників прибуткових інтернет-корпорацій. І першочерговим завданням стає розробка шляхів, за допомогою яких інтернет стане найбільш вигідним і раціональним вкладенням коштів.

02 березня 2012 в 09:08

Валентин Цейко: Ми не обіцяємо, а виконуємо!

Якщо ви читаєте цей матеріал, мабуть, неодноразово чули про портал Укрбізнес і, можливо, є його клієнтом чи активним користувачем. Навіть, якщо ви натрапили на це інтерв’ю випадково, радимо лишитись на сторінці як мінімум до останніх речень. Цього разу ми поговоримо не про специфіку роботи соціальної мережі для бізнесу ub.ua, а дізнаємось, що таке УкрБізнес зі сторони користувача — фірми, яка зареєструвалась на ресурсі і має намір побачити результат від вкладених коштів у рекламу в інтернеті

28 лютого 2012 в 09:08

Організація свята: професіоналізм завжди в пошані!

Будь-яке свято - це подія. На святі має бути весело та цікаво - чи то день народження, ювілей, сімейне або професійне свято. Усім і завжди хочеться, щоб захід пройшов на "шість балів", гладесенько-рівнесенько, залишивши по собі лише найприємніші і теплі спогади.

13 лютого 2012 в 10:11

Інтернет-сайт - нове обличчя бізнесу

Всього лише десять років тому ноутбук і комп'ютер були предметами розкоші і заздрості, а зараз складно уявити сучасну людину без цих благ цивілізації і технічної революції. Світ бізнесу взагалі не може обходитися без комп'ютера, підключеного до Інтернету. Робота через Інтернет і віддалено стала звичним явищем. Багато бізнесменів мають не тільки солідні фірми, а й розкручують або вже розкрутили свій бізнес на Інтернет сайтах.

22 грудня 2011 в 15:16

Побудова маркетингової кампанії в соціальних мережах у 4 кроки

Побудова маркетингової кампанії в соціальних мережах — чудова можливість кардинально змінити спосіб спілкування зі споживачами. Це — механізм, який дозволяє приєднуватись до розмов, дізнаватися більше про те, як сприймається ваш бренд, просувати продукцію/послуги у новий спосіб, і, врешті-решт, розвивати свій бізнес...Плануючи запуск успішної кампанії в соціальних мережах, застосуйте простий підхід, що включає 4 кроки. (Майк Льюіс — керівник відділу продажів та маркетингу компанії Awareness, яка

29 червня 2011 в 16:04

7 способів написати кращу сторінку «Про нас»

Перевірте статистику: швидше за все, сторінка «Про нас» — одна з найбільш відвідуваних і високорейтингових сторінок вашого сайту. Для більшості малих підприємств інтернет-сторінка «Про нас» — найдієвіший спосіб викликати довіру в клієнта. Якщо тільки ваша сторіночка не жахлива. Про це в статті Джеффа Хейдена, автора понад 30 книг, 4 з яких — на теми бізнесу та інвестицій — досягали перших позицій в списку бестселерів Amazon.

07 червня 2011 в 16:09

Чому клієнти видаляються з розсилок та списків друзів вашої компанії?

1500 клієнтів у рамках нового опитування маркетингової компанії ExactTarget розповіли, з яких причин вони видаляються з підписок на електронні розсилки, видаляють рекламістів та компанії, які ті представляють, зі списку друзів у мережах Twitter та Facebook. Про це в статті Кімберлі Вайзел — незалежного журналіста, редактора та редакційного консультанта, яка була головним редактором видання BusinessWeek і редактором-засновником BusinessWeek SmallBiz.

02 червня 2011 в 15:45

 
 
Показати ще