Статті

Сьогодні, 18 жовтня, 04:18
  • Маркетинг, реклама, PR

23 слова, що занадто часто вживаються в рекламних текстах

«Засновник і директор нашої компанії, Френсіс Моран, завжди був активним противником наповнення клієнтської інформації різними безглуздими слівцями. І небезпідставно. Адже певні слова і фрази використовуються в маркетингових технологіях надто часто і фактично не мають сенсу» (Лінда Форреcт, спеціаліст маркетингової компанії Francis Moran and Associates)

27 травня 2011 в 16:16

Нові, яскраві, динамічні форми реклами. Це - LED-дисплеї

Сучасний ритм життя вимагає все динамічніших форм реклами, і LED-дисплеї (рухомі літери) є оптимальною відповідю на зростаючі потреби споживачів. Такі дисплеї, здатні привернути увагу рухливим, динамічним, привабливим, добре помітним та яскравим зображенням та також змінною інформацією, пропонує ТОВ "Укртрансмедіа".

17 травня 2011 в 08:11

Перша соціальна мережа для бізнесу

Соціальні мережі захопили світ. Але чого хоче людина - просиджувати свій час даремно, гортаючи сторінки з фотографіями, чи гортати ті самі сторінки й отримувати гроші?

16 лютого 2011 в 12:20

Спокуса у стилі fantasy, або коли на блогерів посиплються гроші?

Тисячі юристів у світі роками ведуть блоги, де філософствують про оранжереї і клумби, сантехніки пишуть поезію, а підлітки консультують з питань SEO чи комп’ютерних ігор сивочолих дядьків. Про прибуток і блоги можна говорити у форматі роздвоєності – з позицій блогера і з позицій рекламодавця.

02 лютого 2011 в 16:40

Блоги: останній шанс на відкритість українського бізнесу?

«Жирафа – найвища тварина». Вас дивує? Нікого не дивує. А от якщо копнути глибше, то можна дізнатися, що у жирафи найбільше серце поміж усіх тварин на Землі, а офісні трудяги не зможуть байдуже читати про тхорів, які сплять 20 год в добу. Таких фактів — ціла безкінечність...

31 січня 2011 в 18:05

Особливості піару в інтернеті

PR розшифровується як public relations, зв'язки з громадськістю. Це робота з формування громадської думки про компанію, марку, товар або послугу. Піар в інтернеті має свої особливості, зумовлені специфікою середовища.

17 січня 2011 в 10:54

Переваги використання лайтбоксів

Cвітлові короби (лайтбоксы) є одним з найпопулярніших видом зовнішньої реклами. Основна перевага використання світлових коробів – це універсальність и відносна невисока вартість виготовлення лайтбоксів. Масове використання світлових коробів переважає в сіткових компаніях з великою кількістю філій. Світлові короби використовуються при оформленні фасадів будівель в якості рекламних вивісок.

19 січня 2010 в 12:00

Объемные буквы как элемент наружной рекламы

Объемные буквы - один из наиболее универсальных видов наружной рекламы в Украине. Изготавливаться объемные буквы могут на основе любой рекламной конструкции как дополнительный элемент. Объемные буквы могут нести основную информационную нагрузку, а также быть отдельной рекламной конструкцией, начиная от просто надписи на фасаде или стекле, заканчивая большой надкрышевой установкой любых размеров благодаря большому выбору материалов для рекламы и строительства.

19 січня 2010 в 12:00

Грані чар інтернет-реклами

Інтернет-реклама для підприємця сьогодні означає не менше, ніж чарівна паличка для Гаррі Поттера: і без неї ніби все є, але з нею все-таки набагато краще. Адже якщо використовувати можливості реклами в інтернеті на повну потужність, то ефект буде справді магічним.

18 листопада 2008 в 12:00

 
 
Показати ще