Статті

Сьогодні, 22 березня, 22:17
  • Маркетинг, реклама, PR

Гра «Марко Поло», або як правильно встановлювати ціни на продукцію компанії

Компаніям необхідно прислухатися до споживачів та реагувати на них під час встановлення цін на свою продукцію. Одна ціна не підійде для всіх — успішна стратегія ціноутворення багато в чому нагадує гру «Марко Поло». Про це в статті Рафі Мухаммеда — відомого консультанта зі стратегії ціноутворення, автора книги «Один щасливий відсоток, або як успішні компанії використовують фактор ціни для прибутку і зростання».

31 травня 2011 в 21:00

Чому кожному варто хоча б деякий час попрацювати в продажах?

Багато людей, особливо у великих компаніях, не стикаються з труднощами і проблемами, з якими мають справу команди менеджерів з продажу. А це пішло б на користь усім. Чому? Про це в статті Джеффа Хейдена — людини, що пройшла шлях від водія вантажної машини до директора видавництва. Він написав понад 30 книг, 4 з яких — на теми бізнесу та інвестицій — досягали перших позицій в списку бестселерів Amazon.

31 травня 2011 в 15:48

Проти чого виступає ваш бренд?

26 квітня 2011 в 15:45

10 вагомих причин, щоб придбати рекламні сувеніри

55% респондентів зберігають отримані сувеніри більше року. Проте сучасний ринок сувенірної продукції постійно пробує нові технології, і те, що здавалося неможливим ще пару років тому, сьогодні вже не вважається рідкістю або нестандартною рекламою. Однаr, якщо Ви - ще досі в категорії тих, хто не "тішить" своїх колег, бізнес-партнерів, потенційних та стабільних клієнтів приємними дрібничками, тоді точно варто перечитати наступних десять фактів. Вони не зможуть лишити вас байдужими!

14 квітня 2011 в 11:58

Як зменшити витрати на рекламу і при цьому збільшити кількість клієнтів?

Досі підприємці і власники великого бізнесу не мають чіткої відповіді на питання — скільки варто платити за рекламу, який за вкладені в рекламу гроші має бути ефект і чому так важко отримати детальний і зрозумілий звіт по рекламній кампанії. І, як результат, — на рекламу завжди шкода грошей.

03 березня 2011 в 16:33

Перша соціальна мережа для бізнесу

Соціальні мережі захопили світ. Але чого хоче людина - просиджувати свій час даремно, гортаючи сторінки з фотографіями, чи гортати ті самі сторінки й отримувати гроші?

16 лютого 2011 в 12:20

Спокуса у стилі fantasy, або коли на блогерів посиплються гроші?

Тисячі юристів у світі роками ведуть блоги, де філософствують про оранжереї і клумби, сантехніки пишуть поезію, а підлітки консультують з питань SEO чи комп’ютерних ігор сивочолих дядьків. Про прибуток і блоги можна говорити у форматі роздвоєності – з позицій блогера і з позицій рекламодавця.

02 лютого 2011 в 16:40

Блоги: останній шанс на відкритість українського бізнесу?

«Жирафа – найвища тварина». Вас дивує? Нікого не дивує. А от якщо копнути глибше, то можна дізнатися, що у жирафи найбільше серце поміж усіх тварин на Землі, а офісні трудяги не зможуть байдуже читати про тхорів, які сплять 20 год в добу. Таких фактів — ціла безкінечність...

31 січня 2011 в 18:05

Особливості піару в інтернеті

PR розшифровується як public relations, зв'язки з громадськістю. Це робота з формування громадської думки про компанію, марку, товар або послугу. Піар в інтернеті має свої особливості, зумовлені специфікою середовища.

17 січня 2011 в 10:54

Переваги використання лайтбоксів

Cвітлові короби (лайтбоксы) є одним з найпопулярніших видом зовнішньої реклами. Основна перевага використання світлових коробів – це універсальність и відносна невисока вартість виготовлення лайтбоксів. Масове використання світлових коробів переважає в сіткових компаніях з великою кількістю філій. Світлові короби використовуються при оформленні фасадів будівель в якості рекламних вивісок.

19 січня 2010 в 12:00

Объемные буквы как элемент наружной рекламы

Объемные буквы - один из наиболее универсальных видов наружной рекламы в Украине. Изготавливаться объемные буквы могут на основе любой рекламной конструкции как дополнительный элемент. Объемные буквы могут нести основную информационную нагрузку, а также быть отдельной рекламной конструкцией, начиная от просто надписи на фасаде или стекле, заканчивая большой надкрышевой установкой любых размеров благодаря большому выбору материалов для рекламы и строительства.

19 січня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще