Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:16
  • Маркетинг, реклама, PR

10 вагомих причин, щоб придбати рекламні сувеніри

55% респондентів зберігають отримані сувеніри більше року. Проте сучасний ринок сувенірної продукції постійно пробує нові технології, і те, що здавалося неможливим ще пару років тому, сьогодні вже не вважається рідкістю або нестандартною рекламою. Однаr, якщо Ви - ще досі в категорії тих, хто не "тішить" своїх колег, бізнес-партнерів, потенційних та стабільних клієнтів приємними дрібничками, тоді точно варто перечитати наступних десять фактів. Вони не зможуть лишити вас байдужими!

14 квітня 2011 в 11:58

Як зменшити витрати на рекламу і при цьому збільшити кількість клієнтів?

Досі підприємці і власники великого бізнесу не мають чіткої відповіді на питання — скільки варто платити за рекламу, який за вкладені в рекламу гроші має бути ефект і чому так важко отримати детальний і зрозумілий звіт по рекламній кампанії. І, як результат, — на рекламу завжди шкода грошей.

03 березня 2011 в 16:33

Особливості піару в інтернеті

17 січня 2011 в 10:54

Переваги використання лайтбоксів

Cвітлові короби (лайтбоксы) є одним з найпопулярніших видом зовнішньої реклами. Основна перевага використання світлових коробів – це універсальність и відносна невисока вартість виготовлення лайтбоксів. Масове використання світлових коробів переважає в сіткових компаніях з великою кількістю філій. Світлові короби використовуються при оформленні фасадів будівель в якості рекламних вивісок.

19 січня 2010 в 12:00

Объемные буквы как элемент наружной рекламы

Объемные буквы - один из наиболее универсальных видов наружной рекламы в Украине. Изготавливаться объемные буквы могут на основе любой рекламной конструкции как дополнительный элемент. Объемные буквы могут нести основную информационную нагрузку, а также быть отдельной рекламной конструкцией, начиная от просто надписи на фасаде или стекле, заканчивая большой надкрышевой установкой любых размеров благодаря большому выбору материалов для рекламы и строительства.

19 січня 2010 в 12:00

Грані чар інтернет-реклами

Інтернет-реклама для підприємця сьогодні означає не менше, ніж чарівна паличка для Гаррі Поттера: і без неї ніби все є, але з нею все-таки набагато краще. Адже якщо використовувати можливості реклами в інтернеті на повну потужність, то ефект буде справді магічним.

18 листопада 2008 в 12:00

 
 
Показати ще