Статті

Сьогодні, 22 червня, 18:25
  • Медицина і здоров'я

Жіночі збуджуючі засоби – освіжіть своє інтимне життя!

Ваша кохана довго збуджується або місяцями не хоче сексу? Їй важко налаштуватися на сексуальну хвилю і отримати задоволення? Вихід є! Жіночі збуджуючі засоби – і Ваші інтимні стосунки повернуться в нормальний ритм.

15 жовтня 2013 в 09:30

Пошиття медичного одягу як альтернатива білому халату

Підбір тканин - першооснова пошиття медичного одягу Медичний одяг нового покоління взяв від попередників найкраще і незмінне - якість, зручність, безпеку тканини. У цьому питанні не може бути альтернатив: замінювати добре…

03 жовтня 2013 в 16:38

Поцілунок природи або чим матінка природа нас балує - жирна олія Ароматика!

Нормалізує клітинний обмін, допомагає утримувати вологу, чудово очищає пори шкіри, стимулює регенераційні процеси, є потужним антиоксидантом... І це ще не весь список, що дарує для нас 100% природна жирна олія Ароматика! Купуємо та радіємо красі та здоров’ю!

02 вересня 2013 в 15:33

Цілющий ефект, краса та просто приємний відпочинок - це все про ефірні олії Ароматика

Природа дарує для нас величезну кількість приємних подарунків, серед яких - ефірні масла, що пропонує фірма-виробник "Ароматика Мрії". А як же інакше? Адже така олія володіє прекрасним ароматом, розслабляє або підбадьорює. Також позитивно впливають як на фізичний стан організму, так і на психічну рівновагу людини. І що важливо в наш час - це 100% натуральний природний продукт. Всі секрети краси та здоров’я зібрані в ефірній олії! І про неї буде далі йти мова.

02 вересня 2013 в 11:35

Глюкометр «Wellion Calla Light» – новинка на ринку України

Сьогодні глюкометр «Велліон Калла Лайт» можна знайти і в Україні. Цей апарат виконаний в сучасному дизайні, простий та зручний у користуванні. Це глюкометр нового покоління! Про переваги приладу і про те, де можна вигідно його придбати, читайте далі...

30 серпня 2013 в 14:30

Дитячі інвалідні візки. Особливості вибору

Якою має бути дитячий інвалідний візок і які чинники слід враховувати при його виборі, читайте у цій статті.

12 серпня 2013 в 15:30

Активний спосіб життя в інвалідному візку - це можливо!

Кращий вибір вибір для людей з обмеженими функціями пересування, які прагнуть до активного проведення часу - активні інвалідні візки.

12 серпня 2013 в 15:10

Масажні столи Формед - обираємо найкраще!

Те, наскільки ефективним буде масаж, багато в чому залежить від правильного вибору... масажного столу. Про кращі масажні столи, що представлені на ринку України, читайте у цій статті.

12 серпня 2013 в 09:38

Потрібен як повітря... або Такий корисний кисневий концентратор

Для нормального функціонування життєвих процесів людині потрібен повноцінний запас кисню. Але що робити в разі його нестачі?

09 серпня 2013 в 09:10

Здорові поради. Як обрати кисневий концентратор

На ринку України представлена велика кількість кисневих концентраторів. Для людини, яка вперше зіткнулася з проблемою вибору кисневого концентратора, це нелегке завдання. У цій статті ми розповімо вам, на що варто звернути увагу, вибираючи концентратор.

08 серпня 2013 в 15:57

 
 
Показати ще