Статті

Сьогодні, 22 червня, 18:25
  • Медицина і здоров'я

Медикаментозне переривання вагітності - вирішення проблеми без ризику для здоров'я

Медикаментозний аборт - це найкраща альтернатива хірургічному, і більшість жінок вибирають саме такий спосіб переривання вагітності. Дійсно, якщо є можливість не лягати під ніж, то чому б її не використати?

06 серпня 2013 в 12:32

Еротичний масаж «Секрет Жозефіни». Як отримати насолоду, гідну імператора

Еротичний масаж доставляє незабутнє задоволення. А використання при цьому особливих технік призводить до вершини блаженства. Безумовно, ми не зможемо передати на словах всі відчуття, які здатний доставити еротичний масаж, але ми спробуємо створити загальне уявлення про те, як можна досягти справжнього задоволення.

02 серпня 2013 в 16:19

Як і де вибрати туалетний стілець для людини з порушенням опорно-рухового апарату?

Туалетний стілець - це незамінне, зручне санітарно-гігієнічне пристосування, яке значно спрощує догляд за людиною з обмеженими фізичними можливостями. Без нього ніяк! І якщо вже купувати стілець-туалет, то найпрактичніший та найкомфортніший.

15 липня 2013 в 12:18

Купити глюкометр життєво необхідно! З цим приладом Ви не будете боятись проявів діабету!

Життя з діабетом - специфічне, і ми - мережа магазинів "Ваше здоров’я" - підтримуємо тих людей, які зіткнулися “віч-на-віч” з цією хворобою. Як саме? Пропонумо купити глюкометр, який зробить повсякденне життя діабетика кращим та легшим. Настільки ретельного та точного підбору глюкометрів Ви не знайдете ніде!

12 липня 2013 в 15:52

СПА-басейни - мовчазні цілителі душі і тіла...

Про цілющу силу води, масажу і тепла людство знає ще з античних часів. Поєднання цих трьох елементів сприяє розслабленню і відновленню сил. Гідротерапія є основною функцією сучасних СПА-басейнів.

26 червня 2013 в 08:04

Якби я був султан... або будуємо хамам!

Розслабляйтеся, розважайтеся, насолоджуйтеся ... Побалувати своє тіло східним відпочинком тепер можна і в Україні, і навіть у себе вдома! Як саме? А просто - побудувати турецьку баню, або ж, як її називають, хамам. Саме в такій лазні славнозвісні султани набирались сил для своїх подальших подвигів.

21 червня 2013 в 11:35

Затьмарте дівчат з реклами - купіть хороший шампунь для волосся Neways!

Шик, блиск та магнетична краса волосся - це не дар природи, а результат використання хорошого шампуню. Не варто купувати базарний варіант шампуню сумнівної якості. Адже рекламують, що він відновляє, а насправді тільки руйнує волосся. Ви цього хочете? Звичайно, що ні! Ми відкриваємо для Вас секрет доглянутого волосся...

14 червня 2013 в 11:11

Медичні маски затримують до 95% бактерій - цього достатньо для захисту здоров’я людини!

Медичні маски тришарові знайшли своє застосування не тільки в медицині, але і в повсякденному житті. Особливо ефективне використання масок під час виникнення небезпечних епідемічних ситуацій. Адже така маска перешкоджає попаданню бактерій, вірусів та забруднювальних речовин у дихальні шляхи людини.

03 червня 2013 в 14:52

Скажемо смертельній дії отруйних речовин - Ні! Протигаз ГП-7 здатний максимально захистити Ваш організм

На сьогоднішній день протигаз - це не проста коробка з активованим вугіллям, яка колись ще могла захистити людей на війні. Ця конструкція удосконалилась та стала більш надійним і зручним захистом органів дихання та обличчя. У цій статті ми розповімо про цивільний протигаз ГП-7 — найкраще рішення від компанії Спецтехпром!

03 червня 2013 в 13:40

«Дихай на повну» із засобами індивідуального захисту органів дихання!

Не в усіх випадках можна вдихати повітря "на повну", адже є люди, які постійно контактують із шкідливими речовинами, бактеріями, інфекціями... І як таким людям дихати? Тільки із засобами індивідуального захисту органів дихання можна насолоджуватись повітрям та не боятися про своє здоров’я!

01 червня 2013 в 10:03

 
 
Показати ще