Статті

Сьогодні, 19 серпня, 14:13
  • Медицина і здоров'я

Найбільш надійний спосіб стерилізації хірургічних інструментів

Стерилізація медичних виробів є головним методом попередження внутрішньолікарняних інфекцій, які характеризуються парентеральним механізмом передачі. А наскільки ця стерилізація буде успішна, залежить від якості обладнання. Де купити якісне обладнання для стерилізації, читайте у цій статті.

19 листопада 2012 в 09:32

Друге життя чуттєвості - жіночий збуджувач

Іноді так хочеться чоловічої ласки і незабутнього сексу з коханим! Але немає пристрасного бажання, і все тут! Що робити? Відповідь проста - треба використовувати збуджувач для жінок, і чудові ночі з коханим практично забезпечені.

09 листопада 2012 в 15:20

Санаторій Конча Заспа - поєднання багаторічних традицій та сучасних технологій санаторно-курортного лікування

Далеко не всі, кому на користь може піти лікування природними факторами, можуть виїхати на лікування на далекий курорт. Для жителів Києва і гостей міста створені прекрасні умови для повноцінного курортного лікування недалеко від межі мегаполісу. Санаторій Конча Заспа круглий рік приймає гостей з різних куточків України та ближнього зарубіжжя.

30 жовтня 2012 в 17:24

Санаторій Конча Заспа - для тих, хто скучив за першокласним відпочинком

Ви живете в Києві і хочете відпочити від міського шуму, пилу, величезної кількості машин і людей? Навіщо далеко їхати?! Є можливість добре відпочити під Києвом! Гості міста теж будуть в захваті від запропонованих послуг санаторію Конча Заспа. Цей санаторій для тих, кому набридло палюче приморське сонце і жовті піски пляжів. Тут ви зможете відпочити душею на лоні чистої природи, а тіло - полікувати та побалувати корисними СПА-процедурами.

30 жовтня 2012 в 14:40

Лабораторні меблі. Не експерементуйте з якістю - звертайтеся до перевіреного виробника.

Від зручності, безпеки і довговічності лабораторних меблів залежить ефективна робота лабораторії. Дуже важливо грамотно організувати робочі місця для працівників лабораторії, які повинні відповідати всім нормам. Адже лаборанти…

17 жовтня 2012 в 11:38

Наша ціль - ваше здоров'я! Контролюємо вміст цукру у крові!

Діагноз діабет ставиться щоденно кільком тисячам пацієнтів в усьому світі. Після встановленого діагнозу потрібно виконувати всі рекомендації лікаря-ендокринолога і тримати рівень цукру під постійним контролем. Тому визначення рівня цукру в домашніх умовах на сьогодні можливе за допомогою сучасних портативних глюкометрів.

16 жовтня 2012 в 09:23

Медикаментозний аборт, що не нашкодить вашому здоров’ю

Вагітність - це не завжди радість...Існує безліч факторів, які не дозволяють зберегти вагітність: серйозні проблеми зі здоров’ям, матеріальні, вікові та соціальні.

02 жовтня 2012 в 18:31

Як заспокоїти нерви? Настойка півонії — життєвий еліксир та природне заспокійливе!

Темпи сучасного життя стають стрімкіші з кожним днем. Люди намагаючись досягти все більших висот, доводячи себе до нервових зривів і психічних перевантажень. У такому разі не поспішайте пити таблетки. Скористайтеся народними засобами, які допоможуть краще і не принесуть ніякої шкоди.

02 жовтня 2012 в 09:18

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я»: давайте разом допоможемо людям!

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я» є першою і єдиною в Україні на сьогоднішній день компанією, яка пропонує своїм клієнтам повний і системний асортимент товарів для здоров'я та реабілітації. До Ваших послуг - консультації висококваліфікованих фахівців та практикуючих лікарів.

23 серпня 2012 в 10:54

Індивідуальні ортопедичні устілки - лікування в русі!

Індивідуальні ортопедичні устілки забезпечують нормальне і анатомічно правильне положення зводу стопи. Продукція, виготовлена фахівцями компанії «Ваше Здоров'я», допоможе Вам рухатися вільніше і поверне радість від прогулянок!

23 серпня 2012 в 10:29

 
 
Показати ще