Статті

Сьогодні, 16 липня, 21:18
  • Медицина і здоров'я

Масаж тіла. Безперечні чарівні властивості масажу

Що може допомогти при болях у спині та суглобах? Що допоможе розслабитися і максимально відпочити після напруженого трудового дня. Вибирайте масаж тіла. Саме він допоможе вам при будь-яких ситуаціях.

22 лютого 2013 в 12:44

Гінкго Білоба - рослина, що продовжує життя

Гінкго білоба не випадково називають деревом, «що продовжує життя», символом стійкості і довголіття. Воно містить комплекс корисних речовин, що позитивно впливають при розладах мозкового кровообігу, запамороченні, розладах…

14 січня 2013 в 12:10

Лікувальний масаж спини: ваше здоров'я - у надійних руках!

Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, нестача часу на заняття спортом - все це призводить до розвитку захворювань спини. Щоденні навантаження на хребет в поєднанні з неправильним способом життя найчастіше стають причинами радикуліту, сколіозу, остеохондрозу та інших недуг.

17 грудня 2012 в 08:37

Хворобі - бій! Лікування остеохондрозу за допомогою тренажера-масажера Довгуна-Сергійчука

Фахівці Реабілітаційно-профілактичного центру "Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука" довгі роки вивчали, якими саме методами можна вилікувати остеохондроз і які вправи найбільш корисні для хребта. Люди, які займаються за іхньою методикою, досягають вражаючих результатів: вони не лише повністю відновлюють функції хребта, але й оздоровлюють весь організм!

14 грудня 2012 в 12:50

Індивідуальна косметика: краса, що не вимагає жертв

Переважна більшість жінок купує косметичні засоби для догляду за зрілою шкірою, грунтуючись на рекламі та порадах подруг. «Масові» креми для обличчя чи повік, створені за певним шаблоном, не можуть забезпечити шкіру кожної жінки всіма необхідними корисними речовинами. Адже шкіра кожної людини - унікальна. Лабораторія індивідуальної косметики I.C.Lab пропонує ексклюзивні індивідуальні косметичні засоби, виготовлені спеціально для вашої шкріи.

05 грудня 2012 в 16:10

Апаратна діагностика: професійний погляд на вашу шкіру

Кожна жінка рано чи пізно стикається з різними проблемами шкіри обличчя. Лабораторія індивідуальної косметики I.C.Lab пропонує вам ближче познайомитися зі своєю шкірою і визначити, чого вона потребує. Апаратна діагностика - правильний підхід до усунення недоліків шкіри.

04 грудня 2012 в 14:29

Все, що ви хотіли дізнатися про повітряні стерилізатори

Який спосіб стерилізації хірургічних інструментів є найбільш надійним та ефективним? Дізнайтеся про це у статті.

23 листопада 2012 в 17:05

Стерилізація гарячим повітрям. Чому варто обрати повітряний метод стерилізації?

Стерилізація гарячим повітрям у наш час є найпопулярнішим способом стерилізації медичних інструментів. Про її переваги читайте у цій статті.

23 листопада 2012 в 15:41

Найбільш надійний спосіб стерилізації хірургічних інструментів

Стерилізація медичних виробів є головним методом попередження внутрішньолікарняних інфекцій, які характеризуються парентеральним механізмом передачі. А наскільки ця стерилізація буде успішна, залежить від якості обладнання. Де купити якісне обладнання для стерилізації, читайте у цій статті.

19 листопада 2012 в 09:32

Друге життя чуттєвості - жіночий збуджувач

Іноді так хочеться чоловічої ласки і незабутнього сексу з коханим! Але немає пристрасного бажання, і все тут! Що робити? Відповідь проста - треба використовувати збуджувач для жінок, і чудові ночі з коханим практично забезпечені.

09 листопада 2012 в 15:20

 
 
Показати ще