Статті

Сьогодні, 24 червня, 19:49
  • Медицина і здоров'я

Санаторій Конча Заспа - поєднання багаторічних традицій та сучасних технологій санаторно-курортного лікування

Далеко не всі, кому на користь може піти лікування природними факторами, можуть виїхати на лікування на далекий курорт. Для жителів Києва і гостей міста створені прекрасні умови для повноцінного курортного лікування недалеко від межі мегаполісу. Санаторій Конча Заспа круглий рік приймає гостей з різних куточків України та ближнього зарубіжжя.

30 жовтня 2012 в 17:24

Санаторій Конча Заспа - для тих, хто скучив за першокласним відпочинком

Ви живете в Києві і хочете відпочити від міського шуму, пилу, величезної кількості машин і людей? Навіщо далеко їхати?! Є можливість добре відпочити під Києвом! Гості міста теж будуть в захваті від запропонованих послуг санаторію Конча Заспа. Цей санаторій для тих, кому набридло палюче приморське сонце і жовті піски пляжів. Тут ви зможете відпочити душею на лоні чистої природи, а тіло - полікувати та побалувати корисними СПА-процедурами.

30 жовтня 2012 в 14:40

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я»: давайте разом допоможемо людям!

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я» є першою і єдиною в Україні на сьогоднішній день компанією, яка пропонує своїм клієнтам повний і системний асортимент товарів для здоров'я та реабілітації. До Ваших послуг - консультації висококваліфікованих фахівців та практикуючих лікарів.

23 серпня 2012 в 10:54

Індивідуальні ортопедичні устілки - лікування в русі!

Індивідуальні ортопедичні устілки забезпечують нормальне і анатомічно правильне положення зводу стопи. Продукція, виготовлена фахівцями компанії «Ваше Здоров'я», допоможе Вам рухатися вільніше і поверне радість від прогулянок!

23 серпня 2012 в 10:29

Інвалідні візки. Купуй правильно!

Коли з людиною трапляється нещастя і вона втрачає свободу пересування - її життя не закінчується. Компенсувати відсутність можливості рухатися, хоча б частково - можна. Для цього треба підібрати хороший, зручний інвалідний візок.

23 серпня 2012 в 09:59

Як позбутися болю в спині всього за кілька сеансів або головне про мануальну терапію!

Остеохондроз, артроз, сколіози, хронічні болі в спині — сьогодні ці та інші хвороби опорно-рухового апарату обтяжують життя чи не кожному третьому пересічному українцю. Більше того, звичайна лікувальна терапія часто буває неефективною. Проте альтернатива все ж таки є...

08 серпня 2012 в 11:51

Хвороба замерзлих думок і почуттів... Або де проводять ефективне лікування наркоманії в Одесі?

Як назавжди вилікувати хворобу, яка стала "епідемією", читайте далі...

02 серпня 2012 в 17:05

Як жити «на повну котушку» і не хворіти, знає львівський цілитель Славолюб Богач

До нього за зціленням приїздять з усієї України та з-за кордону. Він допомагає навіть тоді, коли надії не залишилось, а традиційні методи лікування не принесли очікуваного результату. Він лікує руками та знає давні секрети здорового та щасливого життя. Сьогодні спадковий львівський цілитель Славолюб Богач розкриє деякі з них... Про його цінні поради та інше читайте далі...

02 серпня 2012 в 11:06

Санаторій Глорія – лікувати хребет сюди їдуть з усієї України!

Санаторій Глорія – два слова, в яких ідеально поєднується хороший відпочинок та кваліфіковане лікування. Сюди на оздоровлення приїздять з усієї України та закордону.

30 липня 2012 в 16:07

Свобода слова або як позбавитись заїкання?

Лікування заїкання, як і сама хвороба логоневроз, має давнє коріння. У свій час ще Гіпократ детально описав цю досить поширену хворобу. Виявляється таких видатних людей як Мерилін Монро, Вінстон Черчіль, Ісак Ньютон поєднує не лише талант і популярність, але і заїкання. Як сьогодні проводиться боротьба з цим дивний дефектом мови? Де здійснюють ефективне лікування заїкання в Україні? Відповіді на ці та інші питання читайте далі...

27 липня 2012 в 15:22

 
 
Показати ще