Статті

Сьогодні, 20 липня, 16:58
  • Медицина і здоров'я

Як позбутися болю в спині всього за кілька сеансів або головне про мануальну терапію!

Остеохондроз, артроз, сколіози, хронічні болі в спині — сьогодні ці та інші хвороби опорно-рухового апарату обтяжують життя чи не кожному третьому пересічному українцю. Більше того, звичайна лікувальна терапія часто буває неефективною. Проте альтернатива все ж таки є...

08 серпня 2012 в 11:51

Хвороба замерзлих думок і почуттів... Або де проводять ефективне лікування наркоманії в Одесі?

Як назавжди вилікувати хворобу, яка стала "епідемією", читайте далі...

02 серпня 2012 в 17:05

Як кинути палити? Або усі переваги кисневих концентраторів!

Важке, забруднене повітря, побутовий пил та інші джерела забруднення здатні у прямому сенсі слова перекрити кисень. Звідси і постійні головні болі, безсоння, проблеми з серцем та низка інших захворювань. Проте, на щастя, проблема нестачі кисню, сьогодні успішно вирішується. І компанія “ОСД” як ніхто краще знає, як боротися з нею.

26 липня 2012 в 12:21

Як боротися з пролежнями або вибираємо протипролежневий матрац правильно!

Різні травми, серйозні захворювання систем організму найчастіше можуть стати причиною зміни звичного активного життя людини на лежачий. У таких ситуаціях важливо проводити профілактику розвитку пролежнів. Це є першим кроком до швидкого одужання хворого та ефективним способом попередження виникнення різноманітних ускладнень.

26 липня 2012 в 10:12

Ходунки для інвалідів як ваша надійна та стійка опора

Ходунки для інвалідів дозволяють підтримувати рівновагу, знижують навантаження на ноги і хребет при ходьбі.

25 липня 2012 в 12:39

Як вибрати інвалідні візки або правила комфортного пересування!

Інвалідні візки покликані дати більше можливостей людям, що мають обмеження в пересуванні. Правильно вибрані інвалідні візки дозволяють полегшити пересування та попереджують зіткнення і тертя ділянок тіла об бічні стінки. Як правильно вибрати інвалідні візки - читайте далі.

25 липня 2012 в 12:33

Епоха лазерного лікування або в чому особливості та переваги лазерної терапії?

Сьогодні з допомогою лазеру можна вилікувати мало не всі хвороби. Це звичайно перебільшення, але тим не менше лазерна терапія сьогодні використовується для лікування досить широкого спектру захворювань, починаючи від патології шкіри і підшкірно-жирової клітковини до запальних захворювань дихальної та сечостатевої систем, хвороб нервової, ендокринної та серцево-судинної систем.

24 липня 2012 в 15:08

Лікуйтеся руками, а не таблетками! Мануальна терапія ефективно позбавляє від багатьох захворювань хребта

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 80% населення має клінічні прояви захворювань хребта, а періодичні болі і дискомфорт у спині сьогодні - є проблемою практично для всіх — як для молодих, так і для літніх.

23 липня 2012 в 10:07

Брекети - ефективний дизайн вашої посмішки

Гарна посмішка дуже важлива для того, щоб людина відчувала себе впевнено. Але такі проблеми як неправильний прикус, нерівні зуби дуже знижують самооцінку. Ви можете вирішити ці проблеми за допомогою фахівців компанії Фенікс-Дент. Ми подаруємо вам бездоганну посмішку з допомогою установки брекетів.

25 червня 2012 в 12:01

Дизель генератор в секторі охорони здоров'я

Компанія НТТ-Енергія пропонує типове рішення щодо усунення можливості відсутності електроенергії в медичних установах.

31 травня 2012 в 09:44

 
 
Показати ще