Статті

Сьогодні, 23 березня, 08:53
  • Медицина і здоров'я

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я»: давайте разом допоможемо людям!

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я» є першою і єдиною в Україні на сьогоднішній день компанією, яка пропонує своїм клієнтам повний і системний асортимент товарів для здоров'я та реабілітації. До Ваших послуг - консультації висококваліфікованих фахівців та практикуючих лікарів.

23 серпня 2012 в 10:54

Індивідуальні ортопедичні устілки - лікування в русі!

Індивідуальні ортопедичні устілки забезпечують нормальне і анатомічно правильне положення зводу стопи. Продукція, виготовлена фахівцями компанії «Ваше Здоров'я», допоможе Вам рухатися вільніше і поверне радість від прогулянок!

23 серпня 2012 в 10:29

Інвалідні візки. Купуй правильно!

23 серпня 2012 в 09:59

Санаторій Глорія – лікувати хребет сюди їдуть з усієї України!

Санаторій Глорія – два слова, в яких ідеально поєднується хороший відпочинок та кваліфіковане лікування. Сюди на оздоровлення приїздять з усієї України та закордону.

30 липня 2012 в 16:07

Свобода слова або як позбавитись заїкання?

Лікування заїкання, як і сама хвороба логоневроз, має давнє коріння. У свій час ще Гіпократ детально описав цю досить поширену хворобу. Виявляється таких видатних людей як Мерилін Монро, Вінстон Черчіль, Ісак Ньютон поєднує не лише талант і популярність, але і заїкання. Як сьогодні проводиться боротьба з цим дивний дефектом мови? Де здійснюють ефективне лікування заїкання в Україні? Відповіді на ці та інші питання читайте далі...

27 липня 2012 в 15:22

Вертикалізатор допомагає хворим піднятися...

Незамінним помічником при ДЦП, м'язовій дистрофії, розсіяному склерозі є вертикалізатор. Вертикалізатор - це самостійний пристрій, що використовується для профілактики та пом'якшення прояву негативних фізіологічних та психологічних наслідків тривалий перебування в положенні сидячи і лежачи.

26 липня 2012 в 15:14

Як кинути палити? Або усі переваги кисневих концентраторів!

Важке, забруднене повітря, побутовий пил та інші джерела забруднення здатні у прямому сенсі слова перекрити кисень. Звідси і постійні головні болі, безсоння, проблеми з серцем та низка інших захворювань. Проте, на щастя, проблема нестачі кисню, сьогодні успішно вирішується. І компанія “ОСД” як ніхто краще знає, як боротися з нею.

26 липня 2012 в 12:21

Як боротися з пролежнями або вибираємо протипролежневий матрац правильно!

Різні травми, серйозні захворювання систем організму найчастіше можуть стати причиною зміни звичного активного життя людини на лежачий. У таких ситуаціях важливо проводити профілактику розвитку пролежнів. Це є першим кроком до швидкого одужання хворого та ефективним способом попередження виникнення різноманітних ускладнень.

26 липня 2012 в 10:12

Ходунки для інвалідів як ваша надійна та стійка опора

Ходунки для інвалідів дозволяють підтримувати рівновагу, знижують навантаження на ноги і хребет при ходьбі.

25 липня 2012 в 12:39

Як вибрати інвалідні візки або правила комфортного пересування!

Інвалідні візки покликані дати більше можливостей людям, що мають обмеження в пересуванні. Правильно вибрані інвалідні візки дозволяють полегшити пересування та попереджують зіткнення і тертя ділянок тіла об бічні стінки. Як правильно вибрати інвалідні візки - читайте далі.

25 липня 2012 в 12:33

Епоха лазерного лікування або в чому особливості та переваги лазерної терапії?

Сьогодні з допомогою лазеру можна вилікувати мало не всі хвороби. Це звичайно перебільшення, але тим не менше лазерна терапія сьогодні використовується для лікування досить широкого спектру захворювань, починаючи від патології шкіри і підшкірно-жирової клітковини до запальних захворювань дихальної та сечостатевої систем, хвороб нервової, ендокринної та серцево-судинної систем.

24 липня 2012 в 15:08

 
 
Показати ще