Статті

Сьогодні, 18 липня, 02:14
  • Медицина і здоров'я

Як використовуються інфрачервоні промені для лікування хвороб

Інфрачервоні промені для лікування хвороб почали використовуватися з античних часів, коли лікарі застосовували жар, вогнища, нагріте залізо, пісок, сіль, глину і т.п. для лікування обмороження, виразок, карбункулів, забитих місць, синців і т.д. Гіппократ описував спосіб їх застосування для обробки ран, виразок, пошкоджень від холоду і т.д.

18 листопада 2011 в 12:31

Якими мають бути тканини для медичних халатів

Ринок спецодягу, до якого належать і халати для медичних працівників, не пустує ні дня. Для численних приватних і державних клінік завжди знайдеться великий вибір найрізноманітнішого спецодягу, який відповідає всім необх…

04 жовтня 2011 в 21:46

Радонові ванни

09 червня 2011 в 00:21

Трохи про Трускавець ...

Трохи про Трускавець ...

09 червня 2011 в 00:17

Відпочинок в санаторіях Трускавця

Відпочинок в санаторіях Трускавця

09 червня 2011 в 00:16

Як зберегти зуби білими?!

Відбілювання зубів - чи не найпопулярніша стоматологічна процедура сьогодні. Про гарну голлівудську посмішку мріє кожен. Якщо природа обділила вас білосніжною посмішкою, все ж цю проблему можна вирішити. Стоматологи компанії Фенікс-Дент знають як це зробити!

01 червня 2011 в 12:30

Озонатори: дієвий засіб знезараження води й повітря

Озон-це нестійкий трьохатомний кисень, що володіє найсильнішими знезаражувальні властивості і є сильним окислювачем. Озон руйнує органічні сполуки і мікроорганізми, при цьому розкладаючись на кисень. Озон отримують при коронному (тихому) розряді, який утворюється між електродами. Такі апарати називаються генераторами озону або озонаторами.

13 травня 2011 в 14:57

Ходьба на милицях: секрети формування ходи та постави

Згідно із загальноприйнятою думкою, ходіння на милицях має бути жахливим і нестерпним. Проте коли знаєш, що милиці - це надовго, доводиться пристосовуватися і дивитися на проблему з практичної точки зору. І тоді виявляється, що все не так страшно і з цим теж живуть.

05 травня 2011 в 09:53

Що краще - денні чи нічні лінзи?

Мабуть, сьогодні вже нікого не здивуєш фразою «нічні лінзи». Багатьом відомо, що контактні лінзи особливого дизайну змінюють форму рогівки, поки людина спить, повертаючи їй зір.

06 квітня 2011 в 12:14

Неуважні покупці фармпрепаратів приречені на вимирання? Що треба знати про рекламу препаратів

Яскрава реклама західних фармакологічних препаратів заполонила екрани телевізорів. Великі міжнародні компанії не шкодують грошей на рекламу, у якій вони навперебій обіцяють вилікувати практично будь-яку хворобу. «Саме цей препарат гарантує ефект!», – кажуть життєрадісні люди у білих халатах з екранів телевізорів. Але чи варто їм беззастережно вірити? Чи завжди і чи всі препарати СПРАВДІ допомагають одужати? Чи всі виробники виконують свої рекламні обіцянки?

28 березня 2011 в 12:11

 
 
Показати ще