Статті

Сьогодні, 19 березня, 17:01
  • Медицина і здоров'я

Простата – друге серце чоловіка

Простата – один з найважливіших органів репродуктивної системи чоловіка. Тому, при виявленні найменших порушень у власному здоров'ї, чоловіку варто негайно звернутись до лікаря. Що собою представляє простата, де вона розм…

06 квітня 2012 в 11:37

Здорове покоління майбутнього

Майже у кожної людини закладено життєвий потенціал 70 років "з гаком", але чомусь у кожній країні цей "гак" свій. Все залежить від екології, соціально-економічного розвитку держави та суспільства, банальної пропаганди здорового способу життя та дозрівання самосвідомості населення.

05 квітня 2012 в 16:07

Бурштин для здоров'я

30 грудня 2011 в 10:12

Нотатки офісного потерпілого

Закінчуючи вуз, я мріяв про тепле незапилене місце в офісі солідної компанії, престижну посаду топ-менеджера, або творчого директора; з подальшим внесенням до списку VIP-персон світського товариства. Знав я тоді, чим обернеться для мене зловісний офісний «комфорт»? Звичайно, ні!

06 грудня 2011 в 10:22

Як використовуються інфрачервоні промені для лікування хвороб

Інфрачервоні промені для лікування хвороб почали використовуватися з античних часів, коли лікарі застосовували жар, вогнища, нагріте залізо, пісок, сіль, глину і т.п. для лікування обмороження, виразок, карбункулів, забитих місць, синців і т.д. Гіппократ описував спосіб їх застосування для обробки ран, виразок, пошкоджень від холоду і т.д.

18 листопада 2011 в 12:31

Якими мають бути тканини для медичних халатів

Ринок спецодягу, до якого належать і халати для медичних працівників, не пустує ні дня. Для численних приватних і державних клінік завжди знайдеться великий вибір найрізноманітнішого спецодягу, який відповідає всім необх…

04 жовтня 2011 в 21:46

Як користуватися кондиціонером без шкоди для здоров'я?

Волога спека - це зовсім не те ж саме, що високі температури на тих курортах, де переважає сухий клімат. Це своєрідний екстрім для організму. Особливо важко переносять його люди, що страждають серцево-судинними та легеневими захворюваннями. У таких ситуаціях на допомогу приходить кондиціонер - прекрасний засіб перенести спеку в офісі без погіршення самопочуття.

03 серпня 2011 в 08:20

Як безпечно видалити бородавки? Представляємо косметичні та медичні електроди

Бородавки особливої ​​небезпеки не представляють, але, тим не менш, це все-таки хвороба, у якої часто спостерігається тенденція до «прогресуванню» і, як результат, бородавки можуть виникати з шаленою швидкістю на різних частинах тіла. Щоб назавжди позбутися від цього прикрого феномена, його потрібно видаляти.

29 липня 2011 в 09:59

Санаторії Трускавця - відпочинок на 5+

Сезон літнього відпочинку у розпалі! Виникає хвороблива проблема, куди ж вирватися з брудного загазованого міста? Як поєднати відпочинок з оздоровленням? А ще - де буде комфортніше відпочивати з дитиною? Звичайно, можна…

15 червня 2011 в 14:09

Радонові ванни

Радонові ванни

09 червня 2011 в 00:21

Трохи про Трускавець ...

Трохи про Трускавець ...

09 червня 2011 в 00:17

 
 
Показати ще