Статті

Сьогодні, 23 січня, 11:25
  • Наука і технології

Лічильники тепла та води Х12: сучасна якість

Вимірювальні прилади з автономним живленням, розрахованим на роки, сьогодні вже не рідкість. Також часто використовуються двоканальні прилади з вбудованим багатомовним меню та можливістю зчитувати дані з комп'ютера. Сьогодні це вже норма для лічильників тепла і витратомірів. Прогрес рухається до повсюдного впровадження багатоканальних лічильників тепла і води в житлових і виробничих будівлях, магазинах і офісах.

19 квітня 2012 в 10:07

Пневмопошта: вчора, сьогодні, завтра...

Іноді буває цікаво зазирнути в минуле, і прочитати прогнози футурологів того часу, які роблять ставку на ту чи іншу технологію, яка надалі або розвивається, або ж помирає. Цікавим з цієї точки зору є такий популярний і нині засіб комунікацій, як пневмопошта.

17 квітня 2012 в 15:45

Консервація старожитностей за допомогою стереомікроскопії

Старожитності, що пережили більше, як 50 років, заведено називати антикваріатом. В це поняття входять будь-які речі, у тому числі й предмети мистецтва. Цінність антикваріату з роками зростає, однак для точного визначення вартості речі, її віку, а також правильного зберігання необхідне спеціалізоване обладнання.

14 листопада 2011 в 10:14

Еластомери ППУ: ефективність на випередження

Поліуретанові еластомери, які не мають аналогів за експлуатаційними показниками, стають все більш використовуваним матеріалом в сучасній промисловості і будівельних роботах.

25 жовтня 2011 в 08:18

Економічність і надійність азбестоцементних технологій

Азбестоцементні листи, азбестоцементні труби і конструкції на їх основі отримують все більш широке поширення в будівництві. Будь-які азбестоцементні вироби є не чим іншим, як міцним каменем, в якому волокна азбесту монол…

13 жовтня 2011 в 09:12

Такі картини зігрівають не лише душу

Твори мистецтва, які виконують роль обігрівачів, а саме керамічні картини з підігрівом - досить нетривіальна річ, до того ж ефективний прилад для обігріву будь-яких приміщень.

12 жовтня 2011 в 09:42

Баки-акумулятори - інвестиція в майбутнє

Нові способи отримання теплової енергії вимагають застосування засобів для акумуляції та нагромадження тепла. Важливим елементом в цьому становлять акумуляційні баки. Через розділення виготовлення енергії та її споживання можна оптимально та безпечно експлуатувати опалювальні твердопаливні котли, сонячні радіатори, електрокотли (через застосування багатотарифних лічильників), теплові насоси тощо.

26 вересня 2011 в 08:48

Яким має бути приміщення для нанесення порошкових фарб

При проектуванні і будівництві ділянки або цеху для фарбування з використанням порошкових лакофарбових матеріалів слід враховувати необхідні вимоги до приміщення, в якому буде розміщено виробниче обладнання.

29 серпня 2011 в 15:31

Автоматизація з Вентс: електроніка плюс інтелект

Наступним етапом запровадження програмованих мікроконтролерів у нових продуктах компанії "Вентс" є розробка та початок виробництва сімейства регуляторів-трансформаторів TSC.

28 квітня 2011 в 11:56

Захист дверних прорізів приміщень - повітряні завіси серії ПВЗ

Повітряні завіси серії ПВЗ призначені для захисту від проникнення холодного або теплого повітря з вулиці до дверних або воротних прорізів приміщень.

27 квітня 2011 в 16:29

 
 
Показати ще