Статті

Сьогодні, 18 липня, 02:06
  • Наука і технології

Економічність і надійність азбестоцементних технологій

Азбестоцементні листи, азбестоцементні труби і конструкції на їх основі отримують все більш широке поширення в будівництві. Будь-які азбестоцементні вироби є не чим іншим, як міцним каменем, в якому волокна азбесту монол…

13 жовтня 2011 в 09:12

Такі картини зігрівають не лише душу

Твори мистецтва, які виконують роль обігрівачів, а саме керамічні картини з підігрівом - досить нетривіальна річ, до того ж ефективний прилад для обігріву будь-яких приміщень.

12 жовтня 2011 в 09:42

Рішення для камінних вентиляторів - зовнішній терморегулятор ТС-1-90

Зовнішній терморегулятор ТС-1-90 призначений для управління камінними вентиляторами та застосовується в системі розподілення гарячого повітря від каміну по приміщенням.

27 квітня 2011 в 15:54

Пневмопошта - ефективний спосіб передачі інформації

В Україні систему пневмопошти використовують відносно недавно. Сфера її застосування досить широка: банківські та медичні установи, промислові підприємства та інше.

13 квітня 2011 в 12:37

Ремонт флешки: основні симптоми несправностей

Флешка сьогодні, без перебільшень, незамінна. Для когось це - флешка, для когось - флеш-накопичувач чи флеш-пам'ять. Суті це не змінює. Діти цивілізації отримали зручний та корисний гаджет, котрий в прямому сенсі цієї фрази дозволяє казати: все своє ношу з собою. Однак чи завжди це так?

04 квітня 2011 в 12:54

Екстракція: таємниці переробки олійних рослин

В основному рослинні олії (масла) застосовують в харчовій промисловості. До харчових рослинних масел відносять соняшникову, оливкову та соєву олію, а також лляне, макове, горіхове, гірчичне, кунжутне та арахісове масло. Крім того, рослинні масла також застосовують у парфюмерно-косметичній сфері і як біопаливо, а також при виготовленні певних фарб і лаків.

01 квітня 2011 в 09:49

Як правильно вибрати ноутбук

Ноутбуки впевнено витісняють традиційні персональні комп'ютери. Їх різноманіття на полицях магазинів милує око та зачаровує свідомість. Перед тим, як обирати ноутбук, виріште, навіщо він вам потрібен. Саме від виконуваних функцій буде залежати конфігурація, зовнішній вигляд лептопа, його можливості і вартість.

21 січня 2011 в 17:40

Природні катаклізми: Чим загрожує смерть Гольфстріму

Нафтова катастрофа в Мексиканській затоці у 2010 році може мати значно серйозніший вплив на планету. Велика кількість вуглеводнів та хімічних концентратів, які потрапили у води океану загрожують змінити властивості Гольфстріму - течії, яка несе тепло і життя Європейському континенту. Вже зараз ми спостерігаємо певні ознаки кліматичного дисбалансу, який загрожує перетворитись у новий льодовиковий період.

20 січня 2011 в 09:29

Що таке свідоцтво про визнання відповідності (Свідоцтво про визнання відповідності)?

Свідоцтво про визнання відповідності (іноземного сертифіката) - документ, що свідчить про визнання іноземних документів про підтвердження відповідності продукції вимогам законодавства України.

15 січня 2011 в 17:24

Іонне тонування скла

Світові будівельні компанії пропонують як безбарвне, так і напівпрозоре дзеркальне скло в різній колірній гаммі. Його застосування у будівництві зумовлено простотою виготовлення і незначною вартістю вихідних сировинних матеріалів.

11 січня 2011 в 10:29

 
 
Показати ще