Статті

Сьогодні, 19 березня, 07:49
  • Наука і технології

Як маркувальний принтер збільшить ваші продажі

Маркування - це не стільки необхідність дотримання нормативних актів, скільки гостра потреба всіх учасників ринку в достовірній інформації. Це більш дієвий фактор розвитку бізнесу.Тому ми представляємо маркувальник U2 - мініатюрний краплеструменевий принтер з величезним набором функцій. Він друкує від 1-го до 4-х рядків тексту з висотою символів від 2,7 мм до 12,7 мм та зі швидкістю до 76 м/хв.

14 серпня 2012 в 08:03

Вакуумні пакети. Вакуумна упаковка для харчових продуктів

Дана стаття присвячена докладному ознайомленню споживачів, підприємств харчової промисловості з методикою упаковки продуктів під вакуумом. Викладено рекомендації по упаковці деяких особливих видів продуктів. Розглянуто докладно взаємодію харчових подуктів з гнучкими пакувальними матеріалами.

25 червня 2012 в 12:30

Електроприводи з інтелектом - технологія «4-в-1»

Нові електроприводи з MFT-технологією компанії «Belimo» для заслінок і клапанів систем клімат-контролю виглядають на перший погляд майже так само, як звичайні електроприводи. Вони теж прості у встановленні, підключенні і експлуатації.

10 лютого 2012 в 16:03

Як правильно вибрати колеса для візків

Колеса для візків були вперше використані одним із самих найбільших вчених в історії людства - Ісааком Ньютоном.

08 лютого 2012 в 14:41

Різновиди парафінів і їх застосування

Спектр використання парафіну і його похідних дуже широкий. В даний час широке застосування парафіну зумовлюють і його хіміко-фізичні показники і важливі економічні фактори: доступність і низька вартість.

18 січня 2012 в 10:25

Надпровідник нітрид титану - надізолятор?

Нітрид титану - з'єднання титану та азоту, отримується азотуванням титану при 1200 ° C або іншими способами. Нітрид титану застосовується як жароміцний матеріал, використовується в мікроелектроніці як дифузійний бар'єр спільно з мідною металізацією та в інших областях.

24 листопада 2011 в 14:51

Консервація старожитностей за допомогою стереомікроскопії

Старожитності, що пережили більше, як 50 років, заведено називати антикваріатом. В це поняття входять будь-які речі, у тому числі й предмети мистецтва. Цінність антикваріату з роками зростає, однак для точного визначення вартості речі, її віку, а також правильного зберігання необхідне спеціалізоване обладнання.

14 листопада 2011 в 10:14

Еластомери ППУ: ефективність на випередження

Поліуретанові еластомери, які не мають аналогів за експлуатаційними показниками, стають все більш використовуваним матеріалом в сучасній промисловості і будівельних роботах.

25 жовтня 2011 в 08:18

Економічність і надійність азбестоцементних технологій

Азбестоцементні листи, азбестоцементні труби і конструкції на їх основі отримують все більш широке поширення в будівництві. Будь-які азбестоцементні вироби є не чим іншим, як міцним каменем, в якому волокна азбесту монол…

13 жовтня 2011 в 09:12

Такі картини зігрівають не лише душу

Твори мистецтва, які виконують роль обігрівачів, а саме керамічні картини з підігрівом - досить нетривіальна річ, до того ж ефективний прилад для обігріву будь-яких приміщень.

12 жовтня 2011 в 09:42

 
 
Показати ще