Статті

Сьогодні, 23 лютого, 14:32
  • Спорт

Вся правда про протеїни для набору маси. Яким міфам не варто вірити?

Протеїни для набору маси завжди викликали і досі викликають навколо себе численні суперечки. Багато хто стверджує, що вони шкідливі і спричиняють негативний вплив на здоров'я людини. В основному так вважають новачки, які…

12 травня 2014 в 14:43

Театр починається з вішалки, а балет - з балетного станка

Ви відкриваєте балетну або танцювальну школу? Хочете обладнати зал по вищому розряду? Тоді перше з чого варто почати це надійний балетний станок.Найважливіший критерій при виборі хореографічного станка - це безпека, адже…

02 квітня 2014 в 10:48

Дитячі гірки вибираємо обдумано

28 листопада 2013 в 12:22

Столи для більярду: як зробити правильний вибір

Сьогодні вибір більярдів, доступних покупцям України, багатий як ніколи. Розмаїття, представлене в салонах, радує око, але робить покупку нелегкою справою. Як правильно вибрати і не прогадати, щоб не було прикро за безцільно витрачені гроші? Дізнавайтеся зі статті!

07 жовтня 2013 в 10:50

Двічі в одні ворота не потрапляють, якщо ворота неякісні!

Для тих, хто футбол не тільки дивиться, але ще й грає у нього або має безпосереднє відношення до нього, не секрет, що у спорті важлива безпека. Тому купувати, наприклад, футбольні ворота треба з розумом. Цим ми сьогодні і займемось.

30 липня 2013 в 11:12

Головна складова успіху вашого боулінг-центру. Обираємо обладнання для боулінгу

Від чого залежить комерційний успіх боулінг-центру? Безумовно, від правильного вибору обладнання для боулінгу. Як же вибрати якісне обладнання для боулінгу?

27 травня 2013 в 10:40

Що краще: купити тренажер чи ходити в тренувальний зал?

Ви бажаєте привести себе в гарну фізичну форму, і задумалися про те, що для Вас краще - ходити в спортзал чи купити тренажер собі додому. Якщо ви ще не зважилися придбати спортивне обладнання, наведемо причини, чому краще мати власний тренажер вдома.

14 травня 2013 в 08:20

Амуніція для футзалу: вибираємо футбольне взуття правильно

Якщо хочете отримувати позитивні емоції і задоволення від гри у футзал, бажаєте бути впевненими в собі, виходячи на футбольне поле, тоді - тренуйтеся... і читайте цей матеріал. Адже тут ми поговоримо про те, без чого неможлива…

23 квітня 2013 в 09:56

Баскетбольні стійки: правильно вибираємо обладнання для баскетболу

Баскетбол - одна з найпопулярніших ігор сучасності. У неї грають не тільки на професійних іграх і змаганнях, але й на уроках фізкультури, на спортивних майданчиках і в дворах. Як і будь-який інший вид спорту, баскетбол потребує спеціалізованого обладнання. На цьому етапі найчастіше і з'являються проблеми з вибором якісного спортивного інвентарю. Детальніше про це далі.

18 лютого 2013 в 10:06

Якісна гра в футбол починається з правильного вибору футбольних воріт

Про "справжні" футбольні ворота мріють усі діти. Сьогоднішній ринок спортивного обладнання надає величезний вибір футбольних воріт в залежності від ваших вимог і стану вашого гаманця. Не варто скептично ставитися до подібної пропозиції, адже обладнаний футбольними воротами спортивний майданчик не тільки принесе радість дітям, але привчить їх до спорту.

15 лютого 2013 в 15:57

Все, що потрібно знати про волейбольні стійки, ви прочитаєте тут

Облаштувати спортивний майданчик або шкільний спортзал, при належному бажанні, сьогодні можна без особливих зусиль. При цьому не обов'язково обмежувати себе якимось певним видом спорту. На сьогоднішній день особливою популярністю користується спортивний інвентар для баскетболу, футболу та волейболу. Саме про останній і піде мова в нашій статті.

15 лютого 2013 в 14:56

 
 
Показати ще