Статті

Сьогодні, 23 березня, 18:22
  • АПК, сільське господарство

Саджанці смородини - вітамінна радість для вашого саду

Смородина - традиційна ягода для українських земель. Ще з часів Київської Русі вона займала почесне місце в монастирських і приватних садах. Смородина й досі радує нас своїм смаком та ароматом, лікує багатим комплексом вітамінів, виводить радіонукліди і токсини.

07 березня 2012 в 12:29

Безколючкова ожина - красуня з лагідним характером

Ожина відноситься до сімейства розоцвітих, роду малини, підроду ожини. В природі існує багато дикорослих видів і форм ожини, які створюють густі непрохідні зарослі на вирубках лісів, в ярах та біля рік. При слові "ожина" вам на думку спадає щось дуже колюче? А дарма. Уже давно виведені чудові сорти безколючкової садової ожини.

07 березня 2012 в 12:16

Технологія вирощування гливи

21 лютого 2012 в 12:05

Теорія роботи пневмотранспорту

07 лютого 2012 в 14:57

Квітучі яблуні - це диво!

Хочете виростити яблуневий сад, яким зможете пишатися перед своїми онуками й правнуками? Розплідник рослин СП ПАРК готовий надати Вам комплексне сприяння в здійсненні цього прекрасного проекту!

02 лютого 2012 в 08:35

Чайні троянди - перлини Вашого саду

Троянда не завжди виглядала такою, як сьогодні. Це молодий гібрид - йому немає ще й 200 років. У сади наших предків троянда прийшла у вигляді шипшини і навіть такою невибагливою ​​красою зачарувала і приворожила серця людей.

01 лютого 2012 в 15:46

Касети для розсади: українське не гірше імпортного

Касетний метод вирощування розсади вже дуже популярний серед великих тепличних господарств і продовжує завойовувати все нові позиції в сільському господарстві. Касети для розсади ефективні для вирощування різних культур - селери, огірків, томатів, полуниці, цибулі, перцю, пряних трав, декоративних рослин.

15 листопада 2011 в 16:21

Фосфатні добрива: тенденції використання в Україні та в світі!

Україна - країна багата на родючі чорноземи, які займають близько 22 млн. га, або 65% орних земель. Ці чорноземні грунти володіють досить високою родючістю. Проте, досвід виробництва і наукові дослідження свідчать, що інтенсифікація землеробства призвела до значної деградації чорноземів і зменшення їх ефективної родючості.

13 жовтня 2011 в 09:40

Каоліни: невичерпні запаси України

Україна займає перше місце у світі за кількістю розвіданих та попередньо оцінених запасів каолінів (400 млн.тонн). Виявлені перспективні ресурси становлять 4.5 млрд.тонн, прогнозні – 40 млрд.тонн. Загальні запаси та ресурси каолінів Західної Європи на порядок менші, становлять 3.5 млрд.тонн, з них 2.0 млрд.тонн знаходиться у Великобританії. Провінція первинних каолінів Українського щита протягується на 950 км від Полісся до Азовського моря при ширині 350 км.

13 жовтня 2011 в 09:22

Як вибрати хороший інкубатор для яєць

Люди, які вирішили зайнятися розведенням птиці, потребують інкубатор для яєць, але тут виникає питання, - який вибрати? Дана стаття покликана допомогти початківцям-птахівникам у виборі інкубатора для яєць.

03 жовтня 2011 в 12:08

Чотири найефективніші способи вирощування крупноплідної малини - вам який?

Посадивши на ділянці саджанці дерев або кущі малини, садівники-любителі ретельно доглядають за рослинами, чекаючи, коли ж вони почнуть плодоносити. Витрачаючи багато зусиль на турботу про своїх вихованців кожен садівник очікує, що у відповідь вони віддячать йому рясним урожаєм і плодами високої якості - великими , смачними. Кому не хочеться зібрати урожай солодких ягід крупноплідної малини у себе на ділянці?

30 вересня 2011 в 15:32

Технічні тканини Sefar: якість як основа і принцип

Компанія «Ремікс» пропонує українському споживачеві фільтрувальні тканини і матеріали всесвітньовідомого швейцарського виробника - SEFAR AG.

03 червня 2011 в 16:56

 
 
Показати ще