Статті

Сьогодні, 21 листопада, 03:50
  • Авто і транспорт

Де купувати дешеві автозапчастини в Україні?

Поки автомобіль працює, питань щодо його ремонту в автомобіліста не виникає. Але як тільки улюблена машина ламається, тут же виникає проблема, де купити автозапчастини в Україні, щоб і ціна не “кусалась”, і якість не “пасла задніх”.

16 січня 2012 в 09:20

Купити автозапчастини для іномарок в Україні - тепер не проблема!

Українські дороги важко уявити без автомобілів зарубіжного виробництва. Вони стають все більш популярними серед вітчизняних автолюбителів. Поліпшується їх якість, рівень сервісу, проте як і раніше у багатьох випадках питання купівлі автозапчастин так і не знято з порядку денного.

13 січня 2012 в 10:28

Комфорт та сервіс

Кому не доводилося відчути на власній шкурі весь "гламур" виснажливих поїздок?! Погодьтесь, не завжди перевізники дбають про наявність хоч якогось елементарного комфорту в наданих послугах. Тому, коли мова йде про не поодинок…

07 квітня 2011 в 12:29

«Автомобільне донорство»: альтернатива для українських автолюбителів

Стрімко набирає обертів ринок автомобільного донорства України. Українськими дорогами курсує чимала кількість залізних звірів вітчизняного і зарубіжного виробництва, тому автошроти нині є досить популярним бізнесом.

02 березня 2011 в 11:37

Ідея з охолоджуючим ефектом, або як подбати про промисловий холод

Зберігати вантаж, що потребує певного температурного режиму, досить важко. Адже при недотриманні умов зберігання ваш бізнес втрачає мільйони, вантаж псується, партнери анулюють домовленості. Все це відбувається через недбале…

18 лютого 2011 в 15:44

Найкращі авто для середнього класу

Вибір автомобіля - завдання непросте. За гаманець покупця на українському ринку нині бореться кілька десятків автобрендів й багатотисячний асортимент моделей. Але насправді вибір не такий вже й великий. Особливо, якщо покупець обмежений в бюджеті, але виставляє до автомобіля ряд вимог: щоб і гарний дизайн був, і двигун потужний та економний, і ціна на обслуговування «не кусалася».

24 січня 2011 в 10:12

Корейські автозапчастини - якість, що приходить з часом!

На українських дорогах з кожним місяцем стає дедалі більше і більше автомобілів корейського виробництва. Корейські автомобілі, володіючи гарною якістю і характеристиками, за вартістю дешевше, ніж німецькі чи японські аналоги.

20 січня 2011 в 11:06

Електромобілі бояться українських морозів

Європейські держави активно стимулюють своїх громадян купувати екологічно безпечні моделі транспорту. Високі ціни на нафту, забрудненя середовища і наростаючі кліматичні проблеми змушують уряди країн єврозони бути щедрими і не скупитися на фінансові методи стимулювання.

19 січня 2011 в 17:10

Чим керуватися при купівлі тягача

Тягач - техніка не настільки дорога, скільки вимагає надалі спеціального технічного обслуговування. Їсть тягач пальне, причому не мало. Вимагає додатковий великий простір для подальшого обслуговування. Звідси напрошується висновок, що потенційний покупець повинен ставитися до вибору і подальшої купівлі техніки максимально відповідально.

07 грудня 2010 в 12:00

Ремонтуємо "Японця"

Яким би не був надійним автомобіль, ремонту не уникнути. Але до кожного автомобіля потрібен особливий підхід ...

03 грудня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще