Статті

Сьогодні, 19 квітня, 15:30
  • Мода і стиль

Практичність і дизайнерський шик, вибираємо керамічну плитку для підлоги

Що робить керамічну плитку сьогодні пріоритетним покриттям для підлоги в сучасних і реставрованих приміщеннях, чому саме їй так часто віддається перевага?

26 липня 2012 в 10:20

Дитячий верхній одяг. Краще від українського виробника!

Моду диктують не тільки дизайнерські будинки, а й кліматичні умови, в яких ми проживаємо. Як би не хотілося носити легкі балетки, повітряні спіднички і крихітні стильні маєчки, на календарі невблаганно наступає осінь, приносячи…

12 липня 2012 в 09:09

А ви хочете мати розкішну шевелюру?

Компанія Neways (Ньювейс) свідомо відмовилася від використання шкідливих, або навіть потенційно небезпечних інгредієнтів у своїй продукції. Її філософія - це синтез науки і природи на користь організму і оточенню людини. Цей же девіз втілений і в одному з найбільш популярних різновидів продукції - шампунях для волосся.

20 червня 2012 в 16:34

Гудзики та їх кругообіг у природі

Існує фабрика, яка заявила про себе в усьому світі тим, що запатентувала та зареєструвала технологію виробництва, яка не приносить шкоди навколишньому середовищу. Це - Louropel, fabrica de botoes LDA. На сьогоднішній день фабрика є єдиним, справді унікальним підприємством, яке виготовляє еко-гудзики та реалізує гудзики оптом.

12 червня 2012 в 12:55

Швейна фурнітура та її цариця - гудзик...

Купити гудзики пропонують сьогодні багато виробників, але якісні, і, крім того, екологічні гудзики може запропонувати не кожна компанія, яка торгує швейною фурнітурою. Високоякісні гудзики з пластику і натуральних матеріалів, оптом та в роздріб, реалізує українська компанія "Бомакс ПЛЮС".

12 червня 2012 в 08:41

Кожен 20-й житель України є постійним клієнтом магазинів секонд хенд!

Ці речі можна купити у спеціалізованих магазинах, але ціни там - високі, а якість не завжди - відмінна. В таких випадках на "допомогу" приходять секонд хенди. У цих місцинах можна знайти недорогий, але добротний одяг... Історія секонд хенду розпочалася багато століть тому. Сьогодні ж секонд хенд завоював популярність на українському ринку.

04 травня 2012 в 17:08

Модне чоловіче пальто - свіжі рішення і класична елегантність

Чоловіче пальто здатне розкрити в чоловікові класичну красу, індивідуальність і витонченість. Сьогодні чоловіче пальто - це не тільки одяг для дорослих, солідних чоловіків, це одяг і для молоді, все залежить від обраної Вами моделі.

09 квітня 2012 в 15:57

Чоловічі куртки весна 2012 - стильно і «по-чоловічому» просто

Чоловічі куртки сезону весна 2012 від торгової марки "APPART" - це простота і вишуканість, легкість і практичність, основою для яких є висока якість тканин італійського виробництва.

09 квітня 2012 в 14:30

Вишуканість і практичність - чоловічий верхній одяг «APPART»

Чоловічий верхній одяг "APPART" не нав'язує свій стиль, а пропонує Вам стати стильними. Доступні ціни на верхній чоловічий одяг і висока якість продукції, виготовленої з тканин італійського виробництва, допомагають нам завойовувати все більш широку аудиторію клієнтів.

09 квітня 2012 в 12:33

Плаття оптом - поради з вибору постачальника жіночого одягу

Жіночі сукні оптом від виробника цікавлять в основному тих, хто займається закупівлею і перепродажем одягу на професійному рівні. Якщо ви власник роздрібного магазину жіночого одягу, вам слід регулярно стежити за модними…

04 квітня 2012 в 08:36

 
 
Показати ще